419 Shares 3004 views

Jak zróżnicować seks z mężem

Wcześniej czy później każda małżonkowie mają problemy z seksem. Wielu uważa, że winowajcą z tego jest życie i problemy, które pojawiają się na czoło. Jednak faktem jest, że prędzej czy później nawet najbardziej szalony seks zaczyna się nudzić. W końcu nawet smaczne danie, jeśli masz je na śniadanie, lunch i kolację każdego dnia, przestaje sprawiać przyjemność.

Nie myśl, że w takim okresie możesz umieścić krzyżyk na relacjach rodzinnych. Istnieje wiele sposobów na zróżnicowanie życia seksualnego. Z reguły jest to kobieta, która z czasem zauważa, że intymne życie straciło dawną blask i pasję. Niestety, może to być obarczone utratą intymnego zainteresowania partnera, a co gorsza jego zdrada. Dlatego drodzy panie, posłuchaj prostej porady, jak zróżnicować płeć i naprzód – aby przywrócić związek z drugą połową.

Po pierwsze, zwróć uwagę na siebie, swojego ulubionego, podejmij krytyczne podejście do oceny twojego wyglądu. Być może nadszedł czas, aby udać się do fryzjera i zmienić obraz, zrobić stylowe fryzury i farbować włosy. Faktem jest, że ludzie kochają różnorodność, a teraz, po połączeniu ich przeznaczenia z tobą, (miejmy nadzieję) nie ma możliwości zmiany partnera, co oznacza, że musisz być inna. Pomyśl o tym, co nie lubisz na rysunku, może powinieneś iść na dietę lub jeszcze zacząć biegać rano?

Dodaj do swojego wyglądu "zest" – wykonaj piercing, intymną fryzurę lub wybierz tatuaż (możesz "podświetlić" henną). Nie ma wątpliwości, że twój partner będzie mile zaskoczony, a co najważniejsze – podekscytowany przed takimi nieoczekiwanymi zmianami.

Mówiąc o tym, jak zróżnicować płeć, nie możesz opuścić miejsc, w których zwykle kochasz miłość. Nie rozpuśćmy się, ponieważ z reguły pary mają seks w sypialni lub w łazience, najczęściej przed snem, gdy dziecko już śpi. Jest to tak proste i prawdopodobnie już takie, więc spróbuj spojrzeć na swoje mieszkanie innym okiem i znaleźć miejsca, gdzie można uprawiać seks. Co powiesz na temat spontanicznego aktu miłości w salonie, w którym goście właśnie odwiedzili, a może próbują uprawiać seks na stole w kuchni lub na pralce roboczej, które wibrują przyjemnie pod pośladkami? A co do ciebie takiego scenariusza: weź szampana, a wieczorny wieczór opuścić balkon, gdzie można kochać się i cieszyć się ciepłym letnim wieczorem.

Wykorzystaj swoją wyobraźnię, ponieważ spontaniczne pragnienia muszą być zrealizowane i nie bój się wydawać się bezczelne dla swojego człowieka, uwierz mi, kochają takie niespodzianki.

Jeśli poprosisz przedstawicieli sprawiedliwego seksu o to, jak zróżnicować płeć, najpierw opowiedzą o grach w role i różnych kobiecych inkarnacjach. Musisz tylko dowiedzieć się, który obraz najbardziej podnieca Twój partner. Możesz wybrać strój do gier seksualnych i stawić się przed nim jako namiętną damską wampirem lub skromną uczennicę, a być może obraz służącego będzie podobny do wybranego.

A jednak dla tych, którzy szukają odpowiedzi na pytanie, jak zróżnicować płeć, przede wszystkim konieczne jest co najmniej dodanie nowych postaw do zwyczajowego scenariusza nocy miłości, ponieważ według statystyk większość małżonków używa bardzo skromnego "asortymentu" seksualnego Pozycje.

Możesz poprosić o klasyczne "Kama Sutra", gdzie na 1001 stwarza możesz na pewno wybrać dokładnie to, co pasuje do twojej pary. Dobrym pomocnikiem w tej sytuacji może być banalny "film dla dorosłych", którego wspólne oglądanie wywołuje nowe emocje.

Ogólnie rzecz biorąc, niezależnie od wybranej opcji, najważniejszą sprawą jest to, że próbujesz dywersyfikować i zmienić życie seksualne, co oznacza, że wynik nie potrwa długo, poczekaj. Użyj różnych sposobów seksualnych i nie lenij, bo masz szlachetny cel – aby dać przyjemność ukochanemu i kochanemu – drugą połowę.