305 Shares 986 views

Smartphone Highscreen Moc Rage: opinie i zdjęcia

Każdego roku na rynku smartfonów są setki nowych modeli przyciągnąć kupujących. Ktoś tworzy całkowicie nowe urządzenie, podczas gdy inni nie przeszkadza, wystarczy zmienić kolor swojego telefonu. Tak czy inaczej, aby zrozumieć tę różnorodność nie jest takie proste. Dzisiaj patrzymy na Highscreen Elektrowni Rage, przeglądy, które są ze sobą sprzeczne.

Co to jest, kto to?

Warto zauważyć, że smartfon jest stosunkowo nowe. Został on opracowany przez rosyjską firmą, która już wyprodukowanego więcej niż jeden telefon i jego nazwa. Bezpośredni konkurent Highscreen Moc Rage, popularnie zwany "wściekły" pozostaje HIGHSCREEN zasilania Lód ( «Ice"). Wielu użytkowników uważa, że jest „Ice” zasługuje na większą cześć. Ale z jakiegoś powodu, prezentacja pokazała Highscreen Rage mocy czarny. Opinie pojawiły się natychmiast po ogłoszeniu i uwalniania telefon na rynku.

Co jest w pudełku?

Pierwszą rzeczą, która podnosi kwestię kupujących – to kompletny zestaw. Fakt, że cały zestaw jest biały. Oczywiście, jest to korzystne dla tych, którzy kupili Highscreen Moc Rage White. Recenzje innych właścicieli jak negatywne komórkowych kolorystycznych. Załóżmy, dziwne spojrzenia złotą lub czarną wersję z białymi słuchawkami. Nawiasem mówiąc, prawdziwym darem była obecność zderzaka dla Highscreen Elektrowni Rage. Recenzje w większości przypadków pozytywne, choć wielu twierdzi, że jasne, pokrywa z tworzywa sztucznego, a więc często łamie w narożach.

Pudełko jest bardzo inteligentny, ale do niego, rzecz jasna, przewód zasilania, USB, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi, i, jak już wspomniano, zestaw słuchawkowy i zderzak. biały karton i niebieskiego, przy czym jedna strona jest przedstawiona schematycznie charakterystykę telefonu.

Grube i ciężkie

Jak smartfon wygląda Highscreen zasilania Rage? Informacje zwrotne od klientów dotyczące wyglądu bardzo różne. Niektórzy lubią wagi telefonu i jego grubości, ktoś przyzwyczajony do czołowych flagowych, i nie może zaakceptować takiego „tłuszcz”. Generalnie gadżet zebrał wiele szczegółów, które można znaleźć w znanym „Nokia”, „XTC” lub „Samsung”. Pomimo tego, że projektanci byli w stanie stworzyć i zachować coś indywidualnego i niezapomniany dla Modelu.

On sam był elegancki wygląd dzięki pojemnej baterii. Grubość gadżetu tyle, ile 9,6 milimetrów, oczywiście, o jego starszym bratem Highscreen Moc Four jest mała (w tym grubości 11,2 mm), ale wiemy, że to już „Ice” z powodzeniem udało się zmniejszyć jego wybrzuszenie do 8,5 mm.

Ponadto, przeglądy telefonu Highscreen Elektrowni Rage dotknęła jego ciężar. Jest on spowodowany elementów metalowych okazało tyle 200 gramów. Ale nie wolno nam myśleć, że jest nieprzepuszczalna inteligentne. Metal jest brzegów się tylko tylna pokrywa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Przód telefonu pod ochroną Asahi Glass. Bo to jest zaokrąglone krawędzie, które podąża za zaprojektowanie wielu nowych produktów w tym roku. Aby wyświetlić dodatkową powłokę olejo-, który może przechowywać telefon czysty i wygodny w użyciu.

Dzięki jej formach całkiem wygodnie w dłoni to smartphone Highscreen Moc Rage. Recenzje czasami ujawniają drugą stronę medalu. Okazuje się, że w praktyce jest to dość śliska, a w pośpiechu łatwo spaść.

poetycki kolor

Jak wspomniano powyżej, urządzenie jest przygotowane w czterech kolorów. Producent nazywa je bardzo poetycko: elegancki czarny, który ma klasyczny czarny kolor; śnieżnobiały, który również otrzymał zwykle; ciemny szary nie wygląda ponury, ten kolor wygląda bardziej jak coś pomiędzy niebieskim i stali; a także luksusu i złota, który jest bardziej podobny do beżowo-różowym.

Piękno tkwi w szczegółach

Tylny panel ma aparat, lampę błyskową LED, a na dole głośnika. Przód są czujniki zbliżeniowe i frontalka oświetlenie, słuchawki i klasyczne trzy przyciski dotykowe. Twórcy obiecują wielką dźwięk Highscreen Elektrowni Rage. Recenzje właścicieli nie zawsze znajdują potwierdzenie obietnicy. Niektóre z nich są zadowoleni z nieobecności i obecności niskich częstotliwościach. Chociaż w praktyce istotną rolę odgrywa montażu smartphone.

Przyciski zasilania i głośności były na prawym pasku bocznym. Nie zostały one przeprowadzone podświetleń i elegancki styl. Smartfon posiada zdejmowaną tylną pokrywę, pod którą ukryty akumulator (z rozmowie później), a także gniazda dla dwóch simok i karty pamięci.

Zasadniczo programiści wykonali jakość wykonania Highscreen zasilania wściekłości. Opinii nie zawsze są identyczne. Niektórzy użytkownicy uzyskać bardziej solidnego modelu, inni skarżą się, że luz jednostkowej. Wszystko, oczywiście, także to zależy od automatyzacji zakładu. Tak więc przy zakupie trzeba dokładnie zbadać wszystkie szczegóły, w czasie, aby zmienić telefon.

Że kryje się piękny obraz

Mamy już do czynienia z drogą pozornie wygląda jak smartphone Highscreen Elektrowni Rage. Recenzje wyświetlaczu przybliża nas do komponentu technicznego. Więc pomówmy więcej o tej części urządzenia.

Wielkość wyświetlacza wynosi 5 cali. Podobną wielkość ekranu jest dość popularny wśród innych modeli. Inteligentne nie wydaje się „łopata”, ale także oglądać filmy na nim komfortowo. Ekran jest pokryty powłoką antyrefleksyjną. W zasadzie, to byłoby gorsze bez niego. Wyświetlacz w stosunku do całego ciała, boki miały po około 4 mm poza, odpowiednio, górnym i dolnym 16 i 17 mm.

O smartphone Highscreen Moc Rage Niebieski pozytywną opinię na temat wyświetlacza. właściciele zadowoleni rozdzielczości HD o proporcjach 16: 9 i 293 pikseli na cal. kontrast obrazu jest wystarczająca, a przy maksymalnej jasności może być wyraźnie widoczne nawet na plaży w słoneczny dzień. Czuły wyświetlacz z umiarem, smużenia nie jest przestrzegana, a mądry szybko reaguje na polecenia. Kąty widzenia są niskie, a w pewnym nachyleniu ekranu zaczyna fioletowy. Przyjemny wyróżnia się na wyświetlaczu może obudzić double „tapom”.

„Gwałtowny”

Cóż, w końcu dotarliśmy do głównej funkcji – akumulator w Rage Złoto Highscreen Energii. Nieoczekiwanie, również były sprzeczne opinie. Niektóre zostały wykonane specjalnie dla pojemności 4000 mAh urządzenie z, ale okazuje się, że inteligentne urządzenia pracował na równi z 2500 mAh pojemności. Ktoś, wręcz przeciwnie, telefon odbyła się kilka dni z umiarkowanym użyciem.

Średnio następujące wskaźniki: Inteligentne gdy Wi-Fi, sieci społeczne tło pracy, godziny połączeń, jak również 5-6 godzin urządzenie 3G trwała 3 dni, co, oczywiście, nie da się zadowolić.

Gdybyśmy wyłączyć oszczędzanie energii i długi czas korzystania z telefonu, to rozciągnąć trochę więcej niż dwa dni. Ciągłe gier wystarczy tylko przez 7 godzin i oglądanie wideo w najwyższej rozdzielczości – 10 godzin. Wszystkie te dane są dość względne. Chodzi o to, że, znowu, czasami przynosi montaż. Niektóre smarts ten model na żywo przez trzy dni, niektórzy nie mogą obejść się bez opłatą.

Nawiasem mówiąc, zawiera zasilacz był nieco silniejszy niż w poprzednich modelach, co oznacza, że proces ładowania będzie szybciej.

komunikować

Warto zauważyć, że otrzymał Highscreen Moc Rage złoto opinie o komunikacji w ogóle, pozytywnego. Inteligentna może komunikować się z sieci 2G / 3G, GSM / GPRS / EDGE, to znaczy ze standardowym zestawie. Ale to połączenie czwartej generacji nie jest godny tego urządzenia. Nawiasem mówiąc, ten brak jest obecnie dość dziwne, biorąc pod uwagę, że wcześniejsze modele producenta mają tę przewagę.

Niektórzy właściciele narzekali niedokładności GPS. Mówią, że przyznaje metrów pomyłki 20. Jest to najprawdopodobniej ze względu na brak GLONASS. Ale zaletą tej historii jest to, co przychodzi do eksploatacji systemu nawigacji satelitarnej.

Telefon jest dostępny w standardzie Wi-Fi, Bluetooth 4.0 i USB 2.0. Nawiasem mówiąc, ten ostatni obsługuje możliwość ładowania telefonu z innymi urządzeniami, laptopa lub przenośnego ładowania.

Co się stało z twoją pamięcią?

Pamięć osadzone na Highscreen Elektrowni Rage 16GB. Opinie odnoszą dokładniej RAM. Tutaj 2GB z nich są darmowe – 1300 MB. Wydaje się to powinno być wystarczające, ale istnieją aplikacje, które są najczęściej instalowane na dysku RAM. z czasem mogą pojawić się również „szarych sektory”, które wypełniają pamięć i powodować hamowanie smartphone. Chociaż ostatni przypadek jest rzadki.

Pamięci wewnętrznej 16 GB dostępnych zazwyczaj około 10-11 GB. Ale jeśli to nie wystarczy, telefon posiada gniazdo kart pamięci, której maksymalna wysokość wynosi aż 64 GB. Okazuje się, programiści stworzyli tylko jedną wersję, i jest dostępna dla klientów smartphone Highscreen zasilania Rage 16GB. Recenzje właścicieli telefonu jest również pozytywne. Chociaż istnieje urządzenie zespoły, w których karta pamięci 64 GB jakoś nie obsługiwane.

Zrób mi zdjęcie

Kamera w smartphone normalne. Podsumowanie – 8 megapikseli, z przodu – z 5-megapikselowych. Ta część maszyny nie zmieniło się od poprzedniej wersji. W tylnej komorze membrany przedstawia 2.2 do przodu – 2,8. lampa błyskowa LED oszczędza, gdy trzeba zrobić zdjęcie w nocy.

Generalnie, dla smartphone tej klasy tylko 8 megapikseli – dziwnej decyzji. Ale okazało się, że pozwolenie na jakość obrazu nie jest gorszy niż 13 megapikseli. Detailing przy wysokim poziomie hałasu obserwuje się tylko podczas fotografowania w nocy. Balans bieli dokładne i nie w złym czasie. To wszystko na temat głównego aparatu.

Przód, nawiasem mówiąc, nie jest również gorszej jakości. To nie zniekształcić twarz i kolor. W ciemności ziarna, ale nie jest to zaskakujące. W świetle, obraz jest bardzo wysokiej jakości, tak selfie zdjęcia mogą bezpiecznie przejść na portalu społecznościowym. Menu aparatu jest podany do wyboru efektów, edycja i innych trybów manualnych ustawień.

Aparat jest również wspaniałe i reaguje na filmie. Pisze klipów w rozdzielczości FullHD i prędkością 27 klatek na sekundę. Jeśli jest ciemno, zarządza 16 klatek na sekundę. Podczas nagrywania filmów jasność jest dobry, hałas jest obserwowany tylko w złych warunkach oświetleniowych. Czasem pojawiają się problemy z naciskiem, że nie zawsze są dokładne i mają bardzo powolny. Dźwięk powyżej średniej komory. Frontalka może również nagrywać wideo, ale jak HD.

Mocny i zwinny

I to, co jest w naszej mocy smartphone Highscreen Rage Gold? Opinie klientów w tej kwestii zgodni. To nie jest najmocniejszy i najszybszy telefon na rynku, ale nawet fajne gry są na minimum lub średnich ustawieniach. Dla wielu użytkowników, istnieje niewiele dowodów jednostka chipset MediaTek MT6580. Ten tajwański część jest stosunkowo nowy, i jak dotąd wiadomo o nim niewiele. Procesor 4 rdzenie, z których każde działa w temperaturze do 1300 MHz.

W odniesieniu do harmonogramu spełnia Mali-400 MP2 i wykazuje dostatecznie stabilny wynik. „Walking” na smartphone gładkie i wygodne, w grach, jak wspomniano wcześniej, opóźnienie nie jest przestrzegane, ale to, czy wybrać optymalne ustawienia grafiki. Chociaż niektórzy użytkownicy nie byli w stanie zauważyć coś dziwnego: w obrazie gry na ekranie nie nadąża z zespołami. Czy możliwe jest to podobny problem do „lag”, to trudno powiedzieć.

Test w „Antutu” telefon był sukcesem. Średnio, to pokazuje wynik stabilny. Jednak w przeciwieństwie do flagowego, oczywiście, daleko w tyle. Na przykład, wskaźnik wydajność popularnego Samsung Galaxy S6 ma prawie 77.000, ale Highscreen zasilania Rage – tylko 24.000.

Żaba w korobchonke

Nowy model posiada system operacyjny w obliczu Androida 5.1. Ale powinniśmy przygotować się do faktu, że smartfon jest mało prawdopodobne, aby uzyskać wersji 6 „Android”. Chyba że użytkownik musiał przeprogramować telefon do nowego systemu operacyjnego, albo czekać na łasce twórców z uaktualnieniem.

Praca z systemem Android 5.1 w odpowiednim Rage Highscreen Energii. Informacje zwrotne od klientów praktycznie nie dotykać platformy oprogramowania. Chociaż raz spotkałem niezadowolonego właściciela którzy kupili Smart dla nowego systemu operacyjnego, ale zamiast otrzymała telefon ze starym systemem Android. Być może była to wersja demo, która jest często wystawione na sklepowych. Z takim problemem jest lepiej skontaktować się ze sprzedawcą.

Jakość i niedrogie dostać smartphone Highscreen zasilania Rage 16GB. Opinii pozytywnych użytkowników systemu. Właściciele chętnie trafiać prawie czysty inteligentny, ale nie ma wsparcia dla Google Play. Kocham przewodnią dla rozwoju oprogramowania, które często przeszkadzają użytkownikom, jest tu nieobecny. Highscreen Moc Rage nie promuje niektóre z jego programu – może, oszczędzając użytkownikom, ale nie można jeszcze opracowały własne projekty.

muzyka głośniej

Dla melomanów programistów Highscreen Moc Rage wykonany odtwarzacz firmy. Jest to dość minimalistyczne i wygodne w użyciu. Jest korektor i gotowe presety. Miękkie się szuka wszystkich istniejących muzykę w telefonie i startów. Można także tworzyć foldery i albumy.

Nawiasem mówiąc, nie jest też wybór dla danego rodzaju zestawu słuchawkowego. W zależności od tego, co używasz, wybierz konkretną jakość dźwięku korektor. Należy zauważyć, że zestaw słuchawkowy w zestawie jest bardzo wysokiej jakości, dźwięk jest wyraźny i przy maksymalnych poziomach dość głośno. Interfejs radiowy w nowej HIGHSCREEN Power, też się zmieniło.

I wreszcie,

Highscreen Rage zasilania, przeglądy, które są ze sobą sprzeczne, dla wszystkich był konflikt poglądów. Ten elegancki zajmuje bardzo „kompromis”, na której nie można wykryć. Jego stwierdził aktywny wydajność w praktyce nie zawsze jest to prawda, wygląd też nie każdy lubi. Ogromną wadą dla wielu był brak LTE, czyli wsparcie dla standardu telefonii komórkowej czwartej generacji. Jeszcze dzisiaj wielu już nie wystarcza nawet 3G.

Opinie użytkowników wskazują, że urządzenie jest bardziej nadaje się jako dodatkowy gadżet. Pomimo faktu, że jego bateria może pomieścić 3 dni, telefon posiada dwa sloty na karty SIM i wsparcia operacyjnego standardowego oprogramowania. Wśród korzyści można również izolować RAM 2 PL jakościowa „sprawiedliwe” dla kamery 8 Mn, dobry wyświetlaczu szkła 2,5 D i silny zespół, który nie rozpada się gdy smartfon wsuwa się z rąk.

Być może, że ten telefon będzie zawsze nieudana kopia bratem Highscreen Moc lodzie. Teraz trudno jest zrozumieć przyczynę „Vobis Computer” wydany ten model po dość udanym „Ice”. „Rage” wyszedł trochę nieprzygotowany i niedokończone. Wybrał sieć czwartej generacji, stał się grubszy i cięższy. Pomimo pewnych wskaźników, wydajność stała się gorsza.

Co ciekawe jest to, że cena tych urządzeń jest taki sam – 10,990 rubli. Ale właśnie dlatego istnieją znaczne luki między tymi dwoma modelami jest niejasna. Jeden wniosek: jeśli chcesz mieć taki inteligentny telefon, to lepiej wziąć HIGHSCREEN zasilania lodzie. A jeśli z jakiegoś powodu nie podoba się wygląd, możliwe jest, aby zwrócić uwagę na Rage.

konkurencyjność

Oprócz swojego głównego konkurenta Highscreen Elektrowni Rage, smartfon może zobaczyć kilka więcej, nieco inaczej. Na przykład, doskonałą alternatywą w obliczu Huawei 4C Pro. Na zewnątrz, to może nawet bardziej staromodny niż „Rage”, ale ma lepszy aparat, choć cena od 2000 rubli powyżej.

Jest to kolejny konkurent Xiaomi redmi 3. Jej cena waha się od 10 tysięcy rubli, to jest o wiele lepsze dla wydajności, ale formalnie nie można kupić w Rosji. Chociaż kupić to wszystko jak prawdziwe. Ale inny przeżył Philips Xenium V526 LTE i wszystko ma bateria 5000 mAh. Ale, niestety, pamięć RAM jest mniejsza, a cena bardziej. Dobrze, ostatni najbliższy konkurent – ZTE Blade x3. Tutaj proces jest nieco słabsza i mniej pamięci, ale cena się podoba – około 9000 rubli.

Oczywiście, konkurencja można znaleźć wśród znanych producentów typu Samsung, Nokia, Lenovo i Sony, ale powyższe są bardziej prawdziwi przeciwnicy. Oprócz ostatniego, pomimo ich podobnej charakterystyce, cena może być napompowane do marki i promocji.