616 Shares 5566 views

Volvo XC70 – przeglądy właścicieli

Volvo niedawno wydała samochód, który jest kontynuacją linii kombi z napędem na wszystkie koła, o zwiększonej przepuszczalności. Obecna generacja otrzymała nazwę XC, zastępując V. Producenci postanowili podkreślić te notatki pojazdów off-road. Teraz może być umieszczony obok takich rozjazdów jak XC60 i XC90, ale jest ogólnym, który ma większą przepustowość, oraz główni konkurenci wydają mu Volkswagen Passat Alltrack i Audi A6 Allroad.

CIS jest wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 3 litrów pojemności 304 koni mechanicznych i silników wysokoprężnych, których objętość 2 i 2,4 litra o pojemności 163 koni mechanicznych i 215 odpowiednio. Samochód z silnikiem benzynowym instalowane tylko 6-biegowa automatyczna, ale opcja diesel może być postrzegane jako mechanik i maszyny. W każdym razie, to Volvo XC70. Recenzje i właścicieli diesla i silnika benzynowego tylko pozytywne.

Producenci zadbali o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, wyposażenie maszyny szeroką gamę opcjonalnych systemów zabezpieczeń. Wśród nich i śledzenia tempomat i system monitorowania martwych stref i systemu kontroli odległości i monitorowania znaków drogowych.

Pomimo faktu, że od czasu, gdy samochód jest uznawany przez kwadratowym kształcie, zajęło dużo czasu, to wciąż można znaleźć na każdej stronie. W tym przypadku projektanci starali się podkreślić jego off-road niepomalowane plastikowy „spódnica” Volvo XC70. Opinie i często obejmują tę część samochodu, pokazując swój pozytywny stosunek do niego. Tylny zderzak samochody są zazwyczaj wykonane z tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie różnych zadrapań.

Urządzenie jest bardzo podwyższona nad ziemią. Jego prześwit wynosi 209 mm, które mogą być zazdrościłem nie tylko konkurentów w swojej klasie, ale także niektóre SUV. Tych producentów są po raz kolejny podkreślić cel Volvo XC70. Opinie mówią, że to jest odczuwalne nie tylko w wyglądzie, ale wewnątrz.

Wnętrze jest prawie nie zmienił, pozostał ten sam konserwatywny. W ten uzupełnić ją z elementami luksusowy opcjonalnie dodać brakujące łaski. W samochodzie można poczuć się jak w domu. Takie uczucie rozwija się z powodu obecności różnych przyjemnych rzeczy, które nie są od razu zauważyć wewnątrz Volvo XC70.

Recenzje pamiętać, że ze względu na wysoki prześwit można poczuć się jak w SUV, ale nie w wagonie. Imponujący zakres regulacji sterowania. Prawo, w lewo i powyżej nie naciskając. Samochód czuje się bardzo swobodnie i wygodnie. Dotyczy to zarówno kierowcy, jak i pasażerów, które znajdują się na tylnych siedzeniach Volvo XC70, opinie mówią, że tylna może pomieścić trzy osoby dorosłe.

Najbardziej popularne w tym modelu silnik to diesel o mocy 215 koni mechanicznych. W połączeniu z 6-biegową automatyczną skrzynią biegów, oni organizują wspaniały duet. Dynamika nie była dużo gorsza od wersji benzynowej, a natężenie przepływu jest znacznie mniejszy.

Bardzo ładne, aby uruchomić nowe Volvo XC70. Cechy charakterystyczne to wszechstronny imponujące. On szybko nabiera tempa, w taki sam sposób, jak rozwija się w podróży. Wszystko jest łatwo i naturalnie. Wewnątrz, nie będzie słychać żadnego dodatkowego hałasu. Dodatkowe zabawy jest jazda w trybie sportowym.