624 Shares 8734 views

pozytywny rada osoba, czyli jak podnieść na duchu

Przychodzę jesień – pora melancholii. Ale nawet teraz nie jest konieczne, aby odpocząć, trzeba zawsze być w pogodnym nastroju. Ale jak to osiągnąć? Jak nastrój, jeśli czujesz się chory na serce? Teraz będziemy się z wami podzielić dobrą radę na ten temat.


niektóre słodycze

Zacznijmy od najbardziej interesujące – z poczęstunkiem. Jeśli jesteś smutny, zjesz kawałek swojej ulubionej czekolady. Nawet jeśli jesteś na diecie, nie zabraniam sobie zjeść jeden lub dwa kawałki tego przysmaku. Dać organizmowi trochę hormonu szczęścia. Kolejnym produktem, który poprawia nastrój – jabłko. Dlatego gryzienia zdrowia takich owoców! Poza jabłkami wyraźnie nie zaszkodzić swoją figurę. Dobre jadalne „antydepresanty” są owoce morza. Jeśli jesz sałatkę z kalmarów i krewetek, można nie tylko poprawić swój nastrój, ale również wypełnić organizmowi przydatnych elementów.

Muzyka, uplifting

Klub, pop, rap, chanson – bez względu na to jaki styl muzyki nie podoba, to najważniejsze, że to pasuje do Twojego stylu lub Outlook. Są to utwory, które są „ciepłe” twoja dusza. Jak nastrój? Nie ma potrzeby wymyślać sprytne sposoby, wystarczy włączyć ulubioną piosenkę, która będzie nieść wam tylko pozytywne wspomnienia. Jeśli jesteś potantsuete poziom nastrój znacznie wzrośnie.

Film, uplifting mit czy rzeczywistość?

„I są te filmy?” – pytasz zaskoczenia. Oczywiście, istnieją. Po obejrzeniu je, poprawił nastrój i poprawić stan jako całości. Komedia – niesamowity gatunek. Patrząc przez tych filmów, to nastrój, ponieważ mają one wiele zabawnych momentów. Dobre możliwości oglądania (ale nie tylko) – komedia „Marley i ja”, „Nietykalni”. Kolejny dobry film – "The Secret". Ten film dokumentalny o mocy myśli. koniecznie poprawić nastrój po obejrzeniu tego filmu, i może się wydawać, że miała skrzydła możesz wszystko. Słuchać rad tego dźwięku w filmie, i zapomnieć o wszystkim złym zawsze. Patrz „The Secret”, a zrozumiesz jak podnieść na duchu.

Zwierzęta

Zwierzęta – niezwykłe stworzenia. W swoim rodzaju w sercu staje się ciepły. Oni są tak słodkie i zabawne, i grać z nimi przyniesie wiele radości, zarówno człowieka, jak i zwierząt. Czy masz kota w domu – zawiązać sznur kokarda komiks i rozpocząć grę. Jeśli jesteś właścicielem psa, wtedy można rozpocząć zabawy z piłką.

wycieczka

Jak nastrój? Idź na spacer w parku przy sprzyjającej pogodzie. Oddychać świeżym powietrzem. Jeśli będzie samotnie na spacer, zabrać ze sobą znajomego lub ukochanej psa. Razem, będziesz szczęśliwszy. Z przyjacielem zawsze można coś ciekawego do rozmowy lub po prostu dobra zabawa z serca. A wraz z ukochanym psem można uruchomić lub grać w piłkę.

śnić

Sen – jest to bardzo przydatne ćwiczenie. Więc jeśli coś nie działa, nastrój w ogóle gdzieś zniknął, po prostu iść spać! Po przyjemny pobyt wszystko się ułoży. Nastrój koniecznie poprawić. Ponadto, nie będzie wiele sił na nowych początków.

Jak nastrój? Bardzo proste, jeśli się porady. Chcesz po prostu – i trzeba wszystko się uda!