613 Shares 7790 views

Rosyjska adaptacja samochodów Kia

Kia Rio trafił do sprzedaży w Rosji stosunkowo niedawno, jednak ten hatchback już udało się zdobyć serca i umysły wielu fanów ze względu na swoją zwartość, pojemności i zwrotności. Samochód ma wiele zalet, a także specyficznych niedoborów nim aż wszystko zaobserwowano.

Muszę powiedzieć, że dla rosyjskiej firmy sprzedaży Kia przygotowała specjalną wersję przystosowaną, biorąc pod uwagę realia lokalnych dróg i konserwacji. Niemniej jednak, nawet w standardzie samochód wyposażony jest w komputer pokładowy, klimatyzacja, lusterka wsteczne z napędem elektrycznym i ogrzewaniem, system hamulcowy ABS i ESS i innych ulepszeń.

W Rosji, nowe Rio jest sprzedawany w kompletnych zestawów Comfort, Prestige, Luxe i Premium, każdy z różnymi poziomami intensywności dodatkowych ulepszeń lub typu układu napędowego.

Na przykład, najbardziej top-end, a więc najdroższe jest Premium wariant, mając takie dodatkowe elementy jak system ślizgu, pomocy w parkowaniu i ulepszeń, takich jak kolumny desce rozdzielczej i kierownicy, wykończone skórą, boczne poduszki kurtynowe bogaty skórny ustawionej na ukończeniu salon. Premium jest dostępny tylko z 4 automatycznej skrzyni biegów i silnika 1.6. lista Premium opcje mogą być uzupełnione o 16-calowych dysków lekkiego stopu metalu, System Smart Key i uruchomieniu silnika, funkcję sterowania przez naciśnięcie przycisku.

Ponadto, rosyjski dostosowanie pakiet Kia Rio to zwiększenie pojemności baterii, błotniki dla każdego łuku koła, wzrostem luzów i lepsze podwozia podczas przenoszenia. Ze względu na trudne warunki klimatyczne Rosji, samochody wyposażone są w system ogrzewania, wysokiej klasy ochrony plastik skrzyni korbowej i chłodnicy.

Kolejny samochód zdobył szacunek w Rosji, został nowym Kia CEE'D, dobrze dostosowane do warunków rosyjskich. W Rosji, koreański oferowany jest z dwoma rodzajami silników z wtryskiem paliwa rozproszonego.

Podobnie jak w poprzednim przypadku, ma pięć zestawów samochodowych, z których każda różni się dodatkowe opcje. Jako standardowe czujniki parkowania, Nasiona funkcja kontroli klimatu oraz system hamowania awaryjnego na zboczu i poślizgu. Pojazd zapewnia możliwość skonfigurowania kierownicę, którego kierowca może być dostosowany do stylu jazdy, aż do sportu.