138 Shares 9907 views

W jaki sposób wspornik silnika i do czego służy?

Silnik wewnętrznego spalania i skrzynia biegów – dwa z najważniejszych jednostki w samochodzie. W przypadku braku lub biernym co najmniej jeden z nich nie jest już możliwe, aby dokonać pełnej ruchowi pojazdu. Każdy silnik samochodowy i skrzynia biegów są zamontowane w komorze silnika na specjalnych podporach, które nie pozwalają im się kołysać i zdeformowane.


Reliance ICE – specjalny węzeł stal guma, że mimo swojej prostej konstrukcji, odgrywa znaczącą rolę w samochodzie. Co ciekawe, mechanizm ten służy kilku bardzo przeciwstawne cechy. Z jednej strony, wspornik silnika sztywno ustala maksymalną siłę napędową do karoserii pojazdu, az drugiej – zmiękcza przenoszenia drgań silnika do pozostałych części. Tak więc, urządzenie to nie pozwala urządzenie do przenoszenia i jednocześnie zapobiega przenoszeniu drgań, które powstają podczas jego pracy.

Aby elektrownia nie ruszał od jego montaż, obsługa silnika powinna być tak silny i trwały. Aby to zrobić, podstawą tego mechanizmu jest metalowa konstrukcja na zewnątrz której znajduje się poduszka gumowa. Wszyscy zredukować wibracje i wchłonąć silnik, gdy pojazd jedzie nad uderzeniami.

Wsparcie powinno być wykonane według specjalnych wymagań, które mogą być obliczone tylko na sprzęcie roślin. Dlatego silnik nie jest DWI galsya w kierunku wzdłużnym i poprzecznym, w fabryce, producent starannie kontroluje właściwości poduszki gumowej podstawy metalowej. Idealnie, ta część nie powinna być zbyt miękkie, ponieważ nadmierne osłabienie zespołu wytrząsa się znacznie, co prowadzi do spadku właściwości jezdne i dużym zużyciem opon na kołach napędowych. Podczas powiększania w sprawie nieprawidłowości, takich jak wsparcie silnika powoduje mimowolne off biegu.

Teraz prawie wszystkie nowoczesne samochody są wyposażone w żelu lub podpór hydraulicznych. W górnej części tych składników jest oleistej cieczy. Ostatni redukuje wibracje i spełnia funkcję amortyzatora.

W odniesieniu do eksploatacji, wsparcie w pełnym wymiarze czasu silnika może służyć około 50 tysięcy kilometrów. po osiąga zheniya ta ścieżka wewnętrzna czuł zauważalny drgań. To mówi, że przedni i tylny wspornik silnika uległa pogorszeniu. Ale przy zakupie nie należy ominąć więc tych, którzy są zaproszeni części do tuningu. Pomimo faktu, że były one zaledwie kilka lat temu, na rynku krajowym, ich cechy godne uwagi. Aby zapewnić odpowiednią jakość tych informacji, po prostu przeczytaj opinie właścicieli samochodów, które je nabyły. Dzięki wsparciu strojenia samochód ma bardziej równomierne przyspieszenie i lepszą trakcję. świetna trakcja na tylnych kołach pojawiają się również. Samochód pewnie zachowuje się na drodze, to czuje się szczególnie na zakrętach. I kosztują od 1000 do 1500 rubli; Szczegóły pracowników – do 900 rubli.