131 Shares 5041 views

Ciekłe aminokwasów: instrukcje użytkowania

Do tworzenia białek w organizmie wymagane aminokwasów – związek organiczny zawierający grupę karboksylową i grupę aminową. Odzyskać po aktywności fizycznej i ćwiczenie zaleca się ciecz aminokwasów, które są szybko absorbowane przez organizm. Zastanówmy się, jakie są rodzaje aminokwasów, i jak je wziąć.


Przegląd

Wzrost tkanki mięśni, więzadeł, ścięgien możliwe bez cząsteczek białkowych. Białko jest ważnym materiałem budowlanym i niezbędne w prawie wszystkich procesów zachodzących w systemie. Z kolei, potrzeba jednostek chemicznych formacji zwany aminokwasów. Gdy niedobór białka naruszone wszystkie funkcje życiowe.

Dla osób zaangażowanych w sport i poświęca dużo czasu na szkolenia, szczególnie ważne jest, aby intensywnie wykorzystywać aminokwasy. Po zwiększonej aktywności fizycznej, te substancje pomagają przywrócić energię. Optymalny bilans korzystnych elementów na płyn aminokwasów, a więc są one często stosowane jako dodatki do żywności. Ponadto wiadomo, że aminokwasy są odpowiedzialne za normalne funkcjonowanie mózgu.

rodzaje aminokwasów

Niektóre aminokwasy – wymienne – mogą być syntetyzowane przez korpus, a druga – główne – wprowadzane są do systemu tylko ze spożytego pokarmu. Przez aminokwasy obejmują alaninę, tauryna, glicyna, asparagina, cysteina, tyrozyna. Substancje te odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu.

Niezbędne aminokwasy mogą wejść do systemu tylko z jedzeniem. Takie związki obejmują lizynę, walinę, treoninę, leucynę, izoleucynę, tryptofan, histydyna, metionina, arginina, fenyloalanina. W celu normalizacji równowagi tych substancji w organizmie, należy podjąć płynnych aminokwasów. Zalecają oni, że pacjenci, którzy mają wiele schorzeń, w których ważne jest, aby przestrzegać diety redukcyjnej. nie może się obejść bez dodatków do żywności i zwolenników pokarmów roślinnych.

Ciekłe aminokwasy mają szereg zalet:

  • pomaga pozbyć się nadmiaru tłuszczu;
  • mają niską zawartość kalorii;
  • natychmiast wchłaniane przez organizm;
  • przyspieszyć proces masy mięśni;
  • zmniejszona bolesność mięśni po wysiłku.

Jak pić płynnych aminokwasów do odchudzania?

Ciekła postać uwalniania aminokwasów jest najbardziej wygodny w użyciu. Mogą być spożywane w dowolnym miejscu, bez wcześniejszego mieszania z wodą i innymi niepożądanymi manipulacjami. Reżim dawkowania aminokwasy w zależności od zamierzonego celu. Aby schudnąć, należy podjąć środki nie mniej niż 5 razy dziennie.

Aminokwasy w postaci ciekłej będzie miało pozytywny wpływ na cały organizm. Przede wszystkim, będą one poprawić wydajność mózgu, będzie promować spalanie tłuszczu tylko wycofać z systemu toksyn i poprawić procesy metaboliczne.

Harm i skutki uboczne

aminokwasy (płynu, proszku i tabletki) może mieć negatywny wpływ na organizm. Jest to możliwe tylko w przypadku nadużycia. Po przekroczeniu zalecanej dawki słabości, często obserwuje się, apatia, nieprawidłowości w wątrobie i nerkach. W obecności schorzeń ludzkiego przewodu pokarmowego mogą nasilać objawy przejawów choroby. Zauważ, że płynne aminokwasy mają małą trwałość, po czym wziąć ich jest surowo zabronione.

Ciekłe aminokwasów dla rekrutacji masowej

Aby uzyskać masę mięśniową aminokwasów w postaci płynnej, które należy podjąć w specyficzny wzór. Zapobiec kataboliczne procesy w systemie po treningu może, jeśli biorąc środki przed i po treningu. Tam musi być środkiem do picia porcję rano. Konieczne jest również, aby zapobiec procesom katabolicznym.

Aminokwasy z kolagenu

Kolagen jest niezbędny do gęstości tkanki i elastyczności. W organizmie, w tym substancja ochronną, stymulowanie, wspierając i funkcji regeneracyjnych. Włókniste białko jest potrzebne, aby zapobiec pękaniu i skręcenia, szczepów. Płynne aminokwasy i kolagen stosowane w żywieniu sportowców, aby wzmocnić mięśnie i stawy.

Najbardziej znanym produktem tej kategorii jest Amino Kolagen Ciecz (Power System). Środek jest złożony z aminokwasów hydrolizatu kolagenu, białka i serwatki. Komponenty pozwalają na wzmocnienie tkanki łącznej i zmniejszyć ryzyko urazu podczas ćwiczeń.

W związku z postaci ciekłej w kompleksie jest szybko wchłaniany w jelicie. Trawiony peptydy stan aminokwasom zwiększa szybkość trawienia w systemie. Ciecz aminokwasy aplikacja obsługi zaleca przy 25 ml za każdym razem po treningu.

Przegląd najlepszych kwasów aminowych ciecz

Aby dokonać właściwego wyboru, trzeba zwrócić uwagę na ocenie aminokwasów w postaci ciekłej. Jednym z najbardziej popularnych suplementów jest Twinlab Amino paliwo płynne. Produkt jest kompleks, który wchłania się szybko w organizmie i ma wysoką biodostępność. Należy wziąć szybko zwiększyć masę mięśniową, jeśli to konieczne. Ciekłe aminokwasów zawartych w procesach produkcji wyrobów dostarczanie białek mięśni i aktywuje cząsteczki białka.

Twinlab amino paliwo płynne – American wytwarzanie mieszaniny, która to kompozycja zawiera dużą aminokwas rozszczepieniu do peptydów i witaminy z grupy B. Ponadto w dostępnych składników odżywczych, takie jak kwas foliowy, biotynę, sodu, niacyna, kwas pantotenowy. Zalecana dawka – 3 łyżki. łyżek stołowych (45 ml) dziennie. ciecz aminokwas można przyjmować z pożywieniem przed i po ćwiczeniach.

Aby przyspieszyć proces spalania tłuszczu może pić Weider Amino zasilania Ciecz. złożone z aminokwasów jest wzbogacona kompozycja witaminowo-mineralnej. Podniesienie wysiłków taurynę i ornityny. Producent twierdzi, że mieszanina pozwala na pełne wdrożenie masę mięśniową niezbędnego budulca. Produkt jest w stanie dostarczyć szybko komórki mięśni aminokwasów, które w podwyższonej aktywności ruchowej.