138 Shares 2269 views

Jak podniecić kobietę w łóżku?

Orgazm u kobiety w głowie, i tak długo jak istnieją obecne problemy i kłopoty, ciesząc się szczyt osiągnął, bez względu na to, jak się starał. Dlatego przed przejściem do części praktycznej, nie zaszkodzi zadbać o komfort psychiczny i fizyczny. Relaksująca kąpiel lub delikatny masaż przygotować intymności seksualnej was obu. Jeśli to konieczne, należy określić z wyprzedzeniem o antykoncepcji, że nie był nerwowy o tym.

Wielu ludzi błędnie uważa, że uniwersalna odpowiedź na pytanie, jak podniecić kobietę, tkwi w słowie „cunnilingus”. Mamy cię rozczarować – to nie jest tak. Po pierwsze, doświadczenie łechtaczki orgazm jest zdolny tylko co trzecia kobieta. Co do reszty, to jest albo pochwy lub mieszany. Nawiasem mówiąc, ta ostatnia jest najbardziej powszechne.
Po drugie, łechtaczka – obszar wystarczająco czuły. Jeden z twoich niewygodnych ruchów – i partnerskich doświadczeń nie jest przyjemność, ale ból. Dlatego otworzyć wam w tajemnicy, wiele kobiet nie lubią cunnilingus. I nie jest w niebezpieczeństwie, lub niemożności. Właśnie takie uczucie nie dają pożądanego efektu. Jednak eksperymentowania i poprawy nie zabronione.

Wiele korzyści „Jak podniecić kobietę” trzeba przeczytać, że przedłużony gra wstępna jest koniecznością. Powiedzmy, jesteśmy podekscytowani i fajne panie znacznie wolniejsze, więc gra wstępna dla około 15-20 minut (co najmniej) będzie można zabrać ze sobą partnera do przyjemności szczyt.
Muszę powiedzieć, że to nic więcej niż wspólny mit.

pobudzenie seksualne – fragment cienki, a jego mechanizm tego dnia jest słabo poznana. Jedno jest pewne – kobiecy pragnienie jest całkowicie uzależnione od jej nastroju. A czasami długa gra wstępna może nie być konieczne. Ponadto, tak długo, jak podniecić swojego partnera, jej pragnienie, aby całkowicie zniknąć. Nie zapomnij, aby mieć oko na jej reakcję. Aby określić stopień pobudzenia kobiety mogą być na jej genitalia. Pęcznieje łechtaczki, krew napływa do niej. Wargi sromowe są również nieco wzrósł w wielkości i pochwy jest alokowana wyraźny smaru.

No i do góry błąd numer trzy. Jakoś to przyjmuje się, że kobiety kochają uszami, a więc im więcej mówisz komplementy twój partner w łóżku, tym bardziej jest ona kierowana. Jest to częściowo prawda. Łagodny szept w uchu, towarzyszył lekki pocałunek na szyi, jest w stanie rozgrzać popęd seksualny do pewnego stopnia. Jednakże, należy zachować ostrożność. Mimo wszystko, większość z nich przedstawiciele silniejszej płci komplement nie można nawet odpocząć. Nigdy nic nie wiadomo „wygadać” coś bez zastanowienia, i dostać orgazmu, zamiast planowanego płaczu i histerii. Lepiej ograniczyć do niektórych czuły epitetów, jak długie tyrady zarezerwowana dla innej okazji.

Po rekolekcjach teoretycznej sobie pozwolić, aby przejść do tematu tego artykułu – jak podniecić kobietę. Oczywiście, wszyscy z Was już słyszał, że dziewczęta i młodzi ludzie są o strefach erogennych ciała, których wpływ jest pożądanie seksualne. Dla człowieka jest przede wszystkim, genitalia i pośladki. Płeć piękna jest organizacja drobniejsze. Strefach erogennych kobiety mogą być w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Są panie, które są zdolne do przeżywania orgazmu przez zwykłe dotknięcie podeszwach stóp lub podkolanowej zagłębieniach.

Wiele osób lubi to kiedy mężczyzna delikatnie pieści szyję i głowę. Ale korzystna sytuacja – „miejscem kota” – sekcja na plecach pomiędzy łopatkami. Prawie wszystkie kobiety uznane, że takie uczucie daje im niesamowitą przyjemność.
Wśród wskazówek, jak podniecić kobietę, najczęstsze zaleceń, ile i jak trzeba pieścić swoje piersi. Z przykrością zauważyć, że jest to błąd Innym typowym człowieka. Tkliwość piersi kobiet pobudzają więcej o człowieku. Dla pań, to ciało ma zupełnie inny cel, a to szczególnie wrażliwy obszar ciała jest inna.

Zauważ, że wszyscy ludzie są wyjątkowe, a pytanie, jak podniecić kobietę, nikt lepiej niż ona sama nie odpowiedział. Dorośli nie powinni się wstydzić mówić „o tym” w łóżku. Oczywiście, z biegiem czasu monotonia nudne wszystkich, a sukces partnerów życia seksualnego zależy w dużej mierze od ich chęci do eksperymentowania i uczenia się nowych rzeczy o sobie nawzajem.

Pod koniec rozmowy chciałbym dodać, że dla każdego z targów połowa ludzkości sex – coś więcej niż orgazm. A jeśli człowiek dostaje to, że nie potrzebuje rady rodzimych „Kazan” o jak doprowadzić żonę lub dziewczynę. Czułość, miłość i takt – najlepsze afrodyzjaki.