472 Shares 4784 views

Najlepszy SUV dla Rosji. Najtańszy SUV w Rosji

Określić, na pierwszy rzut oka najlepszy SUV dla Rosji i jej trudnych warunkach bardzo trudnych. Po tym wszystkim, kryteria, które kierują odbiorców w każdym przypadku są różne. Ale jeśli potrzebujesz naprawdę solidnego samochodu terenowego, który będzie poza jakąkolwiek otchłań nieba i podmokłych bagien, nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na model napędu na wszystkie koła, a nie SUV. Wszakże, jak wszyscy wiemy, od dzieciństwa, tylko 2 tradycyjne kłopoty w Rosji, a jeśli pierwszy problem jest rozwiązany bez układarki, drugi jest zakorzenione w przeszłości, stając się jednocześnie prawie skarb narodowy. Prawdopodobnie z tego powodu, każdy kierowca, który chce, aby chronić się przed niespodziewanymi zaspy, które są po cenach dumpingowych w zimie jak śnieg na głowie, i woleliby, aby nie bać się zostawić koleiny opony w kierunkach, spoglądając w stronę samochodu ze wszystkimi wiodącymi koła i duży prześwit. Ponadto, samochód, który będzie służyć jako jednolita funkcji, nie zawsze musi odpowiadać wymaganiom premium. Prostota konstrukcji i niezawodność, łatwość konserwacji, dostępność części i zespołów – to główne parametry muszą być spełnione przez rosyjskie SUV. Po tym wszystkim, to nie nowina, że od niepamiętnych czasów w najlepszym kraju na świecie, gdzie mieliśmy mieszkać z wami, tylko 2 wersje zdarzeń: mało prawdopodobne, a co najgorsze – i od dawna uważane za dobrą formę, aby być na to przygotowana. Nie będziemy więc zerwać z tradycją i spojrzeć na samochody z kosztem budżetu.

Tradycyjnie, myślistwo, wędkarstwo, podróże po nierównym terenie przy użyciu najtańsze SUV w Rosji. Oni wiernie służyć swoim właścicielom, a ten zdobył uznanie narodowej. Rozważmy swoim segmencie w szczegółach.

UAZ Hunter

Cena: od 479 950 rubli. – z silnikiem benzynowym, do 549 950 rubli. – w specjalnej wersji z silnikiem wysokoprężnym.

Dziadek rosyjskiego przemysłu samochodowego, który po trochę chirurgii plastycznej, to znaczy, że restyling z poprzednich modeli Uljanowsk Automobile Roślin i modernizacji niektórych węzłów, z pewnością jednym z najbardziej popularnych SUV w Rosji. Potomek legendarnego „koza”, który jest zasłużenie uważany najlepszy samochód dla agronomów, rzeczoznawców i przedstawicieli innych zawodów, którzy nie zarządzają usiedzieć w trakcie swojej pracy. Wysokie odprawy w wysokości od napęd na cztery koła, duże nadkola i ścisłego kształt geometryczny nie pozwala mu zatrudnić setki w ciągu 5 sekund, ale na rozdrożu, gdzie kończy się asfalt, to jest poza konkurencją. Jego dewizą jest, powoli, ale – ponieważ nie jesteś w pośpiechu?

Lada 4 x 4

Cena dla wersji trzydrzwiowej z 364 500 do 375 200 rubli., 389500-400000 rubli. – w pięciodrzwiowej.

Ma to miejsce wówczas, gdy stary koń nie zepsuć bruzdę. Po tym wszystkim, nie wiadomo w Togliatti firma produkuje więcej tych modeli w serii od 1977 roku, a wszystkie one są takie same popyt. Dopiero w 2006 roku, najtańszy SUV w Rosji wygłosił słynne nazwisko Niva nowy flagowy skład. Podczas rozwoju samochodu w nim, aby wiele zmian konstrukcyjnych: zmniejszyła drgań wału napędowego, aby zoptymalizować zawieszenie, amortyzatory zostały zainstalowane z długim skokiem, kierownica stała się dużo bardziej wrażliwy. Oczywiście na właściwości aerodynamiczne samochodu ze względu na swój kształt mimo wszystko wysokie, ale na asfalcie, gdy stopa wzrosła przeszłość sto, samochód pewnie odpowiada na czele, w tym samym czasie, to nie będzie przechodzić na wybojach podkładu.

Chevrolet Niva

Cena w zależności od wyposażenia: 459 000-557 000 rubli.

Wspólne tworzenie VAZ i Chevy prawdopodobnie – najlepszy SUV dla Rosji. Rzeczywiście, w okresie od 2004 do 2008 roku był liderem sprzedaży w tym segmencie. Samochód ten ma doskonałe właściwości jezdne zarówno na torze i poza nim. Jesteśmy w państwie cenione samochody, które różnią się rozsądną cenę, prostotę konserwacji i niezawodności. I ten model jest w pięknej „wrapper” kryje się nie tylko napęd na 4 koła z blokadą dyferencjału środkowego, ale również dość oszczędny 1,7-litrowy silnik benzynowy. poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, system zapobiegający blokowaniu i szereg innych środków pozwolić sobie czuć się wystarczająco pewnie i swobodnie.

Tagaz Tager

Opcja diesel -. Od 619900 do 675 900 rubli, benzyna – 519900-609900 rubli.

Dla wszystkich tych nostalgicznych dni, kiedy trawa była bardziej zielona, fabryka samochodów Taganrog przygotował małą niespodziankę – powstał z popiołów SsangYong Korando jednak musiał zmienić jego nazwę na Tagaz Täger i obywatelstwa. Ale nie najważniejszy, bo jeśli masz napęd cena koła, wysoki prześwit, a nie przeszkadza obecność tabliczki TagAZa tej rosyjskiej z koreańskich korzeniach samochodu – to twój wybór. Tager ponieważ samochody są identyczne z oryginałem, niż oni nie są nowe rosyjski off-road?

Wielki Mur H5

Cena w zależności od konfiguracji silnika i wielkości – 719 000-899 000 rubli.

Warto zwrócić uwagę na samochodach chińskich producentów, jak Wielki Mur H5 na podstawie wydarzeń o różnym avtopromyshlennikom. Silnik jest wykonany przez Mitsubishi, układ wnętrza opiera się na modelach Isuzu, a podwozie i zawieszenie od Toyoty. Wielka Ściana wyposażony w silnik Diesla lub paliwa o pojemności 2 litry i 2.4, odpowiednio. Samochód wygląda oprawa na ulicach, a na tle przyrody dzięki do 4 × 4. Ta ramka SUV jest wyposażony we wszystkie niezbędne systemy bezpieczeństwa i danych crash testów z ufnością zarobionych swoje 4 gwiazdki. Jednocześnie objętościowa wnętrze może pomieścić pięć osób i bagażnik – ustanowić wszelkie niezbędne wypoczynek. W ogóle, o modele H5 można powiedzieć, że jeśli nie najlepszy SUV w Rosji, jednym z głównych pretendentów do tej roli.

Suzuki Jimny

Cena zaczyna się od 779 000 do 864 500 rubli. – w zależności od transmisji.

Suzuki Jimny – mały „pchła” z napędem na wszystkie koła. Pomimo swoich kompaktowych wymiarów, udaje się pełnoprawnym SUV, ponieważ jest na ramieniu. Ze względu na swoją wszechstronność i aplikacji w środowiskach miejskich, i błota, że dość szybko znalazł swoją niszę i oczarował wszystkich właścicieli. Niewielki silnik 1,3-litrowy nie pozwoli mu uczestniczyć w rajdzie Paryż-Dakar i maraton w Południowej Afryce i Ameryce Łacińskiej, który go zastąpił później. Ale może z powodzeniem realizować Jimny swoje zalety w warunkach bardziej łagodnych, ponieważ jego prześwit wynosi 190 mm. Ale ABS nie pozwala kierowcy tracą przyczepność, cokolwiek to było, w jakim stanie.

Dyskusja o najlepszy SUV dla Rosji – to prawie jak próbuje argumentować, że to było wcześniej, jajko czy kura. Po tym wszystkim, każdy z preferencjami klientów indywidualnych, a nabyć samochód należy tylko właściwie służyć jego przeznaczeniem. Dlatego dobrym rozwiązaniem mogą być podejmowane tylko przez Ciebie.