414 Shares 1196 views

Czy seks analny Jak źle?

Wiele par mieszkających razem po pewnym okresie chłodzenia doświadczenie w związkach intymnych. Panaceum ożywić wewnętrznego życia wiele par zobaczyć zastosowanie różnych rodzajów seksu, na przykład, anal. Ale czy seks analny jest zły, a jeśli tak, to kto jest gorszy od niego? Ta kwestia powinna być szczegółowo badane.


Jeśli zwracamy się do lekarzy, co wierzą, seks analny może przynieść wiele kłopotów, takich jak naczynia krwionośne pęknięcia odbytnicy, zakażenia partnera. Ale wszystkie te efekty występują z powodu nieprawidłowej procedury przygotowania do niego.

Seks analny jest szkodliwy, gdy nie jest brana pod uwagę pewnych zasad higieny. Tak więc, zanim partnerzy Intercourse trzeba wziąć prysznic, należy działać ispolzovatv specjalnego smaru, co eliminuje ból i nie podrażnia błony śluzowe. Ponadto, partner w żadnym wypadku nie powinna być stresujące, więc wszelkiego rodzaju „relaks pieszczoty” są mile widziane. A co najważniejsze – gdy podczas stosunku poczuje ból, nie tolerować! Natychmiast przerwać stosunek seksualny. Lepiej jest spróbować później lub w innym czasie, ale nie ryzykować swoje zdrowie. Po wykonaniu tych wskazówek będziesz przestają dbać o pytanie: „Czy seks analny jest szkodliwa?”.

Jeśli zdecydujesz się na to doświadczenie, przede wszystkim rozmawiać ze swoim partnerem na dusze. Wyjaśnić dokładnie, co chcesz przeżyć na tej płci i słuchać jego / jej życzenia. Następnie możliwość egoizmu seksualnej zredukowane do minimum.

Istnieje wiele stereotypów, wyjaśniając, co jest szkodliwe seks analny. Głównym z nich jest twierdzenie, że jest to nienaturalne. Ale nie słucham takich opinii, od seksu oralnego i aktów seksualnych nawet w prezerwatywy też nie wydaje się naturalne, ale bardzo aktywnie praktykowane.

Seks analny jest zły? Odpowiedź na to pytanie jest najczęściej szuka kobiety. Istnieje opinia, że w takim współżycia orgazmu otrzymuje tylko mężczyzna i kobieta nie będzie w stanie osiągnąć najwyższy punkt przyjemności. Ale zaprzeczenie tej idei są liczne doświadczenia kobiet, którzy próbowali seks analny i dostać orgazmu, co nie jest porównywalna ze zwykłymi pochwy. Cała materia w więcej pieszczot. Tak dawno udowodniono, że kobiety mają orgazmu „w głowie”. Jeśli istnieje pieszczoty łechtaczki podczas stosunku analnego, większość kobiet doświadcza orgazmu.

Do seksu analnego nie wydał ból do swojego partnera w pierwszej kolejności nie trzeba się spieszyć. Człowiek powinien być cierpliwy i ostrożny. Czasem trzeba użyć takiego urządzenia, takie jak stokrotka lewatywy, która relaksuje i oczyszcza kanał odbytu.
Odpowiedź na pytanie: „Czy seks analny szkoda” nie może być wyjątkowy.

Jeśli jesteś wierzący, to ten rodzaj seksu jest zabronione kościoła, i lubisz ćwiczenia jest po prostu niemożliwe. Ale gdy nie ograniczają dogmat religijny, to na pewno seks analny może przynieść zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia seksualne. Dla obu partnerów, przyjemność muszą przestrzegać podstawowych zasad higieny i nie ma czasu podczas stosunku.