641 Shares 9415 views

Przegląd nowej generacji „Nissan Murano” samochód

Ostatnio japońska firma „Nissan” przedstawiony do publicznej nowej, drugiej generacji legendarnego konta SUV „Nissan Murano”. W drugiej generacji programistów udało się wdrożyć nową gamę silników, zmodyfikowane podwozie z napędem na wszystkie koła układ napędowy. Jeszcze szerokie banki i nowy system audio 11 głośników nieco psują obraz nowoczesnego crossovera. Jest to jednak niewielkie w porównaniu z doskonałej konstrukcji i specyfikacji restyling pojazdu. Więc spójrzmy bardziej szczegółowo nowe „Nissan Murano”.

wygląd

Nowością konstrukcja w porównaniu do swojego poprzednika stał się bardziej wysportowany. Zachowując więcej rodzimych linii ciała „Nissan Murano” w 2013 roku pożyczył kilka szczegółów z innego rozjazdu – „Nissan Qashqai”. Pomimo niewielkiej plagiat, projektanci udało się stworzyć oryginalny i dość atrakcyjny SUV. Druga generacja crossovera znalazł nowy przedni i tylny sprzęt oświetleniowy, nowoczesny zderzak, stopniowo zamienia się w przednich błotnikach i okrągłych świateł przeciwmgielnych, jak również wiele innych drobnych rzeczy. W ogóle, jeśli porównamy nowy produkt z jego poprzednikiem, który został wydany pięć lat temu, „Nissan Murano” ewoluowała od czysto sportowych bardziej reprezentacyjny samochodów biznes klasy.

wnętrze

Wewnętrzna część również uległa zmianom i stał się jeszcze bardziej luksusowe. Dowodem na to jest aluminiowymi wstawkami w kabinie, uaktualniony tablicy rozdzielczej, a także zmodyfikowanej konsoli środkowej, która może obecnie pochwalić się przyciskami sterującymi wielofunkcyjny. W odniesieniu do materiałów tapicerskich, producent zdecydował się haftować trochę koloru. Teraz, w różnych modelach klient może kupić samochód z drogich skórzaną tapicerką w kolorze czarnym lub beżowym.

"Nissan Murano": wydajność silnika

Jak wiadomo, ten model japońskiego crossovera początkowo być obsadzone z jednym silnikiem benzynowym. Tym razem producent postanowił nie eksperymentować ze specyfikacjami i po prostu zwiększyć moc silnika i objętości. Tak więc, nowa generacja inżynierowie pojazd był zdolny do znacznego zmniejszenia współczynnika tarcia wewnętrznego silnika spalinowego, ruchomych części, co zmniejsza hałas. Upgrade przeszła całą strukturę bloku silnika, co pozwoliło deweloperom na zwiększenie mocy silnika o 18 KM. Moment wzrasta również w tym samym czasie, a dziś jest to 334 zamiast dotychczasowej 318 Nm. Zatem odnowiona łączna moc silnika „Nissan Murano” wzrosła do 252 KM przy pojemności roboczej 3,5 litra.

polityka cenowa

Na rosyjskim rynku nowością będzie dostępny w kilku wersjach wyposażenia, z których najtańszy będzie kosztować klientów do 1.585 mln rubli. To jest zupełnie wystarczające koszt, tym bardziej, że Japończycy byli w stanie wprowadzić swój nowy produkt w klasie biznes samochód. „Nissan Murano” będzie służyć jako doskonała alternatywa dla niemieckiego SUV „BMW X5”, który jest wart 3 miliony rubli.