733 Shares 8336 views

Jak jeździć na maszynie i jakie są jego cechy?

Obecnie czołowi światowi producenci samochodów produkują praktycznie wszystkich pojazdów z automatyczną skrzynią biegów. Jest to nie tylko nowe trendy w zakresie usprawnień technologicznych, ale także literat kalkulacja, ponieważ maszyna określa swój szczególny ruch na drodze, i wybiera najodpowiedniejszy tryb dla silnika. Jak jeździć na maszynie i czym różni się od standardowych mechaniki? Teraz jesteśmy w najpełniej skierowana tę ważną kwestię.

Do niedawna można było usłyszeć ostrą debatę zwolenników jak system jednej lub drugiej, ale stopniowo ustąpi. Faktem jest, że mechanicznym transmisji, jak również automatyczny ma swoje wady i zalety, więc dla należy zachować właściwe tworzenie ich związku zwłaszcza jazdy.

Większość krajowych samochodów wyposażonych w sprzęgła mechanicznego uruchamianego pedałem którego kierowca naciska na zmianę prędkości. Tutaj człowiek wybiera tryb, który uzna za najbardziej odpowiednie w danej sytuacji drogowych. Że to jest główną zaletą mechaników. Jeśli mówimy o automatycznej skrzyni biegów, nie mają własną szczególną jazdę do rozważenia. Pytanie, jak jeździć na maszynie, i jakie są cechy tej kontroli pojazdów jest niezwykle ważne w obecnej sytuacji, gdy kolejne nowoczesne maszyny są wyposażone w automatyczną skrzynię biegów nim.

Tak, powinniśmy zacząć od tego, że taki samochód, są 2 – pedały gazu i hamulca, więc kierownictwo bierze udział tylko lewą nogą, a prawa strona jest tylko na płycie z systemem. Jednocześnie przytrzymać oba pedały nie mogą, tak jak w tym przypadku, system może nie działać prawidłowo. Oto, co powinno być sekwencja etapów, jak jeździć na maszynie:

  1. Począwszy od produktów z położenia P (parking)
  2. Wciśnięcie pedału hamulca i płynnie tłumaczyć D pokrętło (napęd), a następnie powoli uwalniać pedał hamulca. Pojazd zaczyna zwalniać ruchu. Następnie nacisnąć pedał przyspieszenia i rozpocząć ruch.

W ogóle, dźwignia zmiany biegów Sterowanie Sprzęgło posiada następujące tryby pracy:

R – do tyłu – w ruchu wstecz.

N – neutralny (stosowany do potrzeb technicznych samochodu, jak również jego perekatki krótkie odległości).

P – parking (park przez długi czas).

D – Dysk (do przodu).

Wiele mitów na temat automatycznych skrzyń biegów dzisiaj zdemaskował, więc poprawne i właściwe zarządzanie najlepiej jest szukać odpowiedzi na pytanie, jak jeździć na maszynie zgodnie z zasadami eksploatacji takich pojazdów. Z oczywistych mity uwzględniać fakt, że samochód nie może być holowany, nie jest możliwe, aby zostawić na zaspie, nie można przyspieszać gwałtownie, jeśli to konieczne, i upewnij się, że są zgodne z warunkami utrzymania, które są określone w paszporcie pojazdu operacyjnego. Wszystkie wyżej terminie nie jest automatyczne, bez znaczenia, ponieważ w rzeczywistości maszyna daje pełne wykorzystanie mechaniki całkowicie we wszystkich aspektach.

Faktem jest, że jazda na maszynie jest bardzo łatwy w obsłudze i jest bardziej niezawodny w warunkach jazdy, jak i pod względem prawidłowego działania. W rezultacie samochód z automatyczną perdachi będą Ci ostatni wiele dłużej niż jakikolwiek inny samochód z wyłącznikiem mechanicznym przy pracującym silniku. Nowoczesne automatyczne skrzynie biegów są praktycznie żadne elementy cierne oraz specjalny konwerter momentu obrotowego znacznie zmniejsza charakter wpływu obciążenia. W konsekwencji, niezawodność i wytrzymałość tych samochodów jest znacznie wyższa niż normalnie.

Podsumowując wszystko powyższe, należy stwierdzić, że najważniejszym w odniesieniu nie tylko do pudła-maszyny, ale także inne rzeczy, prawo, aby zrozumieć wszystkie zalety konkretnego trendów technologicznych. Rzeczywiście, wydaje się, że działanie automatycznej skrzyni biegów jest o wiele lepszy i tańszy niż instrukcji w odpowiednich warunkach. Dlatego ważne jest, aby od razu zrozumieć, jak prawidłowo jeździć maszyną i dostosować swoje umiejętności do perfekcji. Powodzenia na drodze.