224 Shares 6819 views

Księżniczka Sofia (Lalka): zdjęcia, opinie

Może zwykłą dziewczyną, aby stać się prawdziwą księżniczkę? Oczywiście, może on: każdy zna historię pięknej Cinderella magii. Jednak nie jest to jedyny przykład – jedna z dziewcząt dzisiaj nie wiem nazwę księżnej Zofii, która jest także zupełnie normalna dziewczyna stała się córka króla magicznej krainy? Jak to się stało? Dowiadujemy się teraz.

Księżniczka Sofia – lalka marzenie

Historia dziewczynki Sofia zaczyna się w pięknym kraju magii – to jest, gdzie mieszka z matką, która zajmuje się szycia obuwia. Jeden dzień szewc stać się swoją Korol Richard, który, po wypróbowaniu na matkę zakochuje się Miranda, Sofia i proponuje jej. Sofia jest więc nie tylko w pałacu i stać się mała księżniczka, ale także przejmuje brata i siostrę – James Książę i księżna Amber. Korol Richard sprawia Sofia prawdziwie królewski dar – magiczne amulet Avalora, co daje dziewczynie dar komunikowania się ze zwierzętami. Szczęśliwszy dla fanów księżniczki było pojawienie się w sklepach lalka Sofia. Na przykład, oto Princess Sofia (lalka) – zdjęcie ze swoją rodziną.

Co stało się potem

Historia Sofia jest wypełniona wielu ciekawych wydarzeń i przygód. Na dworze króla mieszka czarownika Cedrica, który sam wszystko wie o magicznych zdolnościach amuletu. To ciągle pojawia się w różnych sytuacjach, aby wziąć amulet z Sofia i stać się pełnoprawnym królem magiczne. Sofia ma wiele dobrych cech: wraz z życzliwością, współczuciem i chęcią pomocy dookoła, dziewczyna dobry taniec (co nauczył się przyrodnią siostrę Amber po wstydu, ułożone ją jako nauczyciel lekcje tańca Popov – Amber ukrył buty Sofia, oferując jej magiczne buty Cedric w którym nogi stają się całkowicie niewykonalna) i nadal śpiewa pięknie. Śpiewająca lalka Princess Sofia dokładnie oddaje magię głosem dziewczynki, co czyni go jeszcze bardziej popularny i kochany.

magiczne spotkania

Księżniczka Sofia ciągle dostaje w nietypowych sytuacjach. Jeden z nich – spotkanie z syrena podczas jazdy na łodzi umieszczonym przez króla Ryszarda dla jego rodziny. Amulet Sofia pomaga przekształcić w syrenę i iść ze swoją nową dziewczyną do odkrywania głębi morze. Podczas podróży, nowa dziewczyna przyjaciel rani ogon i Sofia pomaga jej dostać się do podwodnego królestwa. Akt ten skupia życia morskiego z ludźmi naziemnych, ożywiając długo zapomniana między dwa różne narody przyjaźni. Księżniczka Sofia (lalka) sprzedawany jest w zestawie z jego dziewczyną podwodnego, a ku uciesze młodych fanów, mogą nawet zabrać ze sobą podczas pływania.

Przygoda trwa

Lalka Księżniczka Sofia – replika z dziewcząt z filmu. Jest to ten sam wesoły, ma dużo sukienek, a nawet siedem koron, jak prawdziwej księżniczki. Po pierwsze, w sklepach można było znaleźć jedynie dane Sophia, teraz ma lalki dostępu, który jest nie tylko możliwe, aby zmienić ubranie, ale także uczesać włosy, dzięki czemu nowe fryzury.

Warto pamiętać o pierwszych przygodach dziewczynki, w którym uświadomiła sobie, że rozumie język ptaków i zwierząt. To był jej pierwszy dzień w szkole magii Księżniczka Amber kiedy jeszcze wszystkie siły próbuje pozbyć nowych sióstr, pokazując wszystkich moich przyjaciół nie jest pochodzenie królewski. Podała Sofia jazdy na magicznym huśtawka, z którą spadł bezpośrednio do basenu. Obrażony, poszła do lasu, gdzie małe pisklęta pomogły, wypadł z gniazda, aby wrócić do domu.

Dziś zaprosił fanów i lalka Princess Sofia (piękne, wysokiej jakości zabawka) i odtwarzać zestaw z drzew i tym samym piskląt. I w Sofii jest prawdziwy trener z skrzydlatych koni, który pływa w magicznym Uczennice lub do jej przyjaciół w mieście – co po raz kolejny wskazuje, jak Sofia docenić taką jakość jak przyjaźń.

Co jeszcze można proszę lalka Sofia?

Princess (lalka) Sofia można zadowolić swoich fanów więc statek-pałac, podczas rejsu, w którym spotkała się z syreny. Ekscytująca gra z lalką, jak każda dziewczyna, bo Sofia mogą wspinać się po schodach statku, stojących u steru, zjeść obiad na tarasie z ulubionym rodziny lub po prostu odpocząć na duży taras, z którymi zarówno rozpoczął dzień jej ekscytujące przygody. Będzie to szczególnie interesujący ciągnąć statek na wodzie, symulując bardzo prawdziwy spacer na turkusowych falach biegnących wokół morza. Bunny Clover z deską ratunku, gotowy w każdej chwili do szczytu dla gospodyni w chłodnych wodach – zwłaszcza dla takich wypraw morskich do Sofia, jej najlepsza przyjaciółka została utworzona. A jeśli umieścić trochę wysiłku i dodać trochę wyobraźni, można zrobić cały podwodny świat do młodej księżniczki – zabawka podwodnych roślin, muszle, kamienie nie są tak trudne do znalezienia na sprzedaż.

niewiele uczennica

Kiedy Sofia dostał tylko do pałacu, było bardzo trudne. Jak się okazało, prawdziwa księżniczka musi być nie tylko bardzo wykształcony, ale również wiedzieć, tysiące zasad etykiety i zachowań w społeczeństwie. Początkowo dziewczyna boi się, że nie będzie w stanie zapamiętać wszystkiego, co musi wiedzieć Royal. Ale silny charakter młodej damy pomaga uporać się ze strachem, a ona dokłada wszelkich starań, aby stać się najlepszym studentem spośród książąt i księżniczek. Lubi chodzić do szkoły, uczenia się nowej nauki i podejmowania wszystkich nowych dobrych uczynków. Dla fanów dziewczęta mają źrenicę, księżniczka Sofia. Lalka (Disney) ma swój własny zestaw urządzeń student, aby sprostać które będą interesujące dla każdej młodej księżniczki.

Przy okazji, dzięki uprzejmości Sofia zdał pierwszy egzamin w szkole magii – jedna z wróżek, nauczycieli, stając bibliotekarza, poprosił go, aby pomóc jej przynieść książki do domu. Sofia wiedziała, że może być za późno na egzamin, ale nie zostawić staruszkę. Których zostało wprowadzone na Drabinie egzamin – dobroć i otwartym sercem.

Przyjaźń – wielka moc

Księżniczka Sofia jest stopniowo przyzwyczaić się do życia w pałacu. Pierwszy jej przyjaciele są śmieszne małe zwierzęta, następnie przepojone sympatii dla jej siostry księcia Jamesa, który w całej swej pracy, a wkrótce uznała przyrodnią siostrę i kapryśna księżniczka Amber. Dziewczyny są nie tylko najlepszymi przyjaciółmi – ich udział spada również wiele ekscytujących przygód, w których one uratować życie nawzajem, walczą ze zdradzieckiego i przebiegłego kreatora Cedric i pomóc przezwyciężyć siebie trudnych przeszkód, które, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki cały czas tam są w drodze dwa sestronok. Księżniczka Sofia (Lalka) nabyła również siostrę lalkę Amber – bawić się z dwóch księżniczek dwukrotnie jako interesujące.

Co to jest – Princess Sofia?

Wiele matek są zadowoleni z zakupu ich córki lalkę Sofia. Jest to bardzo dobra dziewczyna, która w moim przykładzie pokazuje, że tylko poprzez współczucie i miłość do wszystkiego, co się wokół można obsługiwać nawet najtrudniejsze sytuacje. Jest to również księżniczka lalka Sofia. Odpowiedzi o to zawsze tylko najbardziej dobry – Avalora magiczny amulet wiszący na piersi dziewczynek, pomaga w zabawny sposób, aby trochę księżniczka wielbiciel dobrych, czarów, które, oczywiście, jak każda matka. A w ogóle, wszystko Sofii rodziny: rodziców, przyjaciół, koleżanek i ulubionych zwierząt – jest dobrym przykładem prawdziwej przyjaźni, światło miłości, relacji szczery, szacunku dla siebie. Sofia Family – jest doskonałym przykładem tego, jak między różnych warstw społecznych może urodzić najpiękniejsze uczucia jako non-native ludzie są tak blisko siebie, że może zaskoczyć nawet szczerość tych, którzy są ściśle związane.

Co można nauczyć Princess Sofia?

Kiedy Sofia było bardzo trudne w pierwszych dniach swojego życia w murach pałacu, aby pomóc dziewczynka przyszła do Disney Princess. Przypomnijmy przykład, gdy zdradziecki Cedric jego czary povergnul spać wszystkich mieszkańców i gości pałacu (na pierwszym spotkaniu, zorganizowanym na cześć Sofia). Następnie dziewczęta nie były nadal bardzo dobre relacje z Amber, i wszystkich obecnych tylko Amber nie ulegli czarowi magii. Nie wiedząc, jak podejść do jej siostrę, Sofia zaczęła płakać. Jej łzy spadły na uroku, który powołał do pomocy księżniczki Cinderella. Dała radę dziewczyna, po którym siostrzyczka Zaprzyjaźnił i zrozumiał, że były one ze sobą rodzinę. Oryginalna doświadczenie rodziny, współczucie, miłość – te cechy, obdarzonego księżnej Zofii, a zatem powinna być taka sama lalka Jej Wysokość Zosia.