449 Shares 4999 views

Caterpillar CAT B15: przegląd modeli, opinie klientów i ekspertów

Znany na całym świecie producent ciężkiego sprzętu budowlanego, zaprezentował swój nowy wynalazek – wodoodporny i wstrząsoodporny telefonu komórkowego Caterpillar CAT B15. Ta amerykańska firma zajmująca się głównie w produkcji elektroniki, odzieży, środków transportu i maszyn dla budownictwa. Jej wynalazek nie boją zanieczyszczeń, wody i innych efektów fizycznych.

Opracowane przez specjalistów smartfon nadaje się również do opisanych właściwości mogą wytrzymać upadek z wysokości dwóch metrów do powłoki betonu, w bardzo niskich i wysokich temperaturach otoczenia, to pracuje nawet po upływie pół godziny od wody. To urządzenie jest przeznaczone specjalnie dla przedstawicieli górnictwa i budownictwa, ponieważ oni zawsze muszą pozostać w ekstremalnych warunkach. Smartphone Caterpillar CAT B15 (opinie użytkowników potwierdzają to) naprawdę nie boi się narażać go na działanie kurzu i brudu, można łatwo zabrać ze mokrymi rękami i zarządzać nimi swobodnie. Oczywiście, na takie urządzenie nie należy spodziewać się wyjątkową wydajność lub zawartych w nim jasnych pomysłów, ale do pracy, on po prostu niezastąpiony.

test

Rozwój ten jest Caterpillar – telefon, który wielokrotnie testowane w USA i krajowych wystawach urządzeniach mobilnych. Eksperci pokazał gościom niezwykłe możliwości tego urządzenia: to miesza się z betonem w mieszalniku został zanurzony w pojemniku z wodą, rzucony na twardych przedmiotów, a następnie po prostu przetrzeć szmatką włączone, a widzowie mogli zobaczyć, że funkcja telefonu jest nadal dobra. Tak więc, można powiedzieć, że test zderzeniowy Caterpillar CAT B15 przeszedł śpiewająco. Smartphone z wyglądu bardzo brutalny, korzystne dla prawdziwych mężczyzn uczestniczących w aktywnych sportów ekstremalnych. Telefon komórkowy posiada specjalną funkcję ochronną i jest daleki od nietrwały.

Caterpillar CAT B15: przegląd zawodników

Prawie wszystkie wstrząsy i kurz odporne na telefony komórkowe do krajowego zaopatrzenia rynku firmy Sony, ale jego wynalazek nie może być uznane za całkowicie bezpieczne. Takie urządzenia nie mogą mieć zamki ochronne lub zaworów na tylnej powierzchni. W związku z tym nie możemy być całkowicie pewni wykonania smartfony, po ostrym spadku, po zanurzeniu w wodzie lub w zapylonym środowisku. Odnosi się to nie tylko do pracy w ekstremalnych warunkach, ale również do zastosowania w życiu codziennym. Na przykład, gdy spada do puli tylnej pokrywie można łatwo odlecieć, wypełniając całą telefon ulegnie zamoczeniu, a urządzenie przestanie działać. Taki szok i wodoodporne urządzenie nadaje się tylko do starannego użytkowania.

Bardzo różne cechy wykazało Caterpillar CAT B15 smartphone, ponieważ jej producenci zdają sobie sprawę z ciężkiej pracy w ekstremalnych warunkach i próbowali opracować urządzenie, aby używać go w takich okolicznościach. Firma od dawna zaczęła produkować elementy, które pomagają w branży budowlanej. Każdy wie, buty wymiarowo tej marki, która złowionych do gustu pracowników z całego świata. Ostatnio stał się popyt i smartphone Caterpillar CAT B15, właściciele opinie, które są w większości pozytywne. Eksperci podzielam optymizmu użytkowników.

Caterpillar CAT B15: opinie o wydajności

Brak wybitne cechy smartphone pochwalić, oczywiście, nie może, nikt nie czekał na nich z tego urządzenia, ponieważ jego głównym celem jest niezawodna ochrona przed wilgocią, kurzem i uszkodzeniami podczas upadku. Komunikator działa na platformie konwencjonalnego MediaTek, ma bardzo skromne właściwości funkcjonalne oraz małą rozdzielczość ekranu.

dostawa

Jest dostępna na sprzedaż Caterpillar CAT B15 smartphone w małym prostokątnym polu żółtego koloru z wizerunkiem jej logo firmy. Opakowanie jest bardzo ładne trzymać w ręce, jest ona wykonana z wysokiej gęstości wysokiej jakości tektury. Na pudełku jest obecny, z wyjątkiem logo firmy, wizerunek smartphone i kilka krótkich napisów. Spojrzeliśmy w tym pakiecie, możemy od razu zrozumieć, że producenci są poważni ludzie, którzy są przyzwyczajeni do skutecznie zrobić wszystko, starannie i dokładnie. Po otwarciu pudełka widzimy mały arsenał sprzętu, składający się z ładowarką, stereofoniczny zestaw słuchawkowy, kabel, instrukcja obsługi i dokumenty podłączenie do smartfonu. Szczególnie warto zauważyć ciekawą wskazówek projektowych, ponieważ jest wykonana w kształcie telefonu, z przyciętymi rogami. Zestaw zawiera również specjalne śruby metalowe i gumowe korki do większej łatwości stosowania i mocowania do korpusu urządzenia mobilnego. Jeśli podczas pracy wkładka jest zużyta, może być zastąpiona nową rękę, używając do tego celu komplet zapasowy jednostki zamiennych. To oczywiste, że producent zadbał, że telefon komórkowy, aby wytrzymać trudne warunki eksploatacji i nie zawiódł w kluczowym momencie.

uznanie

Urządzenie mobilne przeszedł wiele testów, wyniki, które przyznano mu certyfikat IP67, co gwarantuje pełną ochronę przed wnikaniem wilgoci i kurzu. Telefon może być długo wytrzymać pod wodą lub strumieniem wody pod niskim ciśnieniem, wywieranej na niego ze wszystkich stron. Pokryty gumą obudowa Caterpillar CAT B15 urządzenie mobilne może niezawodnie chronić telefon przed uszkodzeniem, kiedy spadł z dużej wysokości, posiada wysoką odporność na uderzenia. Wszystko to znajduje potwierdzenie w praktyce. Producent oficjalnie deklaruje, że wyrób podczas testowania wytrzymać upadek z dwóch metrów. Firma zapewnia również, że telefon nie traci swoją funkcjonalność, gdy podobna sytuacja. Instrukcje stwierdził, że producent jest odpowiedzialny za trwałość urządzenia mobilnego w losowych stłuczki lub upadków. Jednakże gwarancja nie obejmuje warunków umyślnego znęcania do telefonu.

smartphone ekran jest pokryty szkłem ochronnym, może to być wygodne, aby zarządzać nawet mokrymi palcami. Ta nieruchomość w deszczu, śniegu lub wodą staje się bardzo ważne. Urządzenie mobilne może nie tylko brać twoje ręce są mokre, mogą nawet robić zdjęcia pod wodą. Oczywiście, jakość obrazu pozostawia wiele do życzenia, ale to można by się spodziewać, ponieważ błysk w takich okolicznościach nie jest sprawny.

widok ogólny

Zewnętrznie Caterpillar CAT B15 smartfon wygląda dość szorstka, jest kanciasty, grube i ciężkie wagi. komunikator Wymiary uzasadnione, ponieważ producenci starali się bezpiecznie ukryć kruchy przyrząd do nabijania i umieszczone pomiędzy obudową elektroniki i grubą gumowanego plastiku. Firma Caterpillar wzywa case telefon Cat B15 ciało alluminium, ale nie mogę powiedzieć na pewno, czy istnieje naprawdę metalowa rama wewnątrz lub na urządzeniu do nabijania, wystarczy umieścić podkładki ochronne wykonane z tego materiału. W każdym razie, biorąc smartfon w ręce, można poczuć emanujące z niego moc, niezawodność i docenić jakość wykonania. Grubość telefonu komórkowego wynosi 15 mm. W porównaniu z konwencjonalnym komunikatora jest dość dużo, ale nie możemy znaleźć winy z tego parametru, ponieważ jest to niezbędne dla niezawodnej ochrony przed uszkodzeniem. Cały budynek składa się z paneli bocznych gumą plastikowych i metalowych, nie ma błyszczące lub błyszcząca powierzchnia. Ze względu na swoje niewielkie urządzenie chropowatości bardzo miły w dotyku. Odciski palców na telefon komórkowy nie pozostaje jak to matowy.

Dodatkowa ochrona

Z tyłu smartphone posiada zdejmowaną pokrywę, która jest zamknięta, aby wyłączyć blokadę, która eliminuje możliwość jego otwarcia w czasie upadku lub innych fizycznych i mechanicznych wpływu na urządzeniu. Ta pozycja pozwala używać smartfonu podróżnym, ratowników, myśliwych i wędkarzy, sportowców i innych osób, dla których niezawodna technologia jest szczególnie ważna. Pod pokrywą są gniazda dla dwóch kart SIM, dodatkowo zabezpieczone przed wnikaniem wody oraz brudu. Niedaleko karcie pamięci znajduje się akumulator. Przed nośników wymiennych nie może zostać osiągnięty bez wyjmowania baterii, jak niezawodnie plecach.

Wyświetlacz i kadrowanie

Ekran telefonu komórkowego jest odporny na zarysowania, ponieważ jest pokryta szkła Corning Gorilla Glass. Obok wyświetlacza są grube ramy metalowe i plastikowe. Na dole są dotykowe przyciski, które zostały zaznaczone w jasnożółtym kolorze. Niezależnie regulować czas podświetlenie nie jest możliwe, to jest ustawiana automatycznie. Okno kamery ukryte pod szkłem, a tam są czujniki kontrolne. Im niższa jest ekran przyciski dotykowe i dobrze reagują na dotyk, letarg lub błędne prasowanie nie odnotowano na przycisk obok. Na bokach urządzenia jest złącze wyjścia audio, przycisk zasilania, klawisze głośności, aparat, mikrofon oraz microUSB-out. Wszystkie przyciski funkcyjne są ukryte pod gumowymi korkami i wiarygodności skręcanych śrubami metalowych. Gdy nosisz materiał ochronny może być zastąpiony nowym na własną rękę lub w kabinie naprawy telefonów komórkowych.

autonomia

Bateria Urządzenie Caterpillar CAT B15 wymienny. Jego objętość wynosi 2000 mAh. Odtwarzanie wideo na średnim poziomie jasności w wysokiej rozdzielczości jest możliwe w ciągu 7-7,5 godziny. I czytać książki w formie elektronicznej mogą być w sposób ciągły dłużej. Do Państwa dyspozycji będzie 14 godzin. Wyniki te – bardzo dobra dla normalnego funkcjonowania ekranu w słabym oświetleniu i niskiej rozdzielczości, w porównaniu z innymi tego typu smartfonów.

wniosek

Smartfon CAT B15 na rynku krajowym jest wart około 300 euro. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, zaleca się, aby zamówić telefon z zagranicy bezpośrednio przez Internet. Nawet z wysyłką smartfon będzie cię to kosztować znacznie tańsze. To wszystko, co jest możliwe w ogóle mówić o urządzeniu Caterpillar CAT B15. Przegląd zakończona.