600 Shares 3987 views

Refleksje O męska pochodzenie etniczne, mięśnie i kobiety genetyczne Filter

Co należy zrobić, aby jak dziewczyny? To pytanie puzzle wielu ludzi w każdym wieku i grup społecznych. Niektórzy mówią, że potrzebujemy „Mercedes” i dużo pieniędzy, inni – że musimy mieć dobrą Gift of Gab, a inni – nawet coś o dobrym sercu i jasnym umysłem. To wszystko jest względne, ponieważ jest biedny facet z „Mercedes” i pojedynczych facetów z lekkim głowie, jak to fenomenalne oszuści, które zwykle kojarzą się trzy słowa nie może. Załóżmy niezliczone bogactwa w krótkim terminie, nie świecą, duszę, i tak sympatyczny i smucić, i zdolność wyrażania myśli Bóg nie obraża. Co pozostaje? Odpowiedź jest prosta – wyglądają lepiej. Chcesz wiedzieć, dlaczego chłopcy z natury obdarzony urodą, nadal jest wielkim sukcesem (ceteris paribus), niż ci, którzy przez lata dogonił ich w „effektnosti wyglądem” ciężkiej pracy? To dalej.


Najprostszym sposobem, który przychodzi do głowy w ciągu przeciętnego mdłe Don Juan, a większość z nich przyjmuje się raz – estetycznie modyfikować sami. Po tym wszystkim, to wygląda dobrze – to nowoczesny i prestiżowy w końcu. dwa rodzaje modyfikacji mogą być określone: zatwierdza i sprzeciwia przeciwnej płci. Poprzeć – jego fryzurę, kupić atrakcyjne ubrania, schudnąć, hard-set lat w nudnej pracy do wybielania zębów, zapuścił brodę i tak dalej. Odrzucać (lub przynajmniej na pewno nie zachęca kobiety) – podkręcić duże mięśnie, zrobić kilka chirurgii plastycznej do przeszczepu włosów na łysiny i tym podobne. Więc dlaczego kobiety często mówią, że „łysy mężczyzna maluje”, „być tyranami – fu, kocham smukłą”, „jeśli zrobił operację, to nie jest interesujące dla mnie”? Nowa fryzura lub ubrania, unikając szkodliwych nawyków w celu poprawy wyglądu, a nawet zajęcia z jogi dla korekcji postawy są postrzegane jako „wesoła”?

Przyczyn może być wiele, a jeden z nich (oczywiście, jesteśmy tylko myślenie) – że z punktu widzenia ewolucji kobiety wybiera najlepsze geny potomstwu (ze względu na zużyte fraza brzmi prymitywne, jak ryk krów, ale nadal). I to jest drugi typ modyfikacji zewnętrznych, które mogą być wykorzystane przez ludzi, maskowania ich cechy genetyczne. Po prohimichennye sterydy anaboliczne mięśnie nie odziedziczył przeszły – dzieci nie dostają ogromne łapy i gigantyczne piersi w prezencie. Nowoczesne techniki dopingowe budowanie mięśni, dając fizycznie mierny sportowiec być jak antyczny posąg Doriphor długo znany wszystkim. Dlatego pitching, pomimo ich pozornej seksapilu kobiety wyglądają na trochę podejrzane – czy istnieje coś, co miał do ukrycia? Rażąco zapadnięte klatki piersiowej, dystroficzne wąskie ramiona, chude nędzne pośladki? Z twarzy plastikową jeszcze gorszym – wiąże się to zdecydowany wpływ antisexual. Pod względem filtrowania genów, kobieta zazwyczaj postrzegają Człowiek, jeśli ma on połowę ustami zjechał na bok i jego stopy ledwo chodzić w wypadku samochodowym – to piekło, nieszczęśliwy wypadek, a najlepszy z najlepszych może się zdarzyć, najważniejsze – z genów, a następnie człowiek wszystko jest w porządku! I tak źle, jeśli polrta on zebrali od urodzenia – jest deformacja genetyczna, wszystko jest smutne i niepewne. Jeśli zdecydujesz się na plastiku, powinno być ukryte, tak aby nie rozpoznać kogokolwiek, kiedykolwiek. Jest to najgorsze oszustwo kobiety jako „filtr genetycznej”. Po tym wszystkim, dzieci nie uzyskać znaczącą podbródek, który będzie skonstruować materiał proteza danego lekarza. Jeżeli kobieta widzi bliznę – lepiej kłamać, zostały rozbite na kawałki bat szczęki, a po trochu zostało zebrane. Samica podejrzenie rozciąga się na takich rzeczach jak: wyraźnym opalania, Tatuaże, sztuczne zęby – krótko mówiąc, wszystko, co może obejmować wad dziedzicznych. I to zazwyczaj wywołuje w nich różnego rodzaju myśli „przez przypadek”, „tan?”, „Co ty zęby prosto!” „A dlaczego tatuaż nadziewane?” Nie, wiele kobiet twierdzi, że miłość napompowane chłopaki z nie całkiem naturalnej opalenizny, ze sztucznym uśmiechem Hollywood … Ale lubię je bardziej jako striptizerka wieczorem jako doskonały sposób na erotycznych fantazjach (Mężczyzna z super cool zestaw genów), a czasami skłonni poddać się tej bajki obrazu przez przypadek i na pierwszy rzut oka, ale będzie to rodzić dzieci z prostym, ale uroczy i miły facet – bez wzdęć kamuflaż, gdzie wszystkie swoje własne, naturalne. Dlatego, jeśli spojrzeć na to, że ciężko pracowali na swój wygląd, kobiety mogą prosić, aby pokazać zdjęcia „siedemnastu lat” – nie dlatego, że jest bardzo wzruszające, a do porównania.

Jakie wnioski wynikają z tego? Po pierwsze – to nie jest tak źle i wszystko, co w rzeczywistości. Piękny mięśni jest teraz w modzie, zęby – lepiej do protez, ale nie zgniłe, jak w większości, ale nie sceneria my, ludzie są tak piękne doceniliśmy. A drugi – jeszcze kobiety nie lubią ludzi, by ukryć je przed ich cech genetycznych. Dlatego są one zawsze radeyut dla „grooming” od silniejszej płci (fryzury, ubrania, perfumy), ale nie radykalny – ważne jest, aby nie dać się oszukać w związku z osiągnięciami współczesnej nauki i nie akceptuje błąd mdły uśrednione na przykład: „O Boże, co za człowiek.” Zadanie strashnenkih chłopi sami – ich oszukać. Prywatna wyciągnąć własne wnioski, ale jedno – to lepiej nie reklamować fakt, że niektóre podjęły drastyczne środki w celu poprawy siebie.