627 Shares 7602 views

„Reno Daster” (diesel) – opinie i przegląd zwrotnicy

„Reno Daster” – to chyba najbardziej udany projekt firmy w ciągu ostatnich kilku lat. Wprowadzony w 2010 roku ówczesny nieznany „Duster” nagle zyskała uznanie wśród wielu kierowców. To jest jego cena, komfort i jakość wykonania sprawiły, że najbardziej popularną nowość w Europie i krajach WNP. W ciągu sześciu miesięcy Szedł oceniane nawet najbardziej udane, wydawałoby się, model SUV „Nissan Qashqai”. Jednak wielu właścicieli narzekali na brak konfiguracji silnika Diesla. Początkowo „Reno Daster” sprzedawany tylko w wersji benzynowej. Wkrótce jednak sytuacja się ustabilizowała, a teraz można kupić nie tylko benzyny, ale wersje wysokoprężne. Traktować je bardziej szczegółowo.


„Reno Daster” diesel – opinie właścicieli konstrukcji i charakterystyk technicznych

Zewnętrznie, różnice między benzyny i oleju napędowego w wersji zwrotnicy praktycznie brak (z wyjątkiem vyshtampovok TDI). Główną cechą jest ukryta pod maską. Tutaj umieszcza się silnikiem o pojemności 1,5 litra 90 KM. Jego maksymalny moment obrotowy przy 1750 obrotach na minutę, wynosi około 200 N / m.

Jak opinie „Reno Daster” diesel jest bardzo dynamiczny i jest więcej niż wystarczająco, wsunął do normalnego przyspieszania. I żartobliwie nabiera tempa, nie tylko na asfalcie, która w rzeczywistości jest jego głównym elementem, ale także na drogach. Nawiasem mówiąc, „samochód”, „Reno Daster” nie można nazwać, choć jako pasażer „Logan” było korzystać z platformy tutaj. Ta zwrotnica posiada funkcję przełączania napędu na cztery koła, co sprawia, że jest to możliwe, aby przejść pewnie na drodze. Żwir, piasek, fale i grunt – to nie jest przeszkodą dla SUV „Reno Daster” diesel.

Recenzje właścicieli, oprócz wysokiej przyczepności i flotacji, a także zwrócić uwagę na jakościową przedziału pasażerskiego. Pomimo faktu, że „Reno Daster” jest najbardziej przystępnej cenie w zwrotnicy, jakość materiałów wykończeniowych i projektowanie wnętrz jako całość nie jest tani. Tkanina tapicerki, markowy system audio z „Bluetooth” i USB-złącze, przednie szyby, anti-lock felgi, centralny zamek z A / Y – to nie jest cała lista „wodotryski”, które znajdują się w polu „Reno Daster” diesel. Recenzje właścicieli pamiętać również możliwość opcjonalnego wyposażenia system recyrkulacji powietrza, immobilizer i przyciemniane okulary.

O „navorotah”

Wśród przyjemnych rzeczy warto zwrócić uwagę na obecność hydraulicznego wspomagania układu kierowniczego i regulacji kolumny kierownicy, które kierowca może regulować kąt nachylenia. Niestety, „baza” nie dostanie aluminiowe felgi, tylko stal. Jeszcze „Reno Daster” – nie jest „Mercedes Gelendvagen” obfitość elektroniczny i inne „widgety” są ograniczone do kategorii cenowej.

koszt

Nawiasem mówiąc, o przedziale cenowym crossover „Reno Daster” diesel. Opinie kierowców powiedzieć, że ten samochód wart 639,000 rubli znaleźć na rynku rosyjskim jest po prostu niemożliwe. Jednak cena ciągle gryzie w porównaniu z modyfikacją benzynowym, który kosztuje mniej niż 450 tysięcy rubli.