125 Shares 4512 views

Dokonywanie obszary przedszkola w lecie

Nasze dzieci muszą żyć w harmonii z otaczającym światem. Dlatego ważne jest, aby zaprojektować obszary przedszkola w okresie letnim. Piękny dziedziniec i zadbany teren będzie stworzyć idealny nastrój do gry na świeżym powietrzu i nauczyć dziecko, aby docenić naturę.


Latem dzieci spędzają większość czasu na dworze. A więc obszar dla dzieci w ogrodzie, preparat z których spada głównie na barkach wychowawcy nie muszą być zgodne tylko z zasadami bezpieczeństwa, ale również służyć jako dzieci rozrywki i kompleksu edukacyjnego. Po tym wszystkim, środowiska w większym stopniu stwarza korzystne warunki dla rozwoju komunikacji i innych cech dziecka. Udoskonalenie do sądu nie był zbyt uciążliwy dla pracowników, zarządzanie może zorganizować konkurs na najbardziej pięknych i oryginalnych obszarów projekt przedszkola w lecie i wyznaczyć cenną nagrodę.

Z reguły rozwijać krajobrazu, ścieżki, place zabaw, tarasy i tereny sportowe. Dokonywanie strony letnie w przedszkolu należy rozpocząć czyszczenie. Konieczne jest usunięcie wysuszonego trawy, zbieranie kawałki papieru i śmieci, zamiatania ścieżek. Do takiej pracy może przynieść dzieci z różnych grup i zorganizować mecz między nimi. Na przykład, kto zbierze więcej śmieci, lub których powierzchnia będzie czystsze wszystko.

Po oczyszczeniu może zacząć miejscu sadzenia. Krajobraz jest bardzo ważne: nie tylko z terytorium będzie wyglądać pięknie, to daje dzieciom możliwość poznania wielu kwiaty, krzewy i drzewa. W procesie zieleni może przyciągnąć i dzieci, ale lepiej jest, oczywiście, aby wszystkie osoby dorosłe. Tak będzie bardziej prawdopodobne, że wszystkie rośliny zakorzenić, a wszyscy będą mieli witryny rejestracyjne przedszkole w lecie.

Ganki lub altany znajdujące się na terytorium, przeznaczone są do ochrony dzieci przed słońcem lub schronienia je z opadami. Nie można przechowywać zabawki, narzędzia ogrodnicze i inne rzeczy, które mogą być przydatne dla dzieci na ulicy. A żeby do tej konstrukcji nie był szary i nudny, możliwe jest zarówno do dekoracji lub ozdobić. Pasuje do wszystkich: balony, girlandy papierowe, kolorowe flagi, plakaty i rysunki. A na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych może być reprezentowany przez kolor lub polanie bajki lasu, gdzie żyją ulubione postacie z popularnej kreskówki.

Dokonywanie obszary przedszkola w lecie i obejmuje część gry z placem zabaw. Oczywiście, najlepiej, gdy sponsorzy wyposażyć go na własny koszt, więc trzeba kupować drogiego sprzętu nie może sobie pozwolić ani nauczycielom, a nawet zarządzanie. Zbudować kompleks sportowy samo jest prawdziwe, ale jest to bardzo niebezpieczne. Z tego powodu najlepiej jest zaufać profesjonalistom i pozwolić im, aby ustawić wszystkie zasady.

Przedszkole – drugi dom dla małych dzieci. Dlatego powinien on być wygodne, przytulne i piękne. I ważną rolę w tej konstrukcji strefy Play, która tworzy dobry nastrój.