714 Shares 3973 views

Najlepsza lampa H4: Ranking

W przeciwieństwie do pojedynczej nici modelu H7, światła typu H4 zbudowany w dwóch spirale żarnika, czyli jeden jest odpowiedzialny za dostawę mijania, a drugi na przyszłość. Dziś jest to jeden z najbardziej popularnych akcesoriów oświetleniowych do samochodów, bo jak konstruktywne rozwiązanie tego typu eliminuje zwykle „galogenok”, zastępując je monoksenonovym lub nawet w wersji bi-ksenonowe.

będziemy rozumieć, co lampy H4 są najlepsze, co należy zwracać uwagę w pierwszej kolejności, a jakie korzyści mają tych lub innych rodzajów akcesoriów oświetleniowych. Obliczenia będą brane poglądy specjalistów w tej dziedzinie i opinie właścicieli samochodów.

W celu określenia i jaśniej co reflektor świateł mijania H4 najlepiej zidentyfikować, reprezentują wszystkich badanych w formie rankingu. Obejmuje ona, jak i klasycznych wersjach bardziej zaawansowanych wersjach o zwiększonych środków i niektórych efektów.

Najlepszym lampa H4

Klasyczne modele:

 1. „Phillips» Vision.
 2. MTF-LIGHT LongLife «norma» plus 30%.
 3. OSRAM «Oryginalny» Linia.

Wraz ze wzrostem promienia światła:

 1. „Philips» X-Treme Vision Plus 130%.
 2. MTF-LIGHT «Argentum» Plus 80%.
 3. OSRAM «Rycerz Breaker» nieograniczony.

Z efektami wizualnymi:

 1. MTF-LIGHT «Titanium”.
 2. „Phillips» Biały Vision.
 3. Koito Biały Beam Series III.

Lampy ksenonowe:

 1. MTF-LIGHT.
 2. MAXLUX.
 3. SHO-ME.

Wszystkie powyższe modele lamp bardziej niż kiedyś na konkretnych wystaw i otrzymał kilka nagród. Ponadto, wszystkie one mają bardzo dobrą bazę pozytywnych opinii od kierowców i dysponują dobrze wyważony miarę „cena / jakość”. Rozważmy każdy uczestnik w sposób bardziej szczegółowy.

Zatem żarówka H4 – przegląd najlepszych i najbardziej udanych modeli.

wersje klasyczne chlorowca

Wszystko jak zwykle avtolampy klasa N4 pracować na standardowej pojemności 55-60 watów. Akcesorium montowane do ustalonej optyki bez poważnych ograniczeń i jego typowym natężeniu światła. Jedną z głównych cech tych lamp – jest stabilność pracy i długi czas pracy.

mają też bardzo demokratyczną ceną i te akcesoria można powiedzieć, że jest to zwykły lub standardowa belka lamp H4. Co jest lepsze – Ty decydujesz, ale każdy model z listy poniżej posłużą odpowiednio długi czas.

PHILIPS Vision H4

Model można znaleźć niemal wszędzie, zarówno auto sklep online i offline. Top reflektorów mijania H4 serii „Vision” z „Philips” ma więcej niż odpowiednie koszty i dobrej niezawodności że kupujący domowych i nasze drogi nie jest ostatnim argumentem za zakupem.

Właściciele samochodów odpowiedzi na serię bardzo pozytywne. Ludzie są bardzo zadowoleni nie tylko z metce na wyposażenie dodatkowe, ale również jasność modeli (5000 K), wraz z długiego czasu eksploatacji. Niektórzy narzekają obfitości podróbki, które są sprzedawane na 50-100 rubli. za sztukę, ale ważne jest, aby zrozumieć, że najlepszą H4 lampy halogenowe (classic), aby kupić taniej niż dwieście rubli nie będzie działać.

Szacunkowy koszt – około 220 rubli.

MTF LIGHT LongLife Standart + 30% H4

Seria LongLife Standart wyróżnia doskonale wyważone koszty, których stosunek „cena / wydajność” w pełni spełnione, ale może nie pochwalić całą żarówkę H4. Co lepiej pasuje do modelu samochodu, decyduje, oczywiście, do ciebie, ale spora część użytkowników preferuje tej konkretnej marki i serii.

LONGLIFE ma znacznie większą żywotność w porównaniu z poprzednim respondenta i chroniony przed małymi uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto, Standard wzór 30% wyróżnia atrakcyjny temperaturę barwową – 2900 K.

Szacunkowa cena – około 250 rubli.

Oryginalna linia OSRAM H4

Gdy pojawi się pytanie do listy najlepszą niekiedy, lampy H4, a następnie przyjść do głowy pewne modele marki OSRAM, co nie jest zaskakujące. Firma zajmuje się produkcją i rozwojem akcesoriów, takich jak bardzo długi czas i, jak mówią, że pies zjadł w tej sprawie.

Oryginalna seria Linia otrzymała doskonałą temperaturę barwową 3200 K, a także wzmocnioną obudowę, która nie boi się rosyjskich drogach. Pozytywne komentarze na temat produktów spółki są więcej niż wystarczające, ale nie jest ona jedną wadę – masa podrabianych, z czasem bardzo wysokiej jakości. W tym przypadku, warto pamiętać, że najlepsze lampy H4 firmy OSRAM nie może kosztować 100 rubli.

Szacunkowy koszt – około 350 rubli.

Lampy o podwyższonej jasności

Z tej samej mocy z klasyczną – lampę 55/60 W o wysokiej luminancji jest w stanie zwiększyć zasięg wiązki światła i mają wyższą temperaturę koloru.

W wielu przypadkach opakowanie akcesoria ze światła odbitego przez procentowy wzrost przepływu prądu do klasycznych czynników (+ 40% + 60% i tak dalej. D.).

PHILIPS X Treme Vision + 130% H4

Seria X-Treme Vision – jest najlepszym H4 lampa o zwiększonej jasności ponad przystępnej cenie. Modele wyodrębnionych wzrosła do 130 metrów i większy strumień świetlny intensywności wiązki, aż do 130%. Testy polowe wykazały, że ostatni parametr nieznacznie zmienia się z aplikacji, ale tylko nieznacznie – o 5-10 procent w mniejszym boku.

Indeks Kelvin waha się od 3.700 sztuk, więc temperatura poświata jest więcej niż wygodne dla właściciela, nawet w środku nocy (nie można powiedzieć o kierowców pojazdów nadjeżdżających).

Szacunkowa cena – około 1100 rubli.

MTF LIGHT Argentum + 80% H4

Seria argentum charakteryzuje się o 80% większej jasności, dobry wzrost strumienia świetlnego – nieco ponad 15 m, i przyjemny cieniu światła srebra białej. Jak na ironię, ostatni punkt był dla wielu właścicieli samochodów decydującym czynnikiem przy zakupie.

Dodatkowo lampa Argentum otrzymał dobrą żywotność, względnie silne ciało, ale także bardzo piękny i praktyczny box-stand włączone.

Szacunkowy koszt – około 1000 rubli.

OSRAM Noc Breaker nieograniczony H4

Noc Breaker Series firmy OSRAM – to najlepsza lampa H4 mokrej nawierzchni. Ze względu na praktycznie krystalicznej białej lekkiej mokrej drodze w nocy oświetlone dobrze, zarówno z bliskich i dalekich optyki trybu.

Nieograniczony modelu wzrosła o 110% jasności i 30-35 metrów efektywny zasięg wiązki światła. Naturalnie, dla właściciela świateł drogowych widocznych na pierwszy rzut oka, ale prawie co drugi nadjeżdżającego samochodu będzie migać około oślepiania, ale jesteś już na nim i przejść.

Szacunkowa cena – około 1100 rubli.

Lampy z efektami wizualnymi

Wiadomym jest, że najbardziej znane biało-niebieskie światło dla ludzkiego oka, ponieważ jest znacznie bliżej do światła dziennego, a tym samym najmniej męczące. Ponadto, zakres ten jest znacznie lepiej oświetlają nawierzchni i drobne szczegóły.

Wielu producentów akcesoriów mają tendencję do tworzenia lamp ksenonowych z możliwości, ale przy niskiej mocy, czyli pewnego rodzaju premii „trompe l'oeil”. Jedną z wad takiego krytycznego optyki – mierny wzrok w złych warunkach pogodowych.

MTF-LIGHT Titanium H4

„Tytan” seria jest przyjemny dla oka żółto-białego światła i luminancji 450 lumenów. Temperatura barwowa wynosi od 4400 K, więc droga może być wyraźnie widoczne.

Niedoświadczeni kierowcy są często mylone z serii Titanium blask z obecnym ksenonu, ale w przeciwieństwie do ostatniego widoczność w deszczu i mgle jest o wiele gorsza.

Szacunkowy koszt – około 900 rubli.

PHILIPS Biały Vision H4

Temperatura seria blask Biały Vision jest w regularnych ksenonu – 4300 K. Lampy oświetlają drogę bardzo dobrze i mają 60% zwiększoną jasność. Ponadto, cykl charakteryzuje się obecnością opatentowanej techniki powlekania optycznych i trzeciego pokolenia.

Przyjemne kolory nie wytężając wzrok, a kierowcy pojazdów nadjeżdżających nie tak silnie złe wysoką jasność luminescencji i podwyższoną temperaturę. Seria cieszy się znakomitą popyt wśród konsumentów krajowych i ma, w przeważającej części, dodatniego sprzężenia zwrotnego.

Szacunkowa cena – około 1000 rubli.

Koito H4 Biały Beam III

Marka Koito – ta słynna japońska jakość dla Twojego samochodu. Trzecia seria wiązce działa w klasycznym temperatury ksenonowej – 4200 K. Przy pozornie niewielką moc 55 W, lampa dostarcza strumień wizualnie prawie taką samą optykę 100 wat.

Ładne niebieskawe światła w górę drogi dobrze, a nie tyle ślepe nadjeżdżających samochodów, więc problemy, sądząc po opiniach, w ciemności nie powinno być. Naturalnie, mokry asfalt widoczność pogarsza się znacząco.

Szacunkowy koszt – około 1300 rubli.

lampy ksenonowe

Biorąc pod uwagę różnice strukturalne między zwykłymi „galogenok” z H4, zastąpienie wielu kierowców wolą go do optyki biksenonowe. Jego główną cechą jest to, że światła mijania znajduje się na bieżąco, a tam jest dalekiego zasięgu jako opcja.

Ponadto, ksenon Zakres znacznie różni się od wyżej opisanych rodzajów niskociśnieniowa lampa na wielką skalę ze względu na bardziej złożonych i możliwych do wytworzenia konstrukcji.

MTF-LIGHT H4

Model ten pozwala kierowcy wybrać temperaturę glow zgodnie z otaczającego środowiska. Czas, w którym łuk jest generowany nie przekracza 0,3 sekundy, co jest bardzo dobre dla optyki takiego planu.

Aby zakończyć stabilizacja strumienia świetlnego wymaga około 15 sekund, po czym lampka zaczyna pracować normalnie. W oparciu o opinie użytkowników, żadnych problemów z eksploatacją, wizji i nasycenie światła nie zaobserwowano. Model jest w pełni warte inwestycji w nim oznacza się zasadą – ustaw i zapomnij.

Szacunkowa cena – około 2000 rubli.

MAXLUX H4

Inną bardzo interesującą i bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż zastąpienie konwencjonalnych lamp halogenowych. Model jest bardzo dobry dla swojej klasie ochronności przed wilgocią i brudem, więc nie można się martwić o stan kołpaka i złącza.

Ponadto seria różni się stosunkowo niskie zużycie energii i stabilną pracę w każdych warunkach pogodowych, czy to ulewny deszcz z dużej ilości śniegu lub mgły.

Trzeba też wspomnieć gałęzie produkcji. Sądząc po opiniach właścicieli samochodów, lampy, produkowanych w fabrykach w Korei Południowej, jest o wiele lepiej, w przeciwieństwie do ich chińskimi partnerami, tak aby żadna krzywda zostanie wypłacona do tej pory, na szczególną uwagę przed zakupem.

Przewidywany koszt – około 2 000-3 000 rubli (4300 K 5000 K).

SHO-ME H4

Jest to jeden z najbardziej opłacalnych chińskie wersje bixenon. Ona, oczywiście, ma swoje wady, które są głównie odzwierciedlenie w czasie trwania operacji, ale funkcja lampy SHO-ME wykonać całkiem przyzwoicie.

Wśród głównych zalet można zauważyć przede wszystkim niezwykle demokratyczny metka, struktura magnetyczna, a możliwość wyboru temperatury kolorów. optyka zasobów zaprojektowany przez około 2000 godzin, ale nie należy spodziewać się więcej od modelu budżetowego.

Xenon zakres SHO-ME jest doskonale nadaje się zarówno dla samochodów naszego przemysłu motoryzacyjnego oraz do produkcji zagranicznych modeli segmentu średniego i niskiego. Nasz kolega lubił „chiński” ze względu na jego bardzo niskie koszty i mniej lub bardziej wysokiej jakości wiązki światła, które, w przeciwieństwie do podobnych urządzeń z Chin, jest możliwe, aby wyregulować temperaturę.

Szacunkowa cena – 500 rubli.