565 Shares 7850 views

Ciekawostki: Alexander Mcqueen

Lee Aleksandr Makkuin – jeden z najbardziej znanych brytyjskich projektantów, jego kolekcja więcej niż raz zostały uznane za najlepszy nie tylko w ich własnym kraju, ale również daleko poza jej granicami. Wiadomym jest, że pasuje do marki Alexander Mcqueen próbował na nie tylko dobrze znanych modeli, ale także polityków i gwiazd show-biznesu.


Historia marki Alexander Mcqueen

Makkuin Aleksandr z dzieciństwa pokazał umiejętności w zakresie projektowania: styl ubierania był dla sióstr. Już w wieku 16 lat zdecydował się zrobić to, co lubi: rozpoczął pracę w studiu, a ostatecznie stał się ekspertem krawcem.

Już od 20 lat dzięki zdobyć praktyczne doświadczenie Aleksandra zainteresował się tworząc kostiumy artystyczne i studiował metody artystycznego rzemiosła cięcia (6 opanowane metody). Jego praca i kreatywność są zainteresowani japońskiego projektanta Koji Tatsuno, który obejmował stworzenie modelu ubrania z tkanin zabytkowych, a Makkuin Aleksandr stała się nie tylko jego asystent, ale także cennym atutem. W 27 roku, francuski dom mody zaprosił utalentowanego młodego faceta pracę głównego projektanta, a to pozwoliło rozpocząć tworzenie własnej marki, który ostatecznie stał się marką popularną na całym świecie.

pomysły mody

McQueen był pewien, że ubrania powinny wywołać emocje, więc tylko stworzyć jasne, kolorowe, niezapomniane obrazy. Jego każdy show, zwrócił się do sensacji: modele wszedł na żwirze na wysokich obcasach, kostka głęboko w wodzie, lub zbiór wszystko wydawało się obraca manekiny. Kreatywność w pracy jest nie tylko wyrażone w szczegółach, ale generalnie obrazy, wskazówki prezentacja unikalnych trendów.


Makkuin Aleksandr współpracował z takimi markami jak Gucci (i jednocześnie rozwijać swoją kolekcję dla młodzieży), Puma (w 2005 roku opracowała kolekcję obuwia dla sportu), aw 2007 stworzył swoją własną markę męskich walizkach w postaci klatki piersiowej – Samsonite Black Label. Dużo czasu została uznana w Anglii za najlepszego projektanta w działaniach branży mody.

Znana kolekcja, dom mody, etapy rozwoju marki

Alexander Mcqueen (marka powstała w 1992 roku), Wielkiej Brytanii dom mody specjalizujący się w tych kluczowych obszarach: damskie i męskie ubrania, buty, perfumy, bielizna i akcesoria.

Spojrzenie na etapach formacji znanej marki.
1. W 1994 roku słynny projektant znany fakt, że modele owinięte w celofan, używając groteskowy makijaż. Obrazy modeli wyglądał jak cień czarownic i duchów, wampirów, nieumarłych. W tym roku otrzymał przydomek „Bully” w kręgach mody.
2. Od 1996 roku rozpoczął współpracę z Saroy Berton (aw przyszłości stał się dyrektorem artystycznym domu mody Makkuina Aleksandra, po śmierci w 2010 roku).
3. 2000: marka zasłynęła obraz czaszki na swoich produktach. Stroje marki zaczęła wybierać znane gwiazdy: Uitni Hyuston Madonna, Dzhulianna Mur, Dzherri Holl i in. Garnitury męskie klasycznym próbował na brytyjskich książąt i prezydentów niektórych krajach.
4. W latach 2000-2001 firma Gucci Grupa przejęła większość udziałów w marki Alexander Mcqueen, a to przyczyniło się do jego dalszego rozwoju.
5. Od 2002 roku, główne pokazy przeniesiono do Paryża. Już pierwszy perfumeryjnego (żeński korzenny aromat z nutą Wschodu), a następnie Alexander Mcqueen kompozycja dla mężczyzn ukazał się w roku następnym.
6. 2004 dla tej marki cechował nie tylko tworzenie nowych kolekcji odzieży męskiej, ale także wyglądu okulary. Grupa Safilo otrzymał odpowiednią licencję i wydany okulary Alexander Mcqueen, które są popularne do dziś.
7. Od 2005 roku do chwili obecnej, niemal co roku pojawiają się nowe kolekcje mody marki. Damska sukienka Alexander Mcqueen zawsze różni wyrafinowania i oryginalności: niepowtarzalny wzory, obecność niezrównaną jakością wykonania, wprowadzenie sztuki w oryginalnym modelu, itd.

Gdzie kupić markowe towary, ceny

Sklepy Alexander Mcqueen, brytyjska marka ma na całym świecie. Można również skorzystać z ciekawych i niedrogich ofert wcześniejszych zbiorów za pomocą sieci internetowej.

Marka McQueen – jest zawsze oryginalny i klasyczny, bez względu na to co roku były ubrania na wybiegach świata. Garnitury męskie, damskie sukienki, akcesoria wydają się ponadczasowe kilka sezonów z rzędu, pomimo wysokiej kategorii cenowej. Produkty tej jakości i konstrukcji stojaka.

Jaki jest główny styl osobowości

Ten światowej sławy projektant na pierwszym miejscu był znanym przejawem wolności. Wydawało się, aby zaprotestować przeciwko cywilizacji ram: religii, prawa, przemoc, wojna, polityka, choroby i głód. Często brał udział w akcjach charytatywnych. Każdy z jego kolekcji jest inny, ale w całym znaczeniu doskonałości klasycznych i wolnych decyzji. Nic dziwnego, że słynny przedstawicieli show biznesu opt dla tej marki. McQueen mieć nastrój i żywe kolory oraz grafiki i drapowania dokonać każda forma po prostu idealne. Warto zauważyć, że w pełni otsutvuet próżności w tych modelach. Wszystko jest tak doskonale zintegrowany, że niewiele osób obojętny na produkcie.