343 Shares 2621 views

"Chrysler Grand Voyager" Generation 5 – Co nowego?

Amerykański samochód „Chrysler Grand Voyager” może być naprawdę nazywa się legendą. Prawie 30 lat swojego istnienia, model ten nigdy nie został wycofany z produkcji. Ona pewnie wziął niszy niezawodnych i komfortowych minivanów. W tej chwili ten samochód jest sprzedawany na całym świecie w ilości 11 milionów egzemplarzy. Ale, aby zatrzymać nie będzie amerykańską firmę. Ostatnio wyszło na jaw, nowy, piąty z rzędu minivanów generacji legendarnego „Chrysler Grand Voyager.” Nawiasem mówiąc, jak nowość nie tylko w domu, w Stanach Zjednoczonych, ale także w Rosji, gdzie jest stopniowo zyskuje popularność rozpędu. Dziś postaramy się dowiedzieć, co aktualizuje ma nowego minivana i że ukrywa się pod maską.

wygląd

Wreszcie pozbył form samochodowych latach 90. Teraz ciało znaleziono posiekane linie minivan i bardziej nowoczesne. kaptur z przodu widoczny podniesione, a po bokach nowych listwy chromowane są umieszczone. Również wśród tych ulepszeń warto zauważyć obecność nowych reflektorów blokowych i Znaków Towarowych kratkę z widocznym logo Chryslera. Ponadto, bardziej obszerny była szyba przednia, która wraz z dużych lusterek wstecznych pozwala kierowcy kontrolować sytuację tak wyraźnie, jak z przodu i tyłu minivan. I wreszcie chciałbym zauważyć obecność funkcjonalnych relingi dachowe, które pozwalają na transport o wiele więcej bagażu.

wewnątrz

„Chrysler Grand Voyager” ma kilka rzędów siedzeń, które łącznie są w stanie wprowadzić do 7 pasażerów w kabinie. Ponadto nasi właściciele samochodów powiedzieć, wygodę i funkcjonalność urządzenia. Wewnątrz, dzięki wysokim sufitem, nie można zginać i na obwodzie kabiny umieszczone wszelkiego rodzaju pudełka, uchwyty na kubki i pudełka do przechowywania drobnych przedmiotów. Nocą, jasne światło jest obecne w pojeździe. W odniesieniu do siedzenia kierowcy, tutaj też wszystko jest w porządku. Wysoka pozycja siedzenia ma pozytywny wpływ na widoczność. Wygodne krzesło z regulowanym podparciem rolkowym może być tak dokładne, jak to możliwe, aby dostosować się do indywidualnych cech anatomicznych kierowcy. Skala jest bardzo łatwe do odczytania instrumentów, wszystkie instrumenty i przycisków (w tym LCD i systemem multimedialnym) proste i proste w użyciu.

parametry techniczne

Na przednim kole furgon przymocowany mocny 193-KM 6-cylindrowy silnik benzynowy pojemności 3,8 litra. Ale jego zużycie paliwa (20 litrów na „setkę”) nie jest zadowolony z odbiorców krajowych i europejskich. W związku z tym, że rynek europejski jest dostarczany do innego silnika minivan Chrysler Grand Voyager „” – olej napędowy. Właściciele opinie twierdzą, że w przeciwieństwie do benzyny, jednostka 2,8-litrowa „jeść” tylko 9 litrów oleju napędowego do „setki” w trybie mieszanym. W tym przypadku, masa własna „Chrysler Grand Voyager” dla obu wersji tych samych – 2 ton.

cena

Na rynku krajowym będą sprzedawane 2 wersje minivanów – benzynę i olej napędowy. Pierwszy kosztuje około 1 miliona 920 tysięcy rubli. „Chrysler Grand Voyager” diesel 28 będzie kosztować tylko 20 tysięcy rubli droższe.