794 Shares 1521 views

„Mercedes GLA 200„- specyfikacje techniczne, wyposażenie wnętrz i projektowanie

„Mercedes GLA 200” – to stosunkowo nowa zwrotnica miejski, który pojawił się przed publiczności w 2013 roku. Wielu powie, że ten samochód może bezpiecznie założyć, ciała i krwi prekursory należące do A-klasy. Co on tak naprawdę jest?

Konstrukcja i wygląd

„Mercedes GLA 200„- podnosi wszystkie koła napędu zwrotnicy z interesującym, pierwotnej bryły. Spójrz, ta wersja jest o wiele bardziej solidne i masywne, w porównaniu do swojego poprzednika. Projektanci spędził dobrą robotę „karmienie” maszyny. Mają znacznie wzrosła wysokość dachu, dłuższe niż tylne drzwi, długi łuk. Wynik był dość proporcjonalna i harmonijna rozjazd. Projektanci postanowili dodać nawet agresję samochodu, który został zawarty w spektakularne wystających żeber na masce, a także w wloty powietrza z boku. Są one sporządzone w sposób szczególny, a nawet układu wydechowego, co daje największe gniazda rozszczepione.

Urządzenie jest również dodawane w wymiarach. Jego długość wynosi prawie 4,5 m (4417 mm, aby być dokładne). Ale stylistycznie nadal „Mercedes GLA 200” jest podobny do zwykłego hatchbacka.

wnętrze

Sedan samochód „Mercedes GLA 200” jest zaprojektowana w ramach rozwiązania wewnętrzne, które różnią się poprzednie. Rzeczywiście istnieje wiele podobieństw z A-klasy. Oraz materiały i elementy sterowania i architektura – wszystkie bardzo podobne. Ale to nie jest źle. Wręcz przeciwnie, można zarzucić jakość i ergonomia są bardzo trudne. Dobre wykończenie, poziom komfortu – w tym samochodzie jest naprawdę ładny i komfortowy pobyt.

Sprzęt, oczywiście, skromny. Z podstawowych opcji – wszystkie rzeczy, które używaliśmy do zobaczenia w „Mercedes” A-klasy, ale trzeba dodatkowo płacić za dodatkowe. Jednak jest coś, co nie może nie podobać. I wzrosła w przestrzeni nad głową i nogami. Siedzenia są wygodne, dość miękkie, tak że taki samochód może bezpiecznie przejść do dowolnego długiej podróży – zmęczenie nie martw się, to nie będzie proste.

Od cech technicznych

Ten temat jest dość ciekawy i ważny. Co mają "Mercedes GLA 200" specyfikacji? W ten sposób, poprzez naciśnięcie przycisku „Start / Stop”, można od razu zidentyfikować, że pod maską tego samochodu silnik wysokoprężny zainstalowany. Oczywiście, istnieje pewna „letarg” pod względem reakcji na pedał gazu, ale jest to zrozumiałe, wiedząc, że „Mercedes” klasy domyślnej zazwyczaj jeździć w trybie Eco. Jednak dobry silnik, i to jest możliwe, aby zobaczyć tylko jeden wskaźnik momentu obrotowego – 300 Nm, dostępny już od samego początku.

Crossover "Mercedes GLA 200" otrzymuje pozytywne opinie. Nawet z bardzo wymagającego kierowcy. Rzeczywiście, krytyka jakiegokolwiek zgromadzenia lub właściwości nie powodują. Urządzenie jest dość silny, szybki, wygodny, a do 100 kilometrów na godzinę i rozproszone przez 10 sekund. Bardzo dynamiczny samochód, a wszystko dzięki solidnej trakcji akcji i natychmiastowej odpowiedzi. Nawiasem mówiąc, samochód posiada tryb sportowy, który nie może jednak radości. Przy okazji, uruchomiony silnik wysokoprężny pod kontrolą 7-speed „automatyczny”. Przekładnie są przesunięte natychmiastowo, bez uderzeń i innych dziwactw. Wszystko dokładnie na czas, prędkość, wchodzą bezpośrednio w momencie szczytu.

sterowalność

I jeszcze jeden temat, jakie należy podjąć w górę, mówiąc o „Mercedes GLA 200”. Opinie właścicieli obfitują w szczegóły na temat bieżącą wydajność pojazdu. Sterowność samochodu naprawdę wyróżnia. Właściciele twierdzą, że zwiększona środek ciężkości i zwiększenie masy nie miały wpływu na osiągi. Nie za nic, bo lepsze właściwości jezdne na torze wyścigowym, a nie w innym jakimś miejscu.

Co jeszcze możemy mówić o opinie „Mercedes GLA 200” z właścicielami? Fakt, że jest to bardzo posłuszny rozjazd, że wszystkie posłuszeństwo wysyła swojego kierowcę. Niezwykle poręczna kierownica idealnie leży w ręku, w tempie zyskuje niezbędną wagę, która odnosi się do nasilenia reakcji. I ze względu na starannie zaprojektowane i zmontowane podwozie samochodu jest bardzo wytrwały i utrzymywane stale w drodze. Z tego samochodu czujesz się pewnie i bezpiecznie.

zawieszenie

„Mercedes GLA 200”, który jest zdjęcie do naszej uwagi, dość spektakularne zwrotnica posiada doskonałe zawieszenie, które nie mogą być boi się niczego o naszych rosyjskich drogach. Wszelkie dziury i doliny maszyna pracuje cicho, elastycznie i bez zatorów. I to nie ma wpływu ani na kierownicy lub na krześle. Wewnątrz kabiny jest spokojne, płynne i ciche. Jedyny niuans – nie zaleca się, siedząc za kierownicą tego samochodu, prowadzonego pod narządów jamy. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby usłyszeć dźwięk zawieszenia. W takich momentach, nawet markowe „mersedesovskaya” przewody izolacyjne. Biorąc pod uwagę, że to diesel. Oczywiście, w przeciwieństwie do wielu ludzi jak inspirującym szumu silnika, ale jest faktem nie jest dla każdego. W ogóle, jeśli można dostać się do prędkości powyżej 100 km / h, można usłyszeć brzęczenie „diesel”.

Ale przy okazji, off-road zwrotnicy idzie źle. W każdym razie, on radzi sobie z nim, więc co z tego dla ludzi, którzy chcą zakupić GLA, nie może przetrwać.

wniosek

W zasadzie, ten samochód jest dobry. Ma wiele zalet, ale także wyraźny brak jakiejkolwiek. I to jest raczej słaba (dla „Mercedes”) konfiguracji. Aby uzyskać naprawdę imponujący samochód, trzeba dobrze zapłacić. Ale potencjał samochodu jest, po all-wheel-drive wersja 4Matic posiada czujniki do prewencyjnej chwili zamiana na różnych osiach, pakiet off-road, który dostosowuje pracę silnika, a także strach elektroniki.

A-klasa – nie jest najbardziej imponujące samochody, ale również istnieje zapotrzebowanie. Powinny one brać ludzi, którzy mają dzieci, lub miłośników iść w długą podróż. Bagażnik na „Mercedes” duży, więc łatwo dopasować kilka toreb.