605 Shares 9517 views

Najlepsze kawiarnie Pietrozawodsk: opis, opinie

Pietrozawodsk – mały, ale dobrze znane miasto. Mieszkańcy, goście muszą knajp, barów i restauracji, gdzie można się dobrze bawić, Mark ważnym wydarzeniem w ich życiu i naprawdę zaspokoić swój głód. Chcemy przedstawić Państwu najlepsze kawiarnie w Pietrozawodsk, tylko najbardziej zasłużonych instytucji miasta, które można polecić do przyjaciół i znajomych. Głównymi kryteriami będzie wnętrze, kuchnia, obsługa i ceny.

„Karelski Wieczernik”

To jest po prostu niemożliwe, aby odwiedzić stolicę Karelii i nie jest zaznajomiony z jego tradycji i specyfiki kuchni narodowej. Jeśli szukasz naprawdę poglądowy miejscu, przejdź do tej kawiarni (Petrozavodsk). Zdjęcia pokazują, jak to miejsce jest oryginalna: ściany i podłogi z drewna, dywany wszędzie Kelnerzy serwowane narodowe potrawy w glinianych donicach – raj dla miłośników koloru.

Jest to chyba jedyne miejsce w mieście, które mogą wprowadzać swoich gości z prawdziwej kuchni Karelii. Kucharze właścicielem subtelności przygotowywania kulinarnych, honoru i poszanowania długą tradycję gotowania przepis. Kuchnia karelian jest bardzo prosta, że nie umniejsza jego smakowitość. Wypróbuj go i ty. Tea Collection, Przedstawicielstwo naturalnych ziół – duma instytucji. Kelnerzy są uprzejmi, uprzejmy, dobrze zorientowany w menu, więc pomoże Ci dokonać wyboru. Ceny – wyższy niż średnia, ale są one w pełni zgodne z poziomem instytucji. Przeciętny obiad dla dwóch osób będzie kosztować 2000-2500 rubli.

Lokalizacja: miasto, ulica Pietrozawodsk Engelsa, 13 ..

fuzja

Japońska kuchnia jest teraz bardzo popularne na całym świecie. Cafe Pietrozawodsk że nie może zrobić bez jego jasny przedstawiciela. To tylko pięć minut spacerem od dworca kolejowego i, co prawda, jest popularny wśród mieszkańców. I nie jest to instytucja wskaźnik jakości? Wielu z tych, którym udało się tu dostać, trzeba pamiętać, że Fusion – najlepsza kawiarnia w Pietrozawodsk. Recenzje potwierdza różnorodność kuchni japońskiej: sushi, sashimi, rolkach, zup, sałatek, deserów i koktajli. Kucharze nie przestaje zachwycać swoim gościom kulinarną, niezwykłej kombinacji.

To miejsce na przyjazny spotkań, rodzinnych obiadów. Średnio rzuca część będzie kosztować 200-250 rubli, które przez lokalne standardy, dość tani. Kawiarnia dostawa, tak ulubione dania każdy będzie mógł zamówić do domu. Kelnerzy są uprzejmi, uprzejmy, wiem, co do zaoferowania gościom coś do ich zaskoczyć.

Lokalizacja: miasto Pietrozawodsk, ul. Chervonoarmijska d. 33.

"Kivach"

Ale ta kawiarnia Pietrozawodsk – jedyna instytucja w rejonie stacji kolejowej, przez całą dobę. Wielu odwiedzających powiedzieć, że był z nim rozpocząć swoją wizytę do Karelii, oni też się skończyło.

Ale nie to jest główną zaletą tej instytucji. Jest po prostu niesamowity kucharz, zawsze smaczne, obfite i bardzo tanie. Jeśli można spędzić wieczór tutaj, pamiętaj o smaku cielęciny – to jest po prostu pyszne. Wielu odwiedzających poleca pizzę na cienkim cieście. Kuchnia, jak zauważyłeś, jest wszechstronny, oferuje dania kuchni rosyjskiej, europejskiej, dania kuchni śródziemnomorskiej.

Kelnerzy są uprzejmi, uprzejmy, pomagać sobie nawzajem, aby służyć gościom, więc wszystko obraca się szybko, łatwo i dyskretnie. Pamiętaj, aby odwiedzić to miejsce, jeśli przyjdziesz do Pietrozawodsk warto.

Adres: Petrozavodsk, Lenin Avenue, 28 ..

Jam Cafe

Jeżeli jesteś koneserem wyrafinowania we wnętrzu, szukając spokojnego miejsca, gdzie można spotkać się z kolegami, partnerami biznesowymi i przyjaciółmi, zwrócić uwagę na Jam Cafe. Jest oszałamiająco piękna, przytulna restauracja z pięknym tarasem, na którym w ciepłych miesiącach można spędzić wieczór w miłym towarzystwie.

Menu oferuje dania kuchni europejskiej i rosyjskiej zdaniem autora. Kucharze psuć swoich gości z kulinarnymi, służąc. Goście powinni spróbować makaron, risotto, kaczka jest gotowane po prostu niesamowity deser – prawdziwy prezent dla łakomczuchów. Ceny są przeciętne, kolacja dla dwóch osób będzie kosztować 1200-1500 rubli.

Adres: Petrozavodsk, Moskwa, 1.

"Parisienne"

Oto kolejna doskonała kawiarnia w mieście z Pietrozawodsk. Pokój mały, ale przytulny i jasny, utrzymana jest w stylu francuskim. Ustanowienie oferuje szeroki wybór kaw, koktajli z dodatkiem czekolady i pysznych deserów, które stały się znakiem rozpoznawczym kawiarni. Ponadto, goście mogą skosztować pysznych dań kuchni francuskiej. Przygotuj zadziwiająco tutaj: wszystko jest zawsze piękne, smaczne i satysfakcjonujące.

Kelnerzy starają się służyć wszystkim gościom, którzy są dobrze zorientowani w menu, więc pomoże Ci dokonać wyboru. W weekendy, goście dyskretne dźwięki muzyki na żywo, która nie zakłóca komunikacji z przyjaciółmi i rodziną.

Adres: Petrozavodsk, Pravda, 40.

"Aysverk"

I to jest – kawiarnia na najlepsze dzieci w Pietrozawodsk, jest idealnym miejscem do organizacji imprez dla dzieci, uroczystości. Jest to instytucja, gdzie chętnie wysłał nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Oferuje ponad 20 rodzajów niesamowite lody, przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy. Dlatego instytucja najczęściej wybierają prawdziwe słodycze: ciastka, sałatki owocowe, koktajle – wszystko to w obfitości.

Oprócz oszałamiającej gamy słodyczy dla dzieci oczekujących na rozrywkę. W dni powszednie dla najmłodszych organizowane konkursy, loterie, oraz w weekendy dzieci mogą uczestniczyć w tematycznych stron, uroczystość.

Lokalizacja: miasto Pietrozawodsk, ul. Czerwony, 8.