252 Shares 2934 views

Jak używać wibrator i nie można go zastąpić?

Czas nie stoi w miejscu, nauka i postęp są szybko się rozwija. Teraz, prawie każda kobieta lub para loving ma mechaniczny sex zabawki w postaci wibratora. Taka miła rozrywka może zadowolić i przynieść falę różnorodności w życiu seksualnym. Pytanie brzmi, jak używać wibrator, oczywiście z jego zakupu. Odpowiedzi w celu umożliwienia mu szybko opanować nowy nabytek i wycisnąć maksimum przyjemności.

Wskazówki

Przy wyborze towaru bezpośrednio do sklepu lub na stronach internetowych, należy zwrócić się o produktu sprzedawca własnego. Ważne jest, aby określić materiał, z którego wykonana jest zabawka, która jest jej producentem. W pierwotnym zakupie lub jeśli chcesz kupić coś nowego, zalecenia i sugestie będą odpowiednio różne. Musisz przeczytać opinie od tych, którzy już podobne urządzenia stosowane do zabawić. Te rzeczy nie zawsze są po przejęciu podlegają wymianie i powrotu. Z tego wniosku, że jakość i trwałość oszczędność niekorzystne.


Co zrobić, gdy kupno cenionych osiągnięte, a produkt został już do domu? Dalsze działania będą omawiane punkt po punkcie.

przeczytać instrukcję

Podstawową odpowiedzią na pytanie, jak używać wibrator, będzie na załączonym oświadczeniu. Tam też można znaleźć z metodami i czas ładowania baterii. Należy przeczytać o możliwości korzystania z zabawki w wodzie, w przypadku, gdy chcesz bawić się w łazience lub pod prysznicem. Więcej informacji o małym znaczeniu głównych trybów i funkcji przycisków.

skontrolować zakupu

Ważną kwestią dotykowej kontaktu. Aby rozpocząć zakupu należy dokładnie sprawdzić, przetestować palec i dotknąć go do ciała, nie w tym urządzeniu. Ta zabawka jest przeznaczona do jasności intymnej sfery życia, więc przyzwyczaić do bardziej przyjemne, jak również poszukiwanym partnerem, ciesząc się lekkie akcenty.

Włączanie trybu wibracji

Nie spiesz się, aby dać maksimum satysfakcji. Aby dowiedzieć się, jak używać wibrator, pospiesz nie potrzebują. Po przyzwyczaić do dotyku konieczne jest płynnie obracać, należy zacząć od minimalnej trybie pożądane. Trzymając w ręku, powodem własnego ciała skóry, drażni jej erogenne miejsca lub wrażliwych punktów na ciele swojego partnera.

smar

Ważnym warunkiem do wydania, jak używać wibrator, to smaru. Smar jest pożądane, aby kupić z wyprzedzeniem. Środek smarujący musi być wysokiej jakości, posiada przyjemny zapach, nie podrażnia skórę w czasie tarcia. Przed zakupem produktu należy sprawdzić jego zawartość, aby upewnić się, że nie zawiera substancji w nim, które mogą powodować alergie, należy sprawdzić trwałość produktu. Obecność środka smarnego jest również ze względu na ewentualny brak partnera seksualnego w czasie masturbacji. Może to znacznie zepsuć wrażenia.

Wygodne postawa zwiększy uczucie przyjemności

Najbardziej wygodną dla pierwszego doświadczenia będą leżeć na plecach z nogami lekko rozcieńczone, kolana jednocześnie powinny być wygięte. Więc najlepiej jest zmierzyć się i wybrać dla siebie korzystny tryb wibracji silnika, wstępnie pieścił górną narządów płciowych obsługującej urządzenie. Zanurz wibrator w pochwie powinny być gładkie i stopniowe, nie włączając go. Obejmuje kosztów po wszelkich przyjemnych doznań do długości, objętości i kształtu sex zabawki wewnątrz.

to stopniowo

Już wprowadzając wibrator wewnątrz ciała, można zacząć przechodzić trybach. Przejście od mniejszych do większych wprowadzenia sex zabawki pochwy i wybranie dogodnego kąta, przy którym najbardziej wrażliwe na masować erogenne punkt.

Korzystanie sparowany

Należy przestrzegać tych samych zasad, jeśli chcesz połączyć się z gry i pieścić partnera. Kiedy stosuje się razem, po raz pierwszy będzie optymalna postawa na boku. Zalecenia te byłyby poprawne obserwować wprowadzenie asystenta w odbyt. Pamiętaj, aby pamiętać, że konieczne jest, aby pomóc sobie za pomocą specjalnych olejów i smarów.

higiena

Po użyciu należy wyjąć baterię i oczyść wibrator. Pożądane jest stosowanie środków do higieny intymnej, albo mydła z małą zawartością alkaliów. Dokładnie przemyć wodą i wysuszyć z wibratorem. Nie jest konieczne, aby być leniwy, trzeba zdezynfekować urządzenie specjalne spraye, które są sprzedawane w aptekach. Następnie należy umieścić zabawki w odosobnionym miejscu, gdzie nie dostanie kurz lub nie potrafi ubrudzić. Następnie, w czasie, kiedy trzeba go użyć, nie trzeba być rozproszony przez dodatkową higienę.

praktyka

Tak, jak używać wibrator, jest obecnie znany. Pozostaje przejść od czytania do ćwiczeń praktycznych. Aby uzyskać więcej przyjemności można włączyć ekscytujących filmu dla dorosłych i przyjemnej muzyki. Pod warunkiem, że jesteś z partnerem, dobrze pomaga rozluźnić pre-masaż lub zmienić obraz gry, fabularna używając zabawek podczas seksu. Wszystko to sprawi, że wiele gorących doświadczeń w życiu intymnym.

Które mogą być stosowane zamiast wibratora?

Niestety, istnieją sytuacje, w których osoba doświadcza ekstremalnych dyskomfort na myśl o wycieczce w sex shopie lub zamawiania to samo w sklepie internetowym. Jeśli naprawdę chcesz spróbować urok wibracji w przyjemności seksualnej, a ucisk jest, można znaleźć alternatywę.

Z wyjątkiem tych specjalnie wymyślony obiekty drgania mogą też tworzyć różne masażery do ciała, sposoby pracy, które jest zbudowane na vibrodvizheniyah. Jednak należy zauważyć, że siła tego ruchu jest znacznie bardziej wydajne i pieścić się nie pogrąża się w urządzeniu.

Mniej silny wpływ mają masażery przeznaczone do twarzy.
Istnieją specjalne platformy, które pomagają pozbyć się nadmiaru masy, które są wyposażone w takim systemie. Dodać trochę szalony, kreatywność, a urządzenie jest przystosowane do dodatkowej rozrywki.

Najbardziej popularnym wariantem odpowiedzi na pytanie, co należy użyć zamiast wibratora, to telefon komórkowy, a nawet lepiej – dwa. Siła wibracji jest minimalny w telefonie, można bezpiecznie umieścić go do maksymalnej pojemności. Nawiązywanie połączenia z jednego numeru do drugiego, można podłączyć telefon do swoich stref erogennych. Oczywiście, należy ponownie zaznaczyć, że odpowiednie pozycje nie mogą być wykorzystane do wewnętrznych narządów pieszczoty.

Istnieje kilka banalnych sugestii, jeśli nie było pytanie, co do wykorzystania jako wibratora. Może to być szczoteczka elektryczna golarka elektryczna lub. Na początek konieczne jest mycie używane przedmioty, wyjąć ostrze lub czyszczenia stos. Pociągnąć górną palca lub prezerwatywę jako niebezpiecznie niedbałe o środkach bezpieczeństwa.

wniosek

Po przeczytaniu, które mogą być wykorzystane jako wibrator, kilka razy, aby myśleć i zważyć. Urządzenia, które nie są przeznaczone do zaspokojenia seksualnego, może znacznie boli i ból. Nie są one tak łatwo umyć i zdezynfekować, jako zabawki płeć. Oni nie zrobi wiele dobrego uczucie. Dlatego konieczne jest, aby przezwyciężyć nadmierny ucisk w sprawie i uzyskać towarów, specjalnie do tego celu.