342 Shares 3295 views

Jak zostać lesbijki: przyczyny psychologiczne, cechy i czynniki

Nie jest tajemnicą, że w czasach nowożytnych granice seksualności już dawno zaczęły zanikać. Niektórzy ludzie nie widzą nic haniebne i karygodne być członkiem społeczności LGBT. A wczoraj były krzycząc do siebie, że są heteroseksualne, ale dzisiaj, nie wahaj się całować kogokolwiek z jego nowych przyjaciół i przyjaciółek. Teraz zobaczyć piękno, które nie jest w przyjazny ogarnia dziewczyna może być w wielu miejscach publicznych. W tym kontekście pytanie, w jaki sposób stać się lesbijki, staje się daleko od obrotów biegu jałowego. Co motywuje kobiety do życia z płci pięknej? Chwilowa moda? Zemsta człowieka? Rozważmy to pytanie w szczegółach.


„Wszyscy ludzie są Bast …”

Oczywiście, jeśli uważasz, że dobrze, że odpowiedź na pytanie: „Jak stać się lesbijki” nie jest tak trudne.

Znaczna część płci pięknej idzie do kategorii bisexual po rozczarowany mężczyzn. To ciągle nie ma w domu, nie przyjdzie spędzić noc, nie zwraca uwagi na jego żoną … Dlaczego potrzebujemy tego, kiedy istnieje dziewczyną? Dzięki niemu można udostępnić swoje najbardziej intymne, ugotować pyszny obiad i poza nią. Kobiety, które mają awersję do mężczyzn i zaszczepić tego uczucia i swoje córki. Obraz „Slacker ojciec” lub „kobieciarza-Daddy”, mocno zakorzenione w umysłach kobiet – jest to ważny argument, aby uczynić intymną relację z płci pięknej. Czasami strach, aby znaleźć „nieodpowiedzialne” człowiek lub facet, który prowadzi do zwykłego instynktu zwierząt, prowadzi do tego, że kobieta szuka cielesnych rozkoszy kobietą.

„Związek z mężczyzną nie istnieje”

Nie wiem, jak stać się lesbijki? Niektóre kobiety twierdzą, że oni już do takiego posunięcia po nieszczęśliwej miłości do człowieka. W desperacji opuszczone kobiety lub kobieta, która czuje pozostało bez odpowiedzi, może zdecydować się na radykalne zmiany w wyglądzie, takich jak strzyżenie ogoloną.

Ponadto wyróżniać się z tłumu, to jest „stara się” miłością do tej samej płci. Odbudować związek z mężczyzną, którego nie chce, bo pokonuje niechęć, zdradzie, samotności i własnej małej atrakcyjności. Najprostszym rozwiązaniem tego problemu – jest poszukiwanie miłości, gdzie konkurencja nie jest tak duża. Oczywiście, ta kategoria płci pięknej nie bezpośrednio zapytać: „Jak być lesbijką?”, Ale jest często chęć iść drogą najmniejszego oporu jest tak duże … W każdym razie, prędzej czy później doszedł do niczego, bo pani nie jest prowadzony przez naturalne skłonności i perspektywa spokój. Tak więc, nie należy świadomie myśleć o tym, jak stać się lesbijką. Kobieta powinna żyć uczucia, zamiast krótkotrwałych impulsów i namiętności.

„Panie są biseksualny natury”

To jest teoria wysunął słynny psychoanalityk Zygmunt Freud. Jest możliwe, że dla wielu będzie to „wiarygodne” wyjaśnienie, w jaki sposób stać się lesbijki. „Naturalną biseksualizm” kobiet opiera się na fakcie, że na początku podróży życia każda matka pielęgnuje, odżywia i inaczej opiekę nad dzieckiem, karmienie, głaszcze go.

Dlatego na poziomie podświadomości, aby umożliwić podejść do lady jest gotowy, aby znaleźć innego przedstawiciela płci pięknej. Jednakże, jeśli kobieta często zwraca uwagę na drugiej pani – to nie powód, aby mówić o swoim niekonwencjonalnym seksorientatsii. To nie może być lesbijką przez 5 minut.

czynniki ryzyka

Zachowanie przedstawicieli społeczności LGBT należy tłumaczyć nie tylko fizjologiczne, ale również czynniki hormonalne. W okresie dojrzewania, co do zasady, kobiety boją się pierwszej bliskości z młodymi ludźmi. Z tego punktu widzenia, jest o wiele bardziej „bezboleśnie” wejść w kontakt z ich własnego gatunku, a następnie, jako dorosły, i zakochują się w sobie nie chłopców i panienek.

Mogę jeszcze jakoś wytłumaczyć fakt, dlaczego dziewczęta stają się lesbijkami? Absolutnie. To nie powinno być dyskontowane czynniki hormonalne. Potencjał-biseksualne dziewczyny z różnych przyczyn w organizmie hormonów męskich dominują nad kobietami. W niektórych przypadkach dziewczęta wchodzą w relacje seksualne ze swoim rodzaju prostej ciekawości.

Ponadto, ich zachowanie chcą psychicznie postawić się w buty młodego mężczyzny i doświadczyć arsenał emocji, które wykorzystywane są do uzyskania od seksu.

fanaberia

Nie mogę zrozumieć, dlaczego dziewczęta stają się lesbijkami? W dobie wolnych obyczajów znaczna część płci pięknej, które żyją na naszej planecie, uwierzył w coś, co nie doświadcza przynajmniej raz kochać z kobietą – jest oznaką zaściankowości i tchórzostwa. Ironią jest, ale związki jednopłciowe w trend dzisiaj. Szczególnie silnie przywiera do jego młodości. Obecnie 99% chłopców i dziewcząt są dołożenia wszelkich starań, aby wyróżniać się od społeczeństwa i szokować publiczność. Znajduje to odzwierciedlenie w ubraniach, w wyglądzie, w relacjach międzyludzkich. Cóż, jeśli ktoś z dorosłych widzi, że obie dziewczyny namiętnie całować i przytulanie, ich działanie na pewno będą omawiane. Za to walczyliśmy o niego i uciekł.

„Preferencje seksualne. dominanty Woman "

Istnieje kilka powodów, dla których kobiety stają się lesbijkami. Jednym z nich jest fakt, że wiele kobiet seks gej bardziej eleganckie i wyrafinowane niż bliskości z przedstawicielami silniejszej płci. Są bardzo wygodne, aby być w ramionach kobiety.

Często słyszy się skargi od kobiet, które w istocie sprowadza się do tego: człowiek nie jest w stanie dać mi przyjemności seksualnej, a ja mam do czynienia z „to” z przyjacielem. Według tych panienek, przedstawiciel silniejszej płci w łóżku powinien być w stanie intuicyjnie przewidywać erotyczne pragnienia partnera i określić dokładnie, co erogenne punkty powinny być promowane w takim czy innym czasie. To smutne, ale nie wszyscy ludzie są w stanie „czytać” seksualnego partnera sen. Większość facetów interesuje samego aktu seksualnego. W wyniku frustracji młoda pani szuka rozrywki dla dorosłych z kobietą, która jest w stanie przewidzieć jej życzenia i preferencje są jej przyjaciele i krewni. To jest bardzo częstym powodem wyjaśniając, jak dziewczęta stają się lesbijkami.

Jednak dla mężczyzn motywów kobiecego zachowania w powyższej sytuacji, nie jest jasne, że zastanawiam się, dlaczego pani przyciąga do swojego przyjaciela, który nie posiada najważniejszą rzeczą dla seksu. Paradoks polega na tym, że z powodu tak silnych partnerów dostać parę lesbijek, jak ich związek opiera się na miłości.

Dowody naukowe wskazują, że intuicja kobieca w kwestii intymności jest znacznie silniejszy niż mężczyźni.

Co robi kobieta skończyć z gejem?

Oczywiście, lista przyczyn, które z jakiegoś powodu nagle Zaprzyjaźnił lesbijki, nie jest wyczerpująca. Co stanie się z kobietami, które doświadczyły moc miłości homoseksualnej? Prawdopodobne, aby być szczęśliwy w tym związku nie będzie bo biseksualizm – „Podział pragnienia” jest Ta kategoria jest trudnym wyzwaniem, ponieważ w końcu musiał dokonać ostatecznego wyboru. Dla niektórych kobiet, homoseksualizm – jest sposobem poznawania siebie, swoich pragnień, a następnie 99% z nich znowu stać heteroseksualnych. Ale zdarza się, że pierwsza dziewczyna zakochuje się z platonicznej znajomego. To może podbić ostrość umysłu tym ostatnim, sukienka zmysłowej, poczucie humoru, który ma przedmiot pasji.

W tym przypadku takie pragnienie może przekształcić się w trwały związek.

wniosek

Jak mówią, ilu ludzi, tyle opinii. Nigdy nie można ustalić przyczyny, które skłoniły kobietę stać się lesbijką. Nie możemy jednak zgodzić się z faktem, że większość płci pięknej po nabyciu doświadczenia seksualne z podobnymi powraca do tradycyjnej orientacji. I ponownie gotów mają sprawy z mężczyznami, tworząc je z rodziną i mieć dzieci. I o swojej pasji dla kultury LGBT, twierdząc, że to był błąd młodości, a nie więcej.