850 Shares 7610 views

Gaźnik K-151: urządzenie sterujące, uszkodzenie

Gaźnik serii K-151 „Gazela” jest wytwarzany z wielu pokrywy. Zawory posiadają modyfikacje zdolnych do wytrzymania wysokich ciśnień. Wśród cech istotnych wspominając jakości pompę, która jest zainstalowana w urządzeniu. Ponadto, model aktywnego chwaląc do szerokiej komory. Szczególnie interesujące u ludzi powoduje regulacji gaźnika K-151. Filmy na ten temat należy szukać w analizie urządzenie. Podczas regulacji ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami dokładnie. Aby dokładnie zrozumieć ten problem, zalecamy przede wszystkim zbadać jednostkę gaźnika K-151.


Razem urządzenie gaźnik

Rozważmy węglowodanów Gazeli „” K-151, który zawiera dyfuzor i układu zaworowego, w szerokiej komory. Na dole modelu posiada pompę. Ponadto jednostka gaźnik K-151 ma rurę dmuchawy. Uchwyt jest zamocowany do gwintu. Z boku rozpylanego strumienia jest umieszczona, który jest połączony z rurą odgałęzioną.

Ogranicznik jest stosowana do strumienia. Położenie na dnie gaźnik układu paliwowego. Ponadto schemat gaźnika K 151 zawiera dyszę, która jest stosowana z niewielką igłą. Mechanizm pływak znajduje się pod kamerą. Na szczególną uwagę zasługuje adaptera w urządzeniu. W tym przypadku jest on stosowany zawór dławiący. Łączenie gaźnik K-151 następuje w komorze.

Mechanizm pływak

Mechanizm pływak w gaźniku jest wykonany z dwóch klocków. Rack to są tylko po jednej stronie. Aby wyczyścić ten mechanizm, wystarczy zdjąć górną pokrywę modyfikacji. Należy również zauważyć, że rura przemieszcza się z komory środkowej. W dolnej części urządzenia jest umieszczony w mechanizmie gaźnika K-151. Błędy występują rzadko, ponieważ wykorzystuje dwa klocki. W czasie bezczynności, mogą dość znacznie skasowane. W razie potrzeby, wkładka może być cięte przez siebie z małym kawałkiem gumy.

Układ zaworowy

System zaworów w gaźniku jest odpowiedzialny za wtrysk paliwa. wielki nacisk na stelażu. Podstawowej modyfikacji komora jest wyposażona w dwa wsporniki. W centralnej części urządzenia jest niewielki korek. Aby ustawić go, konieczne jest użycie klucza. Z boku układ zaworowy jest wprowadzany do rury gaźnika K-151. Mechanizm razie potrzeby, zawsze można usunąć samemu. Wstawia model stosowany w tym przypadku wykonana z gumy. Dysza zaworu jest zły. Że zawór został zastąpiony przez klienta, wymagają specjalnego sprzętu. Eksperci twierdzą, że słuchawka należy okresowo czyścić. Do tego pasuje długi ramrod. Wodę odpowiednio zasilane pod wysokim ciśnieniem.

Ustawić uchwyt

Ze względu na obrót uchwytu prowadzi gaźnik ustawienia K-151. Wideo w Internecie na ten temat nie zawsze są w pełni ujawniać temat. W tej modyfikacji uchwytu znajduje się na bocznej części otwór. Wskaż go potrzebują krótki klucz w kształcie litery L. Skręcić należy w prawo. Podczas tego procesu, osoba powinna monitorować położenie zaworu. Jeśli on pochyla się do tyłu, oznacza to, że posiadacz potrzebują więcej korby ruchu wskazówek zegara. W niektórych przypadkach, gdy dostosowanie przepustnica może zatonąć. W tym przypadku, śruba jest konieczne, aby utrzymać w ściśniętym stanie. Aby dotrzeć do zaworu, należy oderwać ostrymi przedmiotami na części pierwszej komory.

druga komora modyfikacje

Wtórna kamera tej modyfikacji zawiera potężny zestaw pompy i napędu. Zawór pasma w tym przypadku znajduje się w dolnej części komory. Należy również zauważyć, że model ten posiada dyszę, który komunikuje się z układem paliwowym. W przypadku wykrycia problemów natychmiast zaleca się sprawdzić działanie centralnego unii. Jeśli igła nie porusza się, a następnie zdobył kanał.

Czyszczenia aparatu jest użycie dyszy. Dodatkowo, jest usuwany za pomocą strumienia powietrza pod ciśnieniem. Ważne jest, aby nie uszkodzić układ zaworowy. Bieg jałowy gaźnik K-151 jest skonfigurowany uchwyt. Niektórzy ludzie mają problemy, to z regulatorem, który znajduje się w komorze. W tej modyfikacji jest połączony z płytą dociskową.

Aby przetestować kontrolę, zdjąć pokrywę i odłączyć pompę górną. Dopiero wtedy idzie wprost przeciwnie. Pierwsza rolka jest odłączony. Następnie sprawdzać podstawy regulatora. W tym gaźniku jest wykonana z małym stoisku. Jeśli jest zniekształcony, a następnie model musiałby być całkowicie zastąpione. Kolejnym problemem może znajdować się w zakrzywionej ścianie. Dzieje się tak ze względu na zatory zaworów. Partycja może być zmieniona oddzielnie. W tym przypadku nie ma potrzeby, aby całkowicie usunąć regulator.

awaria pompy

Pompa w tym gaźniku jest używany z małej szafie. W górnej części modyfikacji ma uchwyt, który połączony jest z obudową. Ponadto, nie jest śrubą, że zaciska zębatkę. Głównymi wzorce awarii są podłączone do uchwytu. gaźnik naprawy K-151 w takiej sytuacji, trzeba rozpocząć wycieczkę podstawy pompy. Następnie sprawdź rurkę z regału. Wewnątrz znajduje się mały tłok pompy. Aby go osiągnąć, trzeba zdjąć dolną pokrywę. Tylko wtedy będzie mógł przekręcić śrubę i sprawdzić wnętrze całkowicie zmienione. W tym przypadku, adapter nie musi dotykać. Przy wymianie gałki, szczególną uwagę należy zwrócić na dysze. W niektórych przypadkach, szybko opada. Rack wolno zmieniać bez pokrywy. Podczas najważniejszej rzeczy – aby nie uszkodzić pływaka.

regulator naprawa

Jeśli wziąć pod uwagę regulator drugiej komory, należy zauważyć, że w gaźniku K-151, jest z dwóch stojaków. Nakładki są stosowane tylko w górnej części urządzenia. Kiedy kontroler otrzymuje w pierwszej kolejności zdejmowania pokrywy. W następnym kroku usuwa partycję. Następnie będzie miał dobrze nasmarowane. Klapa w tym przypadku nie trzeba dotykać.

Partycja na tym gaźniku jest ustalona tylko w jednym czasie. Ustalający siedzi dość mocno, więc konieczne jest, aby podważyć. Szczególną uwagę należy zwrócić na stelażu. Uchwyt lepiej puścić w tym samym czasie. Jeżeli śruba mocująca wypada, należy natychmiast wprowadzić w życie. Czasami tonie bezpośrednio kontrolować. Dzieje się tak ze względu na przemieszczenie podpory. W tej sytuacji eksperci zalecają, by sprawdzić podstawkę boczną oraz integralność komory.

Jak wymienić zamontowanie w urządzeniu?

Związek, który ma gaźnik K-151 odtwarza uchwyt rolę. Jest to konieczne dla prawidłowego działania zaworu. Jeżeli Unia błądzi, zawory zużywają się szybko. Jednak proces ten towarzyszy przegrzania pierwszej komory. Smarowanie jest również naruszone. Aby zaradzić tej sytuacji, musimy być w stanie wyświetlić prawidłowy montaż. To nie zajmie dużo czasu. Pierwszy blok jest umieszczony na mechanizmie mocowania. Można również używać zwykłych wad. Po tym, trzeba znaleźć mocujące śruby na górnej pokrywie. Znajdują się one na bokach i ukrytych ramiączkach. Po usunięciu pokrywy jest przesunięty w kierunku zaworu centralnego. Pompa jest całkowicie usunięta.

Następnie trzeba dokładnie sprawdzić zawór. Jeśli są one postrzegane zaciemnienie środki smarowanie gaźnik osłabiona. Pompa może też cierpieć z tego. Następny to idzie bezpośrednio przylegające. U jego podstawy znajduje się mała głowa. Gdy jest ona odkształcana, model nie jest w stanie wytrzymać ciśnienia wytworzonego wewnątrz komory. Głowica w tej modyfikacji jest typu wymiennego. Jednak, aby dostać osobno raczej problematyczne. W tym przypadku, związek będzie musiał całkowicie zmienić.

klocki zamienne

Układanie w gaźniku jest odpowiedzialny za uszczelnienie komory. Jeśli weźmiemy pod uwagę niższe klocki, można zauważyć, że mają one wąską bazę. Są one mocowane śruby na obudowie. Aby zmienić pokrywy aparatu pomocniczego, przede wszystkim konieczne jest, aby naprawić gaźnik K-151. Następnie odkręcona dyszę. Klapa jednocześnie nie dotykać. Wiele osób popełnia błąd, natychmiast zająć wszystkie śruby. Muszą być poluzowane o jeden. Tak więc nigdy nie będzie pad sag. Jeśli weźmiemy pod uwagę górną komorę, to wszystko jest trochę inaczej. W pierwszej kolejności do naprawy gaźnika jest stała. Następnym krokiem zaworu zaciskowego. W tym przypadku posiadacz musi być w tej samej pozycji. Śruby trzeba przekręcić jeden. Ponadto, osoba musi monitorować sytuację stoi. Czasami pad natychmiast zaczyna się ślizgać.

Wszystko to prowadzi do tego, że może być uszkodzona. Aby tego uniknąć, trzeba wziąć z pomocy przyjaciela. Jedna osoba powinna patrzeć tylko dla posiadacza i w tym samym czasie transakcji za pomocą śrub. Towarzysz obowiązek monitorować nakładkę. Jeśli zaczyna się sag, dlatego konieczne jest, aby zmienić sposób jednoznaczny. Warto również zauważyć, że uszczelnienie ma komorę główną gaźnika. Znajduje się on tuż za osłoną. Stałe nasadki na czterech śrub. Przed dokręcić wszystko z powrotem, szczególną uwagę należy zwrócić na smarowania głównych zespołów. Tak więc aparat krawędzi musi być dobrze oczyszczone.

Mechanizm blokujący

Mechanizm blokujący, który ma K gaźnika 151, jest odpowiedzialny za dostarczania paliwa. Że zawiera dyszę, a pompa niskiego zasilania, z którego rozciąga się do rury. Podstawową modyfikacją jest w dolnej części komory. Główny problem polega na awarii urządzenie ekspandera. Jest on zamontowany na specjalnym adapterze.

Należy natychmiast sprawdzić zasilacz do zatkania. W tym celu konieczne jest, aby odłączyć pompę i sprawdzić podstawę kamery. Expander na gaźniku jest zabezpieczona dwoma klipami, które znajdują się po obu stronach. strumień powietrza w tym przypadku nie powinny stykać się z uchwytu. Gdy wymiana ekspander jest zalecane do czyszczenia głowicy. To nie jest dużo, aby zastąpić górną pokrywę.

przepustnica naprawa

Zawór dławiący, który ma gaźnika K-151, zdolny do przemieszczania się tylko w jednym kierunku. Rozkłada się ze względu na dużą przepełnionej szafy. Dzieje się tak z powodu naruszenia układu wtryskowego. Aby zaradzić tej sytuacji, przede wszystkim zaleca się badać adapter, który jest pod pompą. Najprostszy – to zmienić uszczelkę. Jeżeli na podstawie zarysowania widoczne, to jest tarcie z zaworem.

Wszystko to ostatecznie daje więcej stresu na układ paliwa i zaworu. Aby wymienić zawór, odłączyć górna pokrywa jest wystarczająca. W tym przypadku śruba regulacyjna nie może być dotykana. Następnie, to będzie trudne do skonfigurowania. Szczególną uwagę należy zwrócić na wymianie zaworu filaru. Śruba na niej nie powinno być mocowane do oporu. Jeśli masz do czynienia bezpośrednio z przesłoną, trzeba zdjąć dyszę. W tym przypadku nie jest konieczne, aby odłączyć telefon. Klapka jest usuwany ręcznie, a zatrzask jest przemieszczany na bok.

Jak wymienić rurę drenażową?

Odpływ w tym gaźnik drugiej kamery. Ma krótki odcinek, ale czasami jest mocno skręcone. W tym przypadku, to wszystko wpływa na mechaniczne uszkodzenia ciała i dodatkowym wstrząsając. Przykręcenie rurkę z dyszy, konieczne jest, by miał małą klucz. Otwory wylotowe dyszy potrzebne do natychmiastowego usunięcia kurzu. Można użyć szmatki. Następnie rura zostaje odłączony od kamery.