707 Shares 6358 views

Różnorodność w seksie: warto spróbować? Jak urozmaicić swojego życia seksualnego?

Sex – jest ważną częścią miłości pary, ponieważ w intymności seksualnej mogą wyrazić swoje uczucia do bliskiej osoby. Jednak często zdarza się, że namiętność między dwojgiem ludzi zanika wraz z upływem czasu, a seks staje się rutyną.


Różnorodność w seksie: Czy trzeba?

Wiele par chce tego uniknąć, ale nie każdy może. Po dawnych pasji zamienia się w banalnej nałóg, który zabija wszystkie romans. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta: na początku swoich uczuć i emocji, relacji przytłaczają cię pasja obejmuje dwie osoby, a każdy przynosi odrobinę rozkoszy. Jak przyzwyczaić się do siebie, pasja stopniowo znikają, pozostawiając tylko relacja chłodzone.

Wiele par, wraz z pojawieniem się rutyny w życiu seksualnym, rozczarowany swoim partnerem i zobaczyć rozwiązanie tylko na pożegnanie. To jest złe. Trzeba tylko wiedzieć, jak dokonać różnych płci. Jeśli kochasz siebie, jeśli chcesz odświeżyć swój związek – wszystkie mogą być poprawione. I pomóc w tym przypadku prostych wskazówek.

Relaksacja – pierwsza reguła

Gdy ty i twój partner jesteście sami, zapomnieć o wszystkich problemach i odpocząć. Daj tylko radość i czułość do znajomego, komplement, szczęśliwy dotykać ciało ukochanej, wiesz jak to zrobić. Dywersyfikacji seks z mężem może tylko szczerze chcą.

Precz z nudą!

Najważniejsze jest to, że seks nie stał się nudny – sprawiają, że zróżnicowane. Różnorodność opcji – partie wymagają jedynie swoje pragnienie i wyobraźnię. Na przykład, można spróbować zrobić tylko zamiast tradycyjnego seksu oralnego. Staraj się korzystać z ciała przez dotyk i pocałunki. Spróbuj wykonać następujące zasady w celu dywersyfikacji płeć rodziny.

zmiana scenerii

Zgadzam się, że jest stale zaangażowany w seks tylko w łóżku małżeńskim – nudne. Więc szukać nowych miejsc dla ich komfortu miłości. Istnieje wiele ciekawych miejsc do seksu.

  • Być może najbardziej popularne można nazwać plaży w nocy, ponieważ nie ma prawie nikogo, a ty i twój partner będzie mógł się nacieszyć sobą na wolnym powietrzu.
  • Ciekawym pomysłem – uprawiać seks na klatce schodowej. Choć nie można rozebrać, ale usłyszał skrzypienie otwieranych drzwi, nie ryzykować „złapany” w pełnym rozkwicie. I jaki rodzaj seksu można dostać – poza słowami.
  • Seks w naturze – to świetny sposób, aby połączyć kontakt z naturą i komunikują się ze sobą za pośrednictwem swoich organów.
  • Seks na balkonie jest idealny dla tych par, które nie chcą opuścić swoich rodzimych ściany mieszkania. Wygodnie, niezwykłe i romantyczne.

To nie jest pełna lista miejsc, gdzie można mieć seks, włączyć wyobraźnię i spróbować czegoś nowego. Najważniejsze jest to, że obaj otrzymali wiele emocji. Taka zabawa zdrowy odmiana codziennego życia seksualnego.

Porozmawiaj ze swoim partnerem

Omów swoje fantazje seksualne i bardzo ze sobą szczerzy. Być może między wami istnieje jakakolwiek niejasność w sferze seksualnej. Otwarcie rozmawiać z najbliższymi i przynieść „nie” wszelkie insynuacji.

Poszukiwania nowych stanowisk

Nie skupiaj się tylko na tradycyjnych postaw wobec seksu. Poszerzyć swoje horyzonty i spróbować czegoś nowego. Odpowiedź na pytanie, jak różnicować seks z żoną lub mężem jest prosty: do eksperymentu oraz relacje staną się bardziej intensywne!

kusić

Użyć wszelkich środków do uwodzenia. Spróbuj zrobić sobie masaż erotyczny, zapalić świecę zapachową i kąpać się razem. To wspaniale odpręża i dostosowuje do erotycznym akcentem. Nie zapomnij, aby zaskoczyć swojego partnera piękną bieliznę szczery, to zawsze będzie pracować dla Ciebie.

Grać w gry fabularnej

Przekształcenie różnych znaków przynosi radość i podniecenie w twojej miłości radości. I aby lepiej wcielić się w postać, podyschu odpowiednie stroje i akcesoria. Następnie na pytanie, jak zdywersyfikować seks, nie powstaje: zawsze będziesz miał odpowiedź!

Kilka wskazówek Blitz

  1. Czy seks nie zaniedbania. Niech seks stał się integralną częścią relacji. Rozwijać swoje umiejętności i daje przyjemność swojemu partnerowi.
  2. Podobnie jak numerek. Szereg par doceniać jego urody i błędne. Po numerek – jest doskonałym rozwiązaniem dla tych przypadkach, gdy czas na coś bardzo długich i tam. Tym bardziej, że ten nieoczekiwany improwizacja pozwala szybko uzyskać przyjemność.
  3. Postaraj się mieć seks gdzie to się stało po raz pierwszy. Dlaczego więc pewien, czy pamiętasz ten moment. Odśwież swoje zmysły i emocje.
  4. Nigdy nie przestawaj studiuje ciało partnera. Można poznać jego stref erogennych, ale zawsze można uaktualnić swoją wiedzę w tej dziedzinie. Przynosząc przyjemność swojemu partnerowi, można osiągnąć większą harmonię.
  5. Spróbować smaków partnera. Wystarczy chwycić coś smaczne i słodkie, takich jak mleko skondensowane, lody lub rozpuszczoną czekoladą i umieścić na ciele bliskiej osoby. Następnie delikatnie usunąć język. Twój ulubiony dostanie dużo przyjemnych doznań.

zmienić wnętrze

Jeśli wolisz, aby kochać się w sypialni małżeńskiej, aby zapewnić różnorodność w seksie, szacuje wnętrza sypialni. Opcje tu może być wiele: można umieścić kilka świec i zapalić je po zmroku; powiesić nowe zasłony; położyć nowe łóżko narzucie z interesującym barwiące; Zmiana pościeli na jedwabiu; rozproszy kilka dekoracyjne poduszki i dodać ciekawe akcesoria. Ponadto, będzie dobrze, jeśli telewizor z sypialni, można usunąć wszystkie takie same, jak pokazuje praktyka, jest to seksowny nastrój nie sprzyja.

Odwiedzić sex shop

Współczesne społeczeństwo ma pochodzić z dość urządzeń do dywersyfikacji życie seksualne. W naszych czasach, sklep seks jest niemal w każdym mieście, a zatem konieczne jest, aby odwiedzić. Znajdziesz tam wiele ciekawych rzeczy, które mogą być używane razem ze swoim partnerem. Na przykład, można kupić kajdanki i odgrywają role-playing game. Ogólnie rzecz biorąc, dać upust swojej wyobraźni i nie bój się eksperymentować.

Znajdź inspirację z różnych źródeł. Nie zapominajcie, że na świecie istnieje wiele różnych książek o seksie, filmów, artykułów. Może ty i twój ukochany być użyteczne, aby dowiedzieć się od nich trochę wiedzy i inspiracji. Jak widać, wybór płci jest nie tylko ważne, ale także realnie osiągalne. Pamiętaj, że jeśli chcesz utrzymać serdeczne stosunki z partnerem, dobry seks jest koniecznością. Powodzenia i kocham cię!