340 Shares 2051 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu, aby pobrać film na „iPhone”

W tym artykule, zdecydowaliśmy się mówić o Jak pobierać filmy z „iPhone”. Być może, ten materiał jest istotne dla użytkowników, którzy dopiero niedawno stały się właścicielami takich gadżetów i nadal nie rozumieją wszystkie zawiłości. Prawdziwe pytanie nie jest tak skomplikowane. Jeśli używasz „iPhone” już od dłuższego czasu, a następnie zapoznać się z kilkoma sposobami, jak wykonać ten proces, a jeden wariant właśnie dziś i porozmawiamy.

specjalna aplikacja

Tak więc, konieczne będzie pierwszą rzeczą, – aby pobrać specjalny program o nazwie iTunes. Jeśli masz już zainstalowany ten wniosek, w którym to przypadku jest to potrzebne tylko otwarty, ale czy narzędzia nie masz komputera, zalecamy ją pobrać z oficjalnej strony dewelopera. W przeciwnym razie, bez tego programu nasza wersja decyzji w sprawie sposobu pobierania filmów na „iPhone” będzie bez znaczenia dla Ciebie.

kino

Po otwarciu programu iTunes na komputerze, musisz połączyć urządzenie mobilne za pomocą kabla USB, który jest dostarczany wraz z gadżetu. Gdy program jest w pełni aktywny, a urządzenie jest synchronizowane, powinieneś być w programie przejdź do sekcji „Filmy”. Jeśli połączenie mobilne urządzenie się poprawnie, w tym przypadku, kwestia sposobu pobierania filmów na „iPhone”, możliwe jest, aby w dalszym ciągu prowadzić. Folder wyświetli wszystkie pliki wideo, które są zapisane w telefonie, odpowiednio, w przypadku, może trzeba pobrać je do komputera lub nawet usunięte. Oczywiście, jeśli urządzenie mobilne jest nowy, to, najprawdopodobniej, nie będzie ona żadnych filmów, odpowiednio, a katalog będzie pusty. W tym przypadku, masz pytanie dotyczące sposobu pobierania filmów na „iPhone”.

instrukcja

W celu dodania nowego teledysku do „iPhone”, należy do większości iTunes, w lewym górnym kliknięcie na przycisk „Menu”, a następnie zostanie przedstawiony z małym listy rozwijanej. Należy wybrać opcję „Dodaj do biblioteki”. Tak więc, następnym krokiem jest, aby wybrać plik wideo, który w przyszłości chcesz pobrać do swojego telefonu. Jeśli nie jesteś w stanie określić materiał, lub nie masz komputera osobistego, w którym to przypadku trzeba pobrać nagrania z Internetu. Koniecznie należy pamiętać, że na urządzeniu mobilnym „iPhone” można pobrać w formacie MP4. Jeśli, na przykład, spróbuj pobrać AVI lub MPEG, to telefon będzie odmówić grać.

Pobierz film na „iPhone 4” tylko do formatu MP4, ale jeśli masz wideo do innych formatów, nie denerwuj się, bo można je Państwo bez żadnych problemów konwersji. Oczywiście, nie każdy musiał dokonać konwersji danych z filmu, ale nie bój się tego, ponieważ wystarczy pobrać wyspecjalizowany program do ciebie, co pozwala na wykonywanie podobnego procesu, a następnie przeliczyć.

Po wybraniu i dodane do rolek, powinny one być wyświetlane w folderze „Filmy”, jak również w drugim projektów główna katalogu. W rzeczywistości, to jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, że kwestia sposobu pobierania filmów na „iPhone” jest całkowicie rozwiązany, ale nadal istnieje kilka ważnych punktów. Wszystkie wpisy, które zostały dodane będą w bibliotece iTunes, odpowiednio, a teraz trzeba z tego miejsca do przekierowywania wszystkich wybranych danych na urządzeniu mobilnym. Odbywa się to w następujący sposób.

przemieszczenie

Przesyłać pliki z biblioteki na „iPhone” jest konieczne w ten sposób. Aplikacja powinna otworzyć kartę z telefonem. Następny folder z filmami, które są już w katalogu, a następnie ustaw sprawdzanie synchronizacji. Teraz na pewno stało się jasne, jak pobierać filmy na „iPhone 5” i innych modeli. Gdy synchronizacja zostanie ustalone, pozostaje tylko kliknąć na zakładkę „Zastosuj”. Zdarza się, że Unia nie rozpocznie. Następnie trzeba osobiście nacisnąć przycisk „Sync”. Po pewnym czasie, pliki zostaną przeniesione do telefonu, i można łatwo przeglądać i dzielić się nimi z przyjaciółmi. Dziękuję za uwagę każdego czytelnika. Mamy nadzieję, że materiał jest przydatny dla Ciebie.