771 Shares 5298 views

Wózki Renifer: opinie i zdjęcia

Wraz z narodzinami dziecka w każdej rodzinie rozpocząć radosne kłopotów. Młodzi rodzice chcą, aby ich dziecko miało wszystko, co najlepsze – ubrania, zabawki, łóżko, i, oczywiście, wózek. Przy wyborze pierwszy pojazd dla rodziców dziecka rozważa kilka czynników: Sprawność, koszt, wagę, rozmiar, łatwy do transportu w konstrukcji samochodu.

Wózki Renifer

Jeśli w domu przyszła radosna okazja, a ty szukasz wózka dla jego okruchy, radzimy zwrócić uwagę na jasnych i eleganckich modeli wykonanych we współpracy niemieckich i polskich producentów. My odnosimy się do wygodnego i bardzo atrakcyjnej Renifery karetki. Są one w pełni przystosowane do klimatu naszego kraju. Zestaw ten obejmuje przestronną wyściełany kołyskę z naturalnego futra owczego kopert. Uważany taki ważny element dla mieszkańców wieżowców, szerokość obudowy. Został on zaprojektowany tak, że wózek można łatwo wprowadzić żadnej windy.

Opracowany i wyprodukowany w Niemczech Reindee spacerówki i dzieje w Polsce. W ten sposób producenci osiągnęli udany stosunek doskonałej jakości i przystępnych cenach.

Głównym celem stoi firmę – stworzenie ciepłe, wygodne i niezawodne wózki dla dzieci. Wszystkie modele posiadają niezbędne certyfikaty jakości, wykonane są z materiałów przyjaznych dla środowiska, więc nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia dziecka. Gwarancja na Reindee wózku co najmniej jeden rok, co świadczy o ich niezawodności.

Pomimo faktu, że rosyjskie wagony Renifer rynku pojawił się niedawno (2013), już zyskał popularność wśród rosyjskich nabywców. Wielu doceniło szereg uniwersalnych modeli firmy.

Dlaczego „Reyndir”?

wózki renifery mają szereg istotnych funkcji. Modele typu „2 w 1” składa się z kołyski i wygodnego siedzenia wózka. Są one przeznaczone dla „właścicieli” od urodzenia do czterech lat. Kupujący mogą wybrać model z dużej liczby kolorów, więc nie będzie trudno znaleźć na wózku inwalidzkim, całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb. Wszystkie wózki posiadają wkładkę z materaca. Kołyska może być stosowany jako podstawki.

Jeśli urodziła bliźniaki, a następnie opracował Renifer Twin. Wzrosła wielkość kosza. Jest to bardzo wygodne i wysokiej jakości modelu.

Teraz zaprezentujemy kilka firm na wózkach, które w opinii kupujących są popularne.

renifer Wiklina

Ten wspaniały model noworodka z wiklinowymi koszami oprawione buklirovannoy skóry, z maksymalnym pakiecie. Twoje dziecko będzie czuć się komfortowo w przestronnym kołysce, która ma rozmiar 80h38 cm. Należy zauważyć, podwozie, które jest szerokość 59 cm, co sprawia, że jest łatwy do jazdy na wąskiej windy.

renifer Mega

Model ten różni się od innych tym, że mają możliwość wyboru rozmiaru Basket – duże lub bardzo duże. Zestaw zawiera ten wózek koperty i ciepłe futro muff na rączce wózka.

Renifer Wiklina "2 w 1"

To jest niesamowite styl i piękno wózka. Chciała zatrzymać się więcej. Ten wózek, reniferów, „2 w 1” odnosi się do kategorii „elite”, ale ze względu na fakt, że został opracowany w Niemczech i zmontowane w Polsce, ma przystępną cenę (38 700 rubli). Oryginalny kołyska z pięknym wiklinowym koszu nie pozostawi nikogo obojętnym, ale wewnątrz kołyski oprawione buklirovannoy Faux skóra pikowana białe, ozdobione świeci szmatki. Rama różni gładkie krzywe i prawidłowo. Dodaje określony szyk drogiego skórzaną rączkę.

Eksperci z Niemiec opracowali ten model specjalnie dla rosyjskich konsumentów, więc jest idealny na zimę.

W skład zestawu wchodzi:

  • kołyska;
  • Torba dla mamy;
  • podwozie z uchwytem skóry;
  • Siedzisko;
  • koło dmuchane (można wybrać je do woli: czarne lub białe, o średnicy 30 lub 35 cm);
  • ciepło Cape na nogach;
  • futro kopert;
  • kosz na bagaż;
  • moskitiery;
  • płaszcz przeciwdeszczowy.

Renifer Lily "2 w 1"

Teraz zaprezentujemy nową linię produktów w 2015 roku. Został on opracowany przez niemieckich projektantów w Rosji. Piękny, elegancki i zarazem klasyczny wózek odprowadzanych z buklirovannoy skóry. Jest to bardzo praktyczny materiał – jest łatwy do czyszczenia, że nie boi się brudu. Dlatego możemy powiedzieć, że ten model jest idealny do środkowej i południowej części Rosji, gdzie zima jest często breja.

Wysokość zagłówka można dostosować do pięciu różnych pozycjach, na dole drzewa, aby chronić dzieci przed zimnem. peleryna skórzane na nogi do ochrony przed deszczem i stylowy ekranowania kaptur od bezpośrednich promieni słonecznych.

Ten kompaktowy wózek łatwo wchodzi do windy i pasażera samochodu. Wygodny uchwyt ma regulowaną wysokość wzrostu matek i duże pompowane koła przezwyciężyć wszelkie przeszkody. Obejmuje on kopertę z owczej skóry. I dla matek warunkiem piękną skórzaną torbę.

Uniwersalny wózek Renifer „3 w 1” otrzymuje entuzjastyczne recenzje. Wynika to z faktu, że są one odpowiednie nie tylko dla dziecka, ale dla matki.

Renifery Wiklina "3 w 1"

Ten spektakularny wózek, wykończone buklirovannoy skóra jak najwięcej zostało zakończone. Zwłaszcza rodzice zgłosić szeroki kołyski (80h38 cm), w którym dziecko jest przestronny, nawet w zimie „ubrania”. Bardzo dogodne wąskie podwozie (59 cm), która umożliwia, aby przejść do bardzo wąskiego drzwi.

Renifer Style "3 w 1"

Jest to świetny zestaw, który zawiera wszystko, czego potrzeba dla dziecka – Łóżeczko, siedzisko fotela, futra koperty. Bądź pewien, że w taki wózek jest zawsze pod ręką i przy każdej pogodzie.

Style Leather Collection

Jednym z najnowszych osiągnięć firmy. Uniwersalny zestaw spełnia wszystkie wymagania rodziców. Ten wózek Renifer „3 w 1” składa się z fotela kołyski, siedziska spacerówki i futra koperty. Jest wykonana z materiałów przyjaznych dla środowiska, a zatem całkowicie nieszkodliwe dla dziecka. Firma oferuje szeroką gamę kolorów.

Wózki Renifer: Opinie

Wybierając wózek rodzice zawsze traktować bardzo poważnie. Rzeczywiście, w tym przypadku mówimy o komfort i bezpieczeństwo dziecka. Co do zasady, przed dokonaniem zakupu, są one przeglądając wiele ofert od różnych producentów. Dzisiaj coraz częściej wybierają wózku renifery.

Sądząc po opiniach, taki wybór jest uzasadniony. Mama natychmiast świętować wielki projekt i komfort dla dziecka. Są bardzo zadowoleni z urządzeń, są one szczególnie wdzięczny niemieckich specjalistów dla kopert futerkowych, które się przydać w kontekście rosyjskim.

Papież zadowolony ze specyfikacjami technicznymi, które mają wózki renifery. Lubią fakt, że są one lekkie, kompaktowe, chodzenie bloki zawarte w każdym siedzeniu samochodu i modelu samochodu, według nich, po prostu wybawieniem. Dlatego właściciele tych wózkach zaleca się je zakupić.

Istnieje grupa informacji zwrotnej od rodziców, którzy czują, że cena wózka firmy jest przesadą, ale większość uważa, przystępne ceny i odpowiedniej jakości.