699 Shares 8536 views

Dlaczego ona nie dostaje orgazmu? Tajemnice kobiecego orgazmu

Intymne sfery życia jest pełna nedogovorok i absurdalne legendy, dlatego wiele osób ma trudności zrozumiały. Bardzo trudno jest wyjaśnić niuanse kobiecej seksualności, jeśli ludzie są zbyt zakłopotany, aby zapytać, a dziewczęta – odpowiedzieć. Jednak informacje można jeszcze znaleźć, jeśli uporczywie poszukują. Sprytni ludzie, którzy chcą żyć w zgodzie ze swoim partnerem, interesuje się pytanie, dlaczego ona nie dostaje orgazmu. Jeśli człowiek jest podana w tej sprawie i szczerze pragnie poprawić sytuację, to jest to dobry znak. Taka osoba ma szansę zbudować dobrze prosperującą i tętniącym życiem osobistej, pełnej wzajemności. Jaki jest fenomen kobiecego orgazmu?

Orgazm jako obowiązek

Jak być śmieszne dźwięki, ale w ciągu ostatnich kilku dekad stał się orgazm w niemal świętym obowiązkiem kobiet. Jak tylko temat seksu zrzucić kajdany tabu, gdyż odwrócił się w drugą skrajność. Dwieście lat temu, żeński orgazm był uważany za rzadki premia, to opcja dla szczęścia rodzinnego, a kobieca seksualność są oznaczone jako rozwiązłości i deprawacji. Po triumfalnym ofensywnej seksu na terytorium mediów i ogólnej dostępności materiałów o intymnej strony życia mężczyzny nagle pomyślał: „Dlaczego nie dostaje orgazmu?” Z jakiegoś dziwnego powodu, obecność wzajemnego absolutorium uznano za znak męskiej godności.

Jeśli weźmiemy pod uwagę sytuację z punktu widzenia radykalnych feministek, nie jest człowiekiem zręcznie wyciągnął koc na siebie. Zaczęto domagać się od kobiecych orgazmów jasnych spektakularne, nie zastanawiając się zbytnio z natury intymnej przyjemności. Dobrze, jeśli człowiek jest, że coś próbuje zrobić, aby wnieść swój ukochany przyjemność, ale problem polega na tym, że działania te stają się owocem jakiegoś spekulacyjnego pracy. Na przykład, w błyszczącym magazynu napisane, że potrzebują gry wstępnej. Instrukcja jest brane dosłownie, a człowiek jest brane narażać partnera zakłopotany tym uczuciem, nie jest zbyt zainteresowany w jej opinii. Ale kobieta nie jest to samochód, instrukcja nie działa tutaj. Więc w czym problem?

Dlaczego ona nie dostaje orgazmu?

Zaczynając rozmowę o problemie, należy ponownie otworzyć banalną prawdę, że wszyscy ludzie są różni. Jest to bardzo podobne do preferencji kulinarnych: niektóre, jak soczysty kebab, a kto jest gotów nie chce wymieniać kawałek mięsa w soczystej gruszki. Oraz w wewnętrznym życiu różnych ludzi, „roślina” różnych działań.

Winić dziewczynkę w przypadku braku orgazmu jest tak głupi, żeby wyrzucać żaby, że nie chce się rozwijać skrzydła i latać. Bardzo często kobieta nie jest w stanie czerpać przyjemność z tych samych czynności jak w poprzednim pasji jej ukochanego. Ale bezwładność jest częstym problemem ludzka, człowiek jest czasami trudno narysować linię i uświadomić sobie, że jeśli lubisz pewną pieszczotę Masha, Katya jest mało prawdopodobne, aby być z nim w zachwycie. Konieczne jest, aby jasno zrozumieć, że jest to inna osoba, z różne preferencje i poglądy są zupełnie inne, a to pierwszy krok do zrozumienia będą przekazywane z łatwością. Tak, będziemy zrozumieć klasyfikacji orgazmów.

Typy kobiecych orgazmów

Obfitość sprzecznych informacji mogłoby obniżyć człowieka na manowce. Skąd wiesz, co „Orgazm fajerwerki?” To właśnie on, czy nie? A jeśli był w ogóle? Nieodpowiedzialne Autorzy artykułów którymi rozkoszują niepohamowanych intymne fantazje, zapominając o głównym rzecz: wszystkie te punkty G, A i tak zwanej „głębokim punkcie” oni doradzać ludziom, których celem jest stymulowanie, są one wewnątrz pochwy. Oni nie mogą zobaczyć i dotknąć w domu, system nie pomoże, bo Oko na członka głowy nie występuje, a człowiek nie może być pewny, uderzyć lub nie uderzyć go do tajemniczego miejsca. Więc można stracić erekcję, a potem zastanawiać się, dlaczego ona nie dostaje orgazmu od seksu. Ponieważ kobieta nie jest samochód, nie jest możliwe, aby otworzyć maskę i zobaczyć, co jest śmieci.

Tradycyjnie, istnieją trzy główne rodzaje orgazmu: pochwowy, analny i łechtaczki. Nie należy zapominać o dodatkowych gatunków – Kobieta całkiem zdolnym orgazm tylko poprzez pieszczoty, a bez dotykania narządów płciowych. orgazm psychiczny też nie jest Mit: dość rozwinięta wyobraźnia kobiety może doprowadzić siebie do „punktu” jest dosłownie moc myśli, choć wymaga pewnych warunków.

orgazm pochwowy

Moc i intensywność pochwy orgazmu zależeć od wielu czynników. Wpływa na stopień pobudzenia, głębokości penetracji i kąt członu natężenie stymulacji dosłownie TEMPO i rytm ruchu. Jest jedna prosta odpowiedź na pytanie, dlaczego ona nie dostać orgazm pochwowy „ponieważ wcześniej.” Taki rozładowania – bardziej dojrzałe odpowiedzi na płeć, że jest trudniejsza do uzyskania niż łechtaczki, ponieważ pochwy znacznie mniej zakończeń nerwowych, których pobudzenie jest w stanie dostarczyć przyjemności.

łechtaczki orgazm

Najprostszym i najbardziej bezpośredni sposób do zabawy – do stymulacji łechtaczki. Dlaczego ona dostaje tylko łechtaczki orgazm? Ponieważ nie są najbardziej wrażliwe nerwy, podniecenie rośnie szybko i niezawodnie, nie ma potrzeby wymyślać skomplikowane pozycje seksualne i szukać ukrytych głęboko w punkcie ciała.

W większości przypadków kobiet samozadowolenie został skierowany do stymulacji łechtaczki, cała reszta – więcej bonusów. Jednak łechtaczki orgazm nie jest czymś powierzchownym – jest pełna i bardzo głębokie uczucie. Aby dowiedzieć się, jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu łechtaczki, warto pamiętać o jednej rzeczy: łechtaczka – mały, ale bardzo delikatna część genitaliów, nie można wyciągnąć i natrzeć szorstki.

Samica strefy erogenne

Możliwość doświadczyć orgazmu jest ściśle związana stymulacji stref erogennych. Różne kobiety są oczywiście różne. Jedna dziewczyna jest zachwycona przez dotykanie piersi, drugi woli być głaskał jej plecy. Dlaczego ona nie dostaje orgazmu? Najprawdopodobniej człowiek zdobywa jakieś ważne strefy erogenne. Ale pierwsze miejsce na liście nie jest łechtaczka.

Kobiety różnią się od mężczyzn w pierwszej kolejności tak, że są one trudniejsze do uzyskania fizjologicznego orgazmu, oparte wyłącznie na bodźce mechaniczne. Konieczne jest, aby został dotknięty strefy erogenne: mózg. Samica seksualność jest w dużej mierze znajduje się w głowie, dlatego czuje pociąg do jakiegoś pewnego mężczyzny, nawet jeśli ona nie jest tego świadomy. Jeśli człowiek nie przyciąga do głowy jest zajęta przez inne myśli wznieść się gdzieś daleko, organizm nie może odpowiedzieć. Oczywiście, w niektórych przypadkach możliwe opcje, ale najczęściej przyczyna leży w umyśle.

Dlaczego ona dostaje orgazmu w tym samym miejscu?

Jeśli wszystko jest dobrze w parze, a orgazm nie jest tak rzadki gość, człowiek może zacząć przeszkadzać pytanie uzupełniające. Jak tak: tu, w tym miejscu wszystko jest dobrze, ale z drugiej strony nie działa? Do pomocy są zachęcani do artykułów z internetu, kolorowych magazynów, najlepiej – seksuologów.

Dlaczego ona zatrzymana, aby dostać orgazmu, trzeba było tylko zmienić pozycję? Być może jest tu ukrywa cechę pochwy zrzutów i tajemniczych punktów oznaczonych literami alfabetu łacińskiego. Jeśli kobieta dostaje orgazmu pochwowego, nie udaje, to znaczy, że człowiek instynktownie lub przypadkowo znaleźć prawidłową postawę, która stymuluje żądany punkt. Zmienił swoje stanowisko – nerwy nie uzyskać niezbędne ekspozycji w celu uzyskania absolutorium, szczyt rozkoszy było nieosiągalne. To nie jest tak trudne do naprawienia, można ubezpieczyć i połączyć stymulacji łechtaczki, delektując się złapać w niemal każdej pozycji.

Strach przed orgazmem

Innym istotnym problemem, który może zepsuć każdy, nawet najbardziej pożądane przyjemność – to strach. Dlaczego jest ona boi się orgazmu, ponieważ jest tak miło? Przyczyny lęku może być całkiem sporo, co jest ważne w każdym przypadku jest to trudne, aby dowiedzieć się pośpiesznie.

Może ona jest bardzo zmysłowy i orgazm pozbawia swoje siły. Osłabienie może być przerażające. Podczas szczyt niemal niemożliwe do kontrolowania siebie, może ona cierpieć myśląc, że wygląda brzydko, gdy cieszy. Jest możliwe, że raz wysadzili go niegrzeczny i niewrażliwe człowieka, który śmiał się jak ona wygląda, który emituje dźwięki. Upokorzenie tego rodzaju trudno jest zapomnieć, że nie chce, aby ponownie przeżyć. Jeśli musi porzucić orgazmu, może ona podjąć taki krok, jeśli tylko ponownie znaleźć się w trudnej sytuacji.

orgazm psychologia i zaufanie

To powoduje, że powyższe może być odpowiedź na pytanie, dlaczego niektóre kobiety nie dostają orgazmu. Błony wewnętrznej jest bardzo ważne czynniki, takie jak zaufanie. Zaufania partnera, że będzie wrażliwy i taktowny, nie wykorzystać słabość do poniżenia lub boli, pomaga przezwyciężyć wstyd. Nie wszystkie kobiety są pewni siebie do tego stopnia, aby dostać orgazmu nie wiem co.

Kobiety, które nie muszą udawać orgazmy, stają się bardziej zrelaksowany i szczęśliwy, jest wewnętrznie spokojny. To sprawia, że można poczuć błogość chwili i nie przejmuj się zbytnio, jeśli czasami jest to nieosiągalne. Wiele kobiet jest w stanie czerpać przyjemność z procesu, z odurzającego poczucia zaufania i wzajemnej miłości. Po orgazm przestaje być uciążliwym obowiązkiem, a strach znika ujawnione wciągającą wrażliwość głębokości. Dla mężczyzn jest to prawdziwe zwycięstwo.