719 Shares 1090 views

Wykonujemy meble z drewna z rękami

W dzisiejszych czasach, wiele materiałów użytych do mebli – to szkło, metal, plastik. Ale żaden z nich nie może się równać z naturalnego drewna. Jest o wiele lepiej przetwarzać, więc z niego tylko tyle, aby meble, które może stać się dziełem sztuki.

Meble z drewna stworzy w domu ciepłe i przytulne, co wszyscy marzymy. Jednak nie każdy materiał jest odpowiedni do produkcji mebli. Wszystkie rodzaje drewna, można podzielić na trzy różne grupy:

  • Soft (osika, sosna, cedr);
  • stałej (dąb, jesion, brzoza);
  • bardzo twarde (grab, bukszpan, akacja).

Z bardzo twardego drewna do produkcji mebli może tylko profesjonalny, ale to będzie trwało dłużej niż iglastego. To tworzy szczególną atmosferę wyrafinowania w swoim domu meble wykonane z drewna. Ręce mogą to uczynić każdą osobę, nawet bez doświadczenia. Ale nie sądzę, że to pierwszy eksperyment zakończył stworzenie uniwersalnego produktu. Umiejętność przychodzi z doświadczeniem, najważniejsze – to twoje pragnienie.

Nowoczesnych producentów mebli z drewna pokrywa się z różnych kompozycji chemicznych (farb, lakierów i podobnych. D). Jeśli zdecydujesz się korzystać z tych, należy sprawdzić ich przyjazności dla środowiska. Jeśli chcesz, aby prawdziwie „czysty” meble z drewna z rękami, to powinien być przygotowany na to, że za to musi być starannie i ostrożnie obchodzi. Na przykład, wosk pszczeli terpentyną jest dobrze zabezpieczony, ale z czasem kompozycja znajdzie się i musi być ponownie stosowane.

Początkowo początkujący myśleć, że do produkcji mebli z drewna z ich rąk – jest to poza. Ale na bliższym poznaniu, to jest jasne, że jest zaskakująco zabawny i twórczy proces, który jest moc nawet początkujący. Na początek można spróbować produkcji mebli ręce drewna do ogrodu. Nawet jeśli pierwsze doświadczenie nie będzie bardzo udany, a następnie zejść i ten „eksperymentalny” sytuacji w kraju.

Otrzymując mebli wykonane z dobrze wysuszonego drewna. Aby stworzyć oryginalny i oryginalną dekorację wytwarzania ławki lub zębatkami są często używane suszenia, lecz mocnych pni zdobiących, a następnie pokryte specjalnym lakierem.

Przez długi czas u szczytu popularności jest zabytkowe meble. Do jego powstania, nie koniecznie spędzić bajeczne sumy. Mogą być wykonane z drewna meble własnymi rękami w tym stylu od zera, a następnie nadać mu elegancki retro urok i przywrócić stare, nieaktualne stulecia atmosferę. Rzeczy można ograniczyć tylko Twoja wyobraźnia. Będziesz w stanie wyprodukować unikalne kawałki designerskie meble, które będą pasowały do wnętrza domu.

W produkcji mebli z drewna należy pamiętać, że w zależności od przedmiotu i celu jego styl jest wybrany i odpowiedni rodzaj drewna. Na przykład, w domu i meble ogrodowe wykonane z różnych gatunków drewna, a są one traktowane w różny sposób. Drewno wybrany ze względu na jego trwałość, wytrzymałość, odporność na odkształcenia i oczywiście kolor (chociaż może on być utworzony później).