109 Shares 7775 views

Jak przyciągnąć szczęście i szczęście do swojego życia

W naszym życiu wiele wydarzeń zdarzyć tylko dlatego, że ktoś ma więcej szczęścia niż my sami. Dlatego, jeśli chcesz przyciągnąć trochę szczęścia, to może trzeba kilka podstawowych sposobów. Na przykład, stosowanie talizmanów czy amuletów, prawidłowe ustawienie ich myśli. Można również korzystać z innych metod. Jednak niewiele wiedza jak przyciągnąć szczęście i szczęście. Czasami trzeba użyć do tego celu i praktycznych magicznych rytuałów. Wszystko to omówimy w tym artykule.


Przyciąganie powodzenia przy użyciu mocy myśli

Jednym z głównych sposobów , jak przyciągnąć szczęście i szczęście, możemy przyjąć właściwą postawę. Tak, istnieje wiele pozytywnych afirmacji, powtarzając, że można włączyć losy dla terminach kątem. Można użyć gotowych zwrotów (takich jak „Jestem w doskonałej harmonii, i cieszyć się życiem”) lub zrobić je samodzielnie. Jeśli skłaniają się ku tej drugiej opcji, należy pamiętać o kilku zaleceniach.

 • Wszystkie deklaracje powinny spowodować pozytywne uczucia i przenieść się do zwabienia wybraną ścieżkę.
 • W zestawionych zwrotów chcesz używać zaimka „ja”, „ja”, „ja”. W ten sposób można kojarzyć się z pozytywnego wizerunku.
 • Wszystkie deklaracje muszą teraz zakładamy. Chcesz pokazać, że już masz, a wszechświat dopasowuje się do pożądania.
 • Nie używać długich afirmacje, powinny być łatwe do zapamiętania i powtarzać je jak mantrę potrzebne.

Należy zauważyć, że każda formuła do sukcesu musi być powtórzone w dobrym nastroju, a należy zacząć od małej liczby zwrotów. Nie ma czasu wolnego od pracy, najważniejsze – regularność.

Magiczne sposoby, aby przyciągnąć szczęście

Istnieją różne sposoby, za pomocą których można przyciągnąć szczęście w swoim życiu. Będziemy patrzeć na nich poniżej. Oprócz korzystania z różnych stwierdzeń, należy wiedzieć sposobów, w jaki sposób przyciągnąć szczęście i szczęście do swojego życia z magią. Może to być osobisty amulet lub talizman, który jest specjalnie mówienie, jak również proste rytuały i ceremonie. Nie przeszkadzają, a znajomość pewnych zasad i znaków, które mogą zarówno przyciągają szczęście i odkręcić go od ciebie.

Tak więc, jeśli zorganizować swoje życie w odpowiedni sposób, wykorzystując całą wiedzę i zastosować kilka potężnych rytuałów, można radykalnie zmienić sytuację na swoją korzyść.

Jak przyciągnąć szczęście w swoich badaniach

Być może jednym z najbardziej popularnych sposobów, jak przyciągnąć szczęście i powodzenia w nauce jest wykorzystanie spisku na specjalnym przyciskiem. Rytuał sam w sobie jest dość prosty. trzeba będzie przycisk z ubrania, które zazwyczaj umieszczone w szkole lub na uczelni. Odetnij ją.

Następnie, zapalić świecę i przytrzymaj przez kilka sekund nad płomieniem ten przycisk. Następnie rzucać je pod bieżącą wodą i usunąć po pewnym czasie. Teraz trzeba powiedzieć specjalny wykres, który będzie osiągnąć sukces w szkole.

Po wymawiając słowa Sakharkov posypać przycisku i zetrzeć go. Element może być przyszyte do miejsca, gdzie był wcześniej. Teraz te ubrania nie mogą być noszone w tygodniu i trzeba zjeść na deser w tym czasie (miód, dżem, cukier). Następnie umyć garnitur, i to jest dobrze proutyuzhte się zużycie tygodniu codziennie. Tylko wtedy zyskasz potężnego talizmanu na studiach.

Znaki i przekonań dla pomyślnego egzaminu

Oczywiście, każdy z nas raz zdał egzamin. Kilka osób nie doświadczył w tym podnieceniu. Oczywiście, każdy używany w celu przyciągnięcia szczęścia na różne sposoby. Oni nie zawsze były skuteczne, ale bardzo popularne. Tak więc, zastanowić się, jak przyciągnąć szczęście i powodzenia na egzaminie, stosując znaki.

 • Tylko nie zaleca się umyć włosy przed egzaminem (nie zmyć wiedzy), a także farby, strzyc, golić.
 • Nocą pod poduszkę położyć główny podręcznik, którą przygotował.
 • Rano, myślisz, a następnie umieścić w buty pięć kopiejek lub notatek papierowych o wartości nominalnej pięć rubli.
 • W klasie, gdzie badanie, należy wprowadzić z prawej nogi.
 • Przynieś swoje szczęśliwe amulety i amulety (są unikalne, więc nie dać im do nikogo). Jeśli masz szczęśliwe bluzki, spódnice, spodnie, a nawet pas, a potem nosić go bez zastanowienia. Extra szczęście nie boli.

Obaczcież działki są. Czasami nie wymagają one na znakach. Na przykład, można myć dzień wolny lub głowę test, ale następnie przez trzy razy powiedzieć magiczne słowa:

„Moja głowa była jasna, mój umysł jest czysty, mój umysł jest jasny. Wszystko co wiem, wszystko rozumiem, wszystko szybko zdecydować wszystkie pytania. Z każdym wyzwaniem będę miał szczęście. Amen.”

Ta działka jest dość silny. Oczywiście, że nie będzie można umieścić wiedzy w głowie, szczególnie jeśli nie ma ich tam, ale organizuje je i pozwoli łatwo odpowiedzieć na pytania nauczyciela.

Powodzenia w pracy. Co mam zrobić?

Nawet zwykli pracownicy, którzy nie mają własnego biznesu, ale każdego dnia iść do pracy, nie przeszkadzają w proporcji szczęścia. Być może to pozwoli im poprawić ich dobrostan i status. Tak więc, zastanowić się, jak przyciągnąć szczęście i szczęście pracować z pomocą spisku. Konieczne jest, aby powiedzieć, że dzień, kiedy trzeba zrobić coś bardzo ważnego.

Aby to zrobić, należy wstać o świcie i patrząc na wschodzie wypowiedzieć następujące słowa: „Słońce, jesteś niebo ludzie zapalają, jego ciepło do ziemi-matki Dari ja także obdarzyć szczęścia do mojego przyczyną może słońce, jesteś życiem źródła ziemi .. ty jasny strumień światła i ciepła. i przyznać sukces być dobrym wszystko! "

Powodzenia w biznesie. sprawdzone sposoby

Jeśli masz własną firmę, a potem po prostu trzeba wiedzieć, jak przyciągnąć szczęście i szczęście w interesach. Tutaj można wykorzystywać różne czary i uroki, które przyczynią się do tego.

Więc, weź zieloną torbę niewielkich rozmiarów i czytać dziesięć szczypty bazylii, trzy szczypty soli gruboziarnistej. Zagotovte suszy odrywanie trzech jabłek usunąć ją w postaci proszku i zagięcia worka. Dodaj do trzech miedzianych monet i jeden biały. Następnie odczytać wykres na szczęście: „Co za rzeczy przyjść, pośród zysku.” Trzeba powiesić worek, w którym prowadzenie biznesu. Czytaj działkę na początku każdego tygodnia, z amuletem na parze z treści.

Dla mężczyzn, można zrobić wspaniały talizman, który zapewni powodzenia w sprawach i interesach, jak i hazardu. Aby to zrobić, trzeba będzie wziąć trzy liście laurowe, kupił w środę. Również kupić olejek geraniowy. Pamiętaj, trzy słowa: Zaaks, Mufaoks, Kramor. Teraz każdy z laurowe napisać jeden z tych słów. Następnie dodaj je razem i zawiązać nić brązowy. Ten rodzaj maskotki powinny być noszone z nimi, jeśli trzeba, że dzień szczęścia.

Minerały, aby przyciągnąć szczęście

Szczęście może przynieść różne rzeczy, a niektóre po prostu dostosowane do tej sprawy. Zastanów się, jak przyciągnąć szczęście i szczęście z pomocą kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

 • Awenturyn. Kamień ten majątek, zakładanie, że będziesz w stanie wyciągnąć do siebie ogromną ilość szczęścia.
 • Oliwinu. Można go nosić, gdy trzeba szczęścia w nowych przedsięwzięciach, a także w znalezieniu pracy. Użyj go jako amulet dla ochrony przed pożarem, kradzieżą i innym uszkodzenia jakiegokolwiek mienia lub pozbawienia.
 • Lapis. Kamień ten przyniesie szczęście w miłości i pomóc wybrać właściwą drogę w życiu. Jedną z właściwości lapis lazuli – na oczyszczanie negatywnej energii i przekształcić je w pozytywne.

Przedmioty, które przynoszą szczęście

Jeśli chcesz wiedzieć, jak przyciągnąć szczęście i szczęście do swojego życia, jest to niezbędne do korzystania ze wszystkich udogodnień. Na przykład, otaczać się przedmiotami, które z pewnością przynieść tylko dobre rzeczy. będą rozpatrywane na poniższej liście.

 • Jeśli potrzebujesz szczęścia w miłości, konieczne jest, aby nosić obrączkę do jego matka żyła szczęśliwie zakochana, lub innego podobnego przedmiotu.
 • Zakup w drzewie do domu pieniądze, to będziesz mieć pewność, aby wziąć pieniądze.
 • Kup zdjęcie lub plakat z jednorożcem. Jest to zwierzę szczęścia, mógłby dać.
 • Istot żywych ryb przynosi szczęście – American cichlid i czarnego kota (w wielu krajach ma tylko szczęście, ale nie odwrotnie).
 • Podkowy. Jest to najbardziej wszechstronny kawałek szczęścia. Nawiasem mówiąc, bo nie trzeba się martwić, najważniejsze – aby umieścić w odpowiednim miejscu.

Jak przyciągnąć szczęście i szczęście w domu z pomocą feng shui

Szczęście jest potrzebne nie tylko w biznesie i miłości. Czasami szczęście przyjść, trzeba zmienić coś w swoim domu. Dlatego przyjrzymy się, jak przyciągnąć szczęście i szczęście w życiu przy pomocy wschodnich nauk Feng Shui. Co najważniejsze, to sugeruje ten kierunek – swobodny przepływ energii w domu. Co mogę zrobić? Rozważmy szczegóły.

 • Pierwszym krokiem jest, aby oczyścić dom gruzu i zbędnych rzeczy. Wszystko to tworzy zastoju energii, która niszczy swoje szanse na sukces i szczęście we wszystkich sprawach.
 • Upewnij się, że okna i drzwi nie są zagracone. W domu musi być wolne, aby wejść do światła słonecznego, a powinieneś łatwo wprowadzić go.
 • Spójrz w miejscu swojego łóżka. Jeśli spać plecami do drzwi, a następnie zmienić jego łóżku. To obala tę sytuację szczęścia i zdrowia.
 • Lusterka, które są umieszczone w sypialni z tyłu łóżka lub przed nim, przeginaj i przynieść pecha.
 • Używać różnych rodzajów energii, aby osiągnąć zrównoważony stan w swoim domu (na przykład, można doskonale wykorzystać fontanny lub żywe rośliny, umieszczając je w odpowiednich miejscach).

Znaki i reguły dla powodzenia

Teraz będziemy patrzeć na niektóre z zasad, które mówią, w jaki sposób przyciągnąć szczęście i szczęście. Co trzeba zrobić?

 • Twój stół kuchenny nie powinien być pusty. Pamiętaj, aby przykryć ją pięknym obrus i serwetki. W przeciwnym razie nie będziesz miał szczęścia w zyskach.
 • Przetrzeć szmatką tabela powinna być, co jest surowe krawędzie.
 • Postaraj się, aby domovenka niewielkich rozmiarów, a następnie wykonać rytuał dając mu. Domovenka trzeba podać nazwę, bo teraz to będzie twój szczęśliwy urok.
 • Szczęście do domu przyniesie drzewo pieniędzy. Dbać o to, czy to będzie dobrze rosnąć, wtedy będziesz miał szczęście.
 • Nie zapomnij magiczne talizmany. Z ich pomocą można przywrócić do życia trochę więcej szczęścia.
 • Ponadto, nie chodzą uwagi i różne amulety. Stała noszenie ich w kieszeni lub torebce sprawi, że będziesz bardziej skuteczne.

wsparcie modlitewne na szczęście

Jeśli jesteś wierzący i działek z amuletów nie pasuje, trzeba wiedzieć, jak przyciągnąć szczęście i szczęście do swojego życia z pomocą Boga. To pomoże Ci różne modlitwy, które mogą chronić przed negatywności i wysłać fortuny we właściwym kierunku.

Zwracając się do swojego anioła stróża w modlitwie, aby być bardzo jasno formułować swoje pragnienie. Po pierwsze, modlić się z wiarą w sercu, a potem prosić o to, czego faktycznie potrzebują.

Można również zapoznać się Nikolayu Chudotvortsu który jest patronem kupców, żeglarzy i dzieci. Modlił prawosławnych na całym świecie, w nadziei, że usłyszy i pragnienie zostanie spełnione.

Obchodzenie zarzutu do Matrona Moskwy pomoże poradzić sobie z zawirowaniami w każdej dziedzinie swojego życia. Powiedzieć modlitwę za nią, a potem powiedz mi o swojej potrzebie, o co dokładnie trzeba szczęścia. Jesteś pewny, aby być wysłuchanym.

wniosek

Więc teraz już wiesz jak przyciągnąć szczęście i szczęście do swojego życia, przy użyciu bardzo różnych metod, te, które są dla Ciebie. Nie bój się eksperymentować, bo sukces w wielkich sprawach i wymaga poważnego przygotowania. Wierzcie, a szczęście przyjdzie do was!