279 Shares 947 views

Porady dla mężczyzn: co zrobić, jeśli nie wstajesz

A jeśli nie wstałem? Ten problem martwi ludzi bardzo. Często zdarzają się przypadki, gdy w najważniejszej chwili erekcja po prostu nie nadchodzi. Oznacza to, że członek nie podnosi się. Chodzi o to, że erekcja penisa nie zależy od świadomości. Proces ten jest kontrolowany głównie przez układ nerwowy. To z kolei aktywuje ogromne emocje, które powoduje uczucie stresu. Najczęściej człowiek ma niewytłumaczalny strach przed niepowodzeniem lub przepełnieniem. Jeśli jest to jego pierwszy raz, może się martwić, ponieważ nie ma seksualnego zainteresowania partnera. Albo, wręcz przeciwnie, jest zbyt podekscytowany. Może prowadzi niezdrowego stylu życia. To wszystko może powodować stres i lęk w ogóle dla całego organizmu, aw szczególności dla systemu reprodukcyjnego. Dlatego powinieneś dowiedzieć się, co zrobić, jeśli nie wstaniesz.


Przede wszystkim pilna pomoc jest potrzebna. Na wielki żal, człowiek nie może szybko uspokoić się, niezależnie od tego, jak bardzo chce tego. A ponieważ tutaj pomogą niektóre techniki psychologiczne. Jeśli człowiek ma co najmniej trochę pojęcia, co zrobić, jeśli nie wstaje, to łatwiej mu będzie kontrolować akt seksualny. Warto wspomnieć o tych technikach.

Aby się zrelaksować, najpierw musisz znaleźć przyczynę podniecenia i stresu. Może poczucie winy? Trzeba go pozbyć. Z poczucia niedogodności, które z konieczności również powstaną z tej sytuacji. Należy zrozumieć, że partner w tym momencie poczuje się nieswojo. A jeśli nie wstałem? Skoncentruj się i myśleć o wszystkim. W takich momentach nie bój się zachowywać otwarcie. Pomóż kobiecie być doskonałym narzędziem do naprawienia sytuacji. Jeśli penis nadal nie wzrasta, to wszystkie wysiłki powinny być kierowane do uczucia. To z jednej strony odwróci uwagę, po drugie pomoże. Warto skupić się na partnerze, łączyć wyobraźnię i pomyśleć o momentach, dzięki czemu można zwiększyć emocje.

"Nie wstaję, dlaczego?" – Czasami mężczyźni są zadawani takim pytaniom, jest to również możliwe ze względu na poranną erekcję, która łatwo powoduje uczucie cerze, ponieważ ten problem ma charakter czysto psychologiczny. Mogą być jednak zakupione i zabrane po konsultacji z lekarzem. Miło byłoby też umówić się na spotkanie z terapeutką seksualną lub psychologiem. Należy to zaobserwować podczas stosunku płciowego I wyciągnij wnioski o przyczynie, które uniemożliwiają erekcję.

Jeśli nie tylko rano, ale i wieczornej erekcji, raczej przyczyną natury organicznej. Zmęczenie fizyczne lub psychiczne, złe odżywianie, depresja, złe nawyki, efekt uboczny jakiegokolwiek leku. Zapalenie gruczołu krokowego, otyłość, choroby nerwowe, cukrzyca – może również prowadzić do braku erekcji.

Jednym słowem może być wiele powodów. I aby dowiedzieć się, który z nich wpływa, musisz skonsultować się z lekarzem lub słuchać siebie i swojego ciała.