81 Shares 2898 views

Jak stworzyć serwer css, wskazówki dla początkujących

Głównym celem tego artykułu jest powiedzieć nowych użytkowników, jak stworzyć serwer css. Aby rozpocząć z każdego, kto chce wykonać go i nadal grać tak, jak chcesz, musisz zdecydować, co potrwa. W pierwszej kolejności należy ustalić prędkość internetu. Ponadto ważną rolę nie grał tak samo częścią, a także wychodzących, jak również pierwsze – jest to prędkość, z jaką użytkownik jest informowany i będzie odgrywać rolę tylko dla partnerów gier. Ale drugi najważniejszy gracz, jak on będzie firma hostingowa, a jego zadaniem będzie świadczenie usług serwerowych. A to jest tylko prędkość wychodzące. I dlatego ważne jest, aby sprawdzić, tak jak stworzyć własny serwer css bez potrzeby nie będą działać. Witryna 2ip.ru trzeba podać swój aktualny adres IP. Poniżej będzie widać napis „szybkość połączenia internetowego.” To wszystko i należy kliknąć. Jeżeli wyniki badań pokazują mniej niż 1,000 przychodzące KB / C i wychodzące – poniżej 500 kb / s, a następnie stworzyć serwer nie ma sensu: nic nie zostanie tylko zmarnowany czas i nerwy.

Drugim krokiem w kierunku rozwiązania kwestii jak stworzyć serwer css jest określenie zewnętrznego adresu IP. Kwestia, która może być nieokreślony w sieci lokalnej iw ogóle globalny Internet. Musiał pomieścić serwery budować, i uzyskać informacje na ten temat, można skontaktować się z operatorem sieci (jeśli jest, jeśli nie jest to możliwe, aby połączyć, i tak dalej. D.).

Trzeci, również ważną rolę w tworzeniu serwera odgrywa konfiguracji komputera. Niekoniecznie, że był nieziemski moc. Dla komfortu gry jest wymagane. Mimo to, pewne warunki przed utworzeniem serwera CSS, powinny być brane pod uwagę. RAM powinna wynosić co najmniej 512 MB dla Windows XP i Linux. Dla bardziej zaawansowanych systemów zmieścić 1-2 GB. Procesor dwurdzeniowy podejście nie jest niższa. Tylko wtedy, gdy wszystkie te warunki będą widoczne działanie, które jest łatwe do ustalenia: czy komputer, aby uruchomić wiadomość, lub po prostu można grać piękną grę. W sprawiedliwości należy zauważyć, że w ostatnich czasach wystarczająco dobry maszyna nadaje się do gier zakupionych łatwo.

A teraz pytanie, jak stworzyć serwer w cs -source. Dokładne badanie i przestrzeganie niniejszej instrukcji problemy powinny powstać. Wszystkie działania prowadzone są krok po kroku.

1. dystrybucja dla Windows. Najpierw musisz pobrać mały program przez Valve – HLDSUpdatetool. Ona dostanie niezawodną dystrybucję serwera, który ma być utworzony.

2. Po pobraniu narzędzie na komputerze, przejdź do jej instalacji. Udane będzie, jeśli określić ścieżkę, na przykład D: Server, a następnie wybierz kraj, aby znaleźć oferty Europę. Przejdź do folderu i uruchom HldsUpdateTool.exe., A następnie otwiera dwa okna i rozpoczyna proces aktualizacji. Należy to zrobić koniecznie, bo to nie jest najnowsza wersja.

3. Teraz zacząć pobierać samego serwera. Czas, który zostanie przeznaczona jest zależny od szybkości dostawcy i może wynosić od 5-20 minut do kilku godzin. Naciśnij przycisk "Start" i "Run". Wpis wprowadzenie musi być zmienione do konkretnego pożądanego toru, a na koniec zamiast C: SRCDS określić folder, w którym zostanie zainstalowany serwer. Po wykonaniu wszystkich tych kroków będzie pobierał z serwera gry. Upewnij się, że przed utworzeniem serwera css, sprawdzić, czy jest wystarczająca ilość miejsca na dysku twardym.

    Przed rozpoczęciem należy skonfigurować plik określający ścieżkę serwera: C: SRCDS cstrike cfg server.cfg. Zamiast tego, pierwsze dwie pozycje stanowią ścieżkę i rodzaj gry.

    Praca zaczyna się w uruchomieniu serwera pliku BAT. Są to zwykłe dokumenty tekstowe, które są małe objętości i przy użyciu najbardziej prosty język skryptowy. Zapisz wszystkie kroki i przekazania do nowych osiągnięć gier!