180 Shares 1341 views

Znaki LED – Łatwa droga do sukcesu Twój Biznes

Do reklama zewnętrzna LED światła zaczęły być stosowane stosunkowo niedawno. Jednak należy zauważyć, że w tak krótkim czasie, już zyskała szczególny układ dodatni od właścicieli biur podróży, aptek, salonów kosmetycznych, supermarketach i innych przedstawicieli dużych i małych przedsiębiorstw. W przeciwieństwie do neonów, znaki LED mają takie zalety jak:


 • szeroki zakres temperatur pracy tablic;
 • jeszcze dłuższa żywotność;
 • Minimalne zużycie energii;
 • wysokiej jasności, a więc doskonała widoczność w każdych warunkach pogodowych io każdej porze (nawet w ciągu dnia w słońcu);
 • stabilny nieprzerwany oświetlenie;
 • przeciwpożarowej i bezpieczeństwa elektrycznego;
 • bardziej przystępnej cenie;
 • szybka przeniesienie wiadomości i informacji;
 • jak również w miejscu redagowania informacji, które można wykonywać na własną rękę lub wyznaczony członek;
 • wiele różnych rozmiarach i rozdzielczościach;
 • małe, ponadgabarytowych;
 • małe koszty znaki usługowe.

Najczęściej znaki LED są dostępne w postaci płyt (panel LED, LED pokładzie). Zwykle jest prostokątny lub kwadratowy design, którego przednia część działa jako medium reklamowego. Znaki LED są podświetlane od wewnątrz za pomocą specjalnych lamp LED, zapewnia wysoką jakość i jasny efekt blasku.

Znaki LED – nowa generacja nośników reklamowych

Jasne i atrakcyjne znaki LED, pomagają przyciągnąć uwagę nie tylko kupujących i odwiedzających, ale także po prostu przekazując osób (potencjalnych klientów). Znaki te są najlepsze, wszelkiej znanej reklamy w mediach, aby szybko, kolorowo i dynamicznie przekazać konsumentowi niezbędne informacje o promocjach, rabatach, produktów i usług.

Ponadto, przez takie znaki, będzie można wyrazić siebie, wykazując wysoki wizerunek i styl osobistej firmy. Dzięki doskonałej zasobu siły, bezpieczeństwa pożarowego i niskie zużycie energii, znaki LED są najbardziej efektywne, oszczędne i wysokiej jakości praca dla ciebie, przyciągając klientów i uzupełnić swój portfel.

oznaki, z wyświetlaczem LED podświetlany LED „otwarte” i „wewnętrzny”. Diody LED różni wewnętrzną jednolitą i miękkie światło. Jeśli trzeba jeszcze bardziej wyrazisty i intensywny blask, że widać wyraźnie w ciągu dnia, można wybrać signage z otwartym wysokiej jasności podświetlenia RGB LED.

Znaki LED są lekkie i łatwe w montażu, więc koszt konstrukcji reklamowych LED jest często nadal można znacznie zmniejszyć.

Duże litery na znak z podświetleniem LED o wysokiej

Najbardziej rozpowszechnioną i popularną formą znaków LED – żywy liter trójwymiarowych. W ich produkcji diody LED i światła RGB. Z ich pomocą są oryginalne, unikalne i niestandardowe projekty. Znaki LED wykorzystujące podświetlenie RGB są bardzo atrakcyjne, a to dzięki dynamicznie zmieniających się kolorów i wysokiej jasności.

oświetlenie LED w połączeniu z objawami svetodinamiki. Używane wysokiej jakości, nowoczesne sterowniki programowe, aby stworzyć unikalną osobowość i świetlne efekty. W zależności od zadania, a także kształtowania znaków, użyliśmy linijki lub modułów LED.

Aby uzyskać wysoką jakość i wystarczająco jasne oświetlenie, specjalistów w zakresie produkcji, licząc dokładną liczbę diod LED opartych na lokalizacji projektu, jego wielkości i odległości od innych źródeł światła.

Podsumowując można powiedzieć, że obecny etap rozwoju technologii oświetlenia LED, wymieniasz konstrukcje reklamowe neon.