194 Shares 1430 views

Magnetyczne Mozaiki Magneticus: poglądy, opinie

Magnetyczny Mozaiki Magneticus – rozwijanie gry dla dzieci, który składa się z magnetycznych części metalowych i łatwego planszy. Jego głównym celem – rozwój umiejętności motorycznych, sensorycznych, logicznego myślenia i wyobraźni dziecka. Psychologowie było również zwiększenie czujności i wytrwałości w dzieci, które są przyciągane przez takich gier kierunku. Filozofią marki jest skierowany do harmonijnego rozwoju i edukacji dziecka.


Kto jest producentem?

Producent mozaiki to firma krajowa „Główną działalnością IGRuS” jest rozwój gier edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku. Jego głównym zadaniem producent widzi rozwój talentów i umiejętności w zabawny sposób, który jest wykonany w każdej wydanej zabawki.

Magneticus absolutnie bezpieczne dla zdrowia dzieci. Wszystkie materiały, z których można utworzyć mozaikę, zostały przetestowane i certyfikowane przez „Spectrum” laboratorium (Rosja) oraz Europejskiego Stowarzyszenia na rzecz niezależnego monitorowania bezpieczeństwa i jakości SGS (Szwajcaria). Nadanie dziecku grę, można mieć pewność, że dokonaliśmy właściwego wyboru.

Zasada działania

W zależności od wybranego zestawu będzie w całości lub tylko części, które można „klej” do siebie, lub kawałki układanki, które można pleśń w metalowym pudełku. Wewnątrz, jest oznaczona jako arkusza zeszyt w sekcji, która daje dziecku dodatkową lekcję w orientacji przestrzennej. Oprócz rady zawarte w zestawie, zestaw elementów mogą być montowane wszędzie tam, gdzie będzie trzymać magnes, a książka z przykładami, aby pomóc dziecku stworzyć pierwsze zdjęcie i zrozumieć podstawy ich projektowania.

Mozaiki Magneticus magnetyczny – to nie jeden szczególności gry i wiele różnych projektantów, podzielone na kategorie w zależności od liczby elementów magnetycznych, które mogą pomóc w wyborze. Każde pole wskazuje, w jakim wieku dziecko jest zaprojektowanych towarów.

Produkty „Magnetikus” pomaga dziecku fizycznych, poznawczych (procesów myślowych formacji) oraz rozwoju emocjonalnego. W tworzeniu magnetyczne puzzle dla dzieci uczestniczyli nauczycieli, pedagogów i psychologów dziecięcych, ponieważ rozumieją, że jest to niezbędne dla rozwoju dziecka. „Edukacja w grze” – to motto marki Magneticus.

kostki magnetyczne

Liczby te były i pozostają jedną z najbardziej popularnych zabawek dla rozwoju logiki. Kostki wyjściowe Magneticus możliwe problemy i ich rozwiązania na nowy poziom, ponieważ wewnątrz znajdują się magnesy, w którym zbudowano projekt będzie bardziej stabilny. Zabawki te są przedstawiane w kategorii 3 lat. Magnesy wewnątrz figury mocno lutowane i bezpieczne w użyciu.

Zawiera on 16 do pomiaru objętości elementów geometrycznych. Są one wykonane z tworzywa sztucznego i są pomalowane w 4 jasnych kolorach, daje dziecku pomysł podstawowych form geometrycznych ciał fizycznych i podstawowych kolorach.

Seria „Zbierz na lodówkę”

Mozaika magnetyczna dla dzieci – jest to świetny prezent urodzinowy. Różnorodności gatunkowej tej grze każdy rodzic może wybrać to, co chcesz mu dziecko. Dla dzieci od 3 lat Magneticus oferuje puzzle magnetyczne do wyboru:

  • Zestaw 36 drewnianych elementów magnetycznych, wygodny płyty metalowe gier i książki z przykładów rysunków. Magnetyczne szczegóły dotyczące gry są wykonane z ekologicznego bambusa i pokryte naturalnymi barwnikami, co zapewnia ich bezpieczeństwo dla dziecka.
  • „Mała Syrenka” składa się z 98 elementów magnetycznych w postaci geometrycznych kształtów w różnych kolorach, które gromadzą bajeczne mieszkańców morze.
  • Zestaw „1001 nocy” pozwala na użycie 98 sztuk magnetyczne zebrać wszystkie postacie tej samej historii nazw.
  • Opowieści gra składa się z 98 elementów magnetycznych. Mogą być umieszczone na każdej metalowej powierzchni za pomocą broszurę z przykładami zdjęć.

Wszelkie magnetyczny mozaika Magneticus ta kategoria jest miękki elementy magnetyczne o różnych kształtach geometrycznych, takich okręgów, łuków i sektorach. Ponadto zestaw zawiera metalową grę planszową z pola, broszury z przykładami i box-box, w którym można przechowywać wszystkie szczegóły.

Wszystkich elementów magnetycznych w tej kategorii są na tyle duże, że będzie chronić dzieci przed przypadkowym spożyciu szczegółów mozaiki.

„Traveler” z serii

Mozaika magnetyczna Magneticus «Voyager” został opracowany w celu dziecku ciekawą grę na drodze. Skrzynka metalowa kompaktowy ma dwie funkcje: jest równe, a komponenty przechowywania. Wewnętrzna strona skrzynka pokryta winylem, zamienia go na tablicy szkolnej, ale bez okruchy kredy – wszystko napisane łatwo usunięte. Książeczka ze zdjęciami i przykładami elementów magnetycznych 245 można łatwo zmieścić w pudełku, i nie zajmują dużo miejsca. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 4 lat.

Dla młodszych dzieci (3 lata) z tej serii posiada również następujące zagadki:

  • Zwierzęta „zestaw” składa się z 59 elementów magnetycznych, z którym jest łatwy w montażu różnych zwierząt. Książeczka z obrazkami są ciekawostki o zwierzętach. elementy gry są dość duże, więc dzieci w tym wieku jest blisko zabrać je do metalowej powierzchni. Wielkość elementów magnetycznych specjalnie przystosowane dla dzieci. Metal Box zachowa wszystkie szczegóły i będzie służyć jako pole gry.

  • „ABC” – to świetna alternatywa dla książki. 67 liter, 23 cyfr i 16 znaków pomoże dziecku nauczyć się sylab i słów, prostych zdań, dodawać i odejmować. Ponadto, idź grać w karty z gotowymi pracy. Dziecko będzie w stanie szybko i łatwo nauczyć się alfabetu i liczb w grze.

Dla starszych dzieci

  • Jeśli dziecko ma więcej niż 4 lata, a następnie będzie zbliżać mozaiki magnetyczne dla dzieci mini formatu, jak również zestawy midi.
  • Mozaiki mini «Rabbit”, «kot», «motyl», «Ślimak» składa się z 99 elementów magnetycznych. Zestaw zawiera ulotkę z przykładami zdjęć. Można tworzyć obrazy o różnej złożoności. Ta gra będzie wielkim darem dla rozwijającego się dziecka.
  • Mozaika midi «Kwiaty«zawiera 272 części magnetyczne «słonia» – 300 elementów magnetycznych «Sailing» – 316 części «Lokomotywa» – 372 elementu «aniołów» – 288 elementów magnetycznych, «Boże Narodzenie» – 340 części» gąsienica „- 384 elementu magnetycznego” kogut „- 316 sztuk. Wszystkie zestawy, oprócz części mozaika, złożona z pudełka pudełka i kolorowe broszury z przykładami zdjęć, które można utworzyć.

  • konstruktor Magneticus dla dzieci w wieku powyżej 6 lat. Nawiasem mówiąc, dorośli często sami zadowolony mozaika z tego zestawu. Oryginalna zabawka składa się z kulek stalowych i prętów z końcami namagnesowane. Łącząc te elementy można skonstruować kształty prostranstvennye o różnym stopniu złożoności. Klienci często mówią, że w czasie elementem staje się niski, i trzeba ponownie kupić jeszcze jeden lub nawet dwa sety.

opinie klientów

Pomimo stosunkowo krótkiego okresu czasu obecność produktu „IGRuS” na rynku, opinie o nim już opuścił wielu rodziców, którzy kupują swoim dzieciom mozaikę lub Magnetikus konstruktorów”. Muszę powiedzieć, że firma-producent jest kredyt braku wymawiane negatywnych opinii matek i ojców. Najbardziej negatywne aspekty odnoszące się do niezgodności i słabej jakości puzzle kolorach wymiarowania warstwy mozaiki magnetyczne, ale takiego sprzężenia zwrotnego jest bardzo mały.

Zasadniczo rodzice świętować świeżość idei tworzenia takich zabawek edukacyjnych i przyjemność, że dzieci, jak i dorośli sami, od projektanta procesu montażowego. Na pewno, jeśli dziecko jest szczęśliwy zajęty budową wież i podobnych zawodów, mozaiki magnetyczne Magneticus – jest to jeden z najlepszych odpowiedzi na odwieczne pytanie, co dać dziecku.