364 Shares 2909 views

„Renault Sandero”: przyjmowanie, zwłaszcza jego parametry techniczne

Popularny hatchback Renault Sandero jest zaprojektowany na bazie bardzo popularnego Dacia Logan „”, który otrzymał narodową uznanie za usługę budżetu, niezawodności i wiele innych aktualnych trendów i parametrów, które nie można sobie wyobrazić bez samochodu.


Ciągłość w szczegółach

Unity niezawodna platforma „Renault Sandero” luz, który jest nie mniejsza niż 155 mm, przystępna cena i dobry wygląd – to główne cechy tego modelu, które można z powodzeniem stosować zarówno w środowisku miejskim i podróżować bez objętości bagażnika. U podstawy komputera używanego technologicznych i konstrukcyjnych cech, które nie zmieniły się nie mniej niż 20 lat. Teraz moda na zewnątrz i praktyczność dyktować marketerom, którzy kierują się wolą rynku zamiast inżynierów i projektantów, który jest zawsze do innowacji w ich rozwoju. Dlatego przy projektowaniu modelu kierowany przez parametry priorytetowych ceny, jakości, bezpieczeństwa, atrakcyjność wizualną i biegowego. W rezultacie samochód „Renault Sandero” luz jest więcej niż wystarczająco dużo miejsca parkingowe w mieście zyskał pełną harmonię między wewnętrznej treści i wyglądu zewnętrznego.

restyling

Jednocześnie dla wersji bardziej wymagających klientów zostało dostarczone w formie kompaktowego crossovera lub pojemnego hatchbacka, który był nazywany Stepway. Samochód ten wyposażony wyizolowany wygląd, nie nieodłączne w „Renault Sandero”, specyfikacji, odprawy. poprzednia maszyna generacji w tylnej części hatchbacka ma mniej agresywną powierzchowność i manipulację, inną linię napędowego, ale wszystkie taką samą tradycyjną platformę B0, który używany jest więcej od tego czasu, jak model został zaprezentowany w tabliczce znamionowej Dacia. Biorąc pod uwagę zmiany, które doprowadziły do powstania nowego samochodu, należy zauważyć, że nie należy zapominać o jego ostatecznej wartości. Cena nowej wersji wzrosła tylko nieznacznie, to pokazuje odpowiednią i zrównoważonego podejścia, które nie jest tak powszechne na rynek nowych produktów. Model „Renault Sandero Stepvey” luz jest zmieniony na 175 mm na gładkich i płynnych liniach nadwozia, które kończą się w wytrzymałej obudowie z tworzywa sztucznego, zestaw nowych ciekawych optyki i zupełnie innym wypełnieniem wnętrza, który był znacznie bardziej nowoczesne.

Optymalna zadana w samochodzie

Samochód nie zapomnieć o teren i prześwit. W zależności od jakości powlekania komunikacji w danym regionie lub kraju, w „Renault Sandero” klirensem zmieniona na ± 30 mm od wartości bazowej. Pozwala to na przedłużenie działania zawieszenia, które jest wykonane w postaci dźwigni trójkątnej, a w kształcie litery H z osi wyznaczonej poziomie odkształcenia i zapewnienia najwygodniejszą jakość jazdy, co jest możliwe w funkcji dróg krajowych. Dlatego eksperci automaker optymalne wartości zostały wybrane do rozliczenia „Renault Sandero”, który pozwala łatwo przenieść w zimie z zaspy śniegu, i startery z toru, co czyni ten model ulubionego Ludowej.