427 Shares 4727 views

Unikalne zabawnych scen w obozie

Bardzo częstym zajęciem w zespole budowa student, szkolnych, pracy lub letnim obozie rekreacyjnym są zbiorowe sprawy twórcze – koncerty improwizowane lub gry, konkursy, w których udział jest wymagany do odtwarzania śmiesznych scen. W obozie są nadal potrzebne dla różnych świąt. nie może się bez nich obejść, a podczas całej swojej ulubionej KVNov.


Sceny w obozie – krótkie miniatury

Oczywiście, biorąc pod uwagę fakt, że głównym zajęciem obozów i stroyotryadah nie gra na scenie, nie jest konieczne, aby przygotować długą mowę. Krótki, ale treściwy i ironicznych scen w obozie zwykle cieszyć się większym sukcesem niż nawet dobrze zaopatrzone, ale długotrwałe występów. Jak działek doskonałe anegdoty materiał może być użyty do nich. Na przykład, sceny w obozie o pasjonatów komputerowych zawsze brane „z hukiem”. Nie jest tajemnicą, że wiele dzieci są dziś w różnym stopniu uzależnienia od Internetu.

Zabawne skecze dla obozie około „frajerów” komputerowych

  1. Chłopiec ze smutkiem patrzy na jogurt. Sąsiad na stole włącza do niego: „Jasiu, dlaczego nie jesz swoją jogurt?” – „Wiesz, Svetlana, to nie jest załadowany do końca …” – „To jak to?” – „Czy widzisz napis:” 15%”. Więc czekam, kiedy staje się w 100%, a to będzie możliwe, aby go używać! „-” Więc jest to tłuszcz, Jasiu! „-” A tłuszcz – co to jest?”.
  2. Jasiu idzie w kółko wokół wc, priprygivaet zniecierpliwienia. Odpowiednie Boba. „Jasiu, dlaczego nie można wejść do środka?” – „Tak, na drzwiach napis:” 404 „oznacza, że nie można!”

Sceny na letnim obozie

Ale najbardziej interesujące są miniatury, które ironicznie opisuje życie dzieci, odpoczynek tutaj.

  1. Na przykład, można pokazać chłopcom, którzy nie chcą się wydostać z wody podczas kąpieli w morzu lub w rzece. Gwizdek fizruka one nie działają na plaży, a zyskują na słabym wietrze i nurkowania. Po raz pierwszy liczba ta jest rzekomo niezauważone – fizruk uruchamia nową grupę i chłopcy są rozpryskiwania zabawy ponownie „drugi okres”. Ale to sprytny fizruki wystąpić liczyć pływaków. Znaleziono „nadwyżka”. „Co możemy zrobić? – cierpi fizruk. – Co zrobić z dodatkowych dzieci? Daj spokój! „A on i cierpienia na twarzy” tonie „ekstra dzieci w wodzie. Oczywiście, ta scena nie gra się w wodzie, i „bąbelki” blow artyści mają na scenie, w tym talent, za pomocą pantomimy.
  2. Ironia o facetów noc spacery pod hasłem: „muszę siku” Może być również zabawa przyjęła nastolatków. Istnieje możliwość wysłania odpowiedzialnego doradcy „cierpienie z powodu biegunki,” dziecko do szpitala lub próba jego wyleczenia tonik, po którym młodzieniec naprawdę będzie miał problemów, jednak w przeciwnym kierunku.

wystawił piosenkę

Zazwyczaj ludzie są uzależnieni remake słynnych piosenek w jego „obozie” sposób. Dramatyzować piosenkę dość łatwo humor w nim całkiem jasne do młodzieży. Można przyjąć, na przykład piosenkę: „Nasza lokomotywa, do przodu latać!”

I muchy nasza partia forward

zatrzymać kulinarne!

Radca, uciekać z drogi,

Po tym wszystkim, przed Vova!

Zmieść całą drogę Vovka,

Zmieść obiad w minutę,

Ma on zawsze sukces

Na tej trasie!

Ale tutaj na Troopers Pracy

Idź wszystko w kadrze,

Wołodia nasz jako sabotażysta,

W krzakach siedzi w zasadzkę.

Vovochki obraz – zbiorowa więc wersów może być „dostosowany” do konkretnych przykładów wziętych z życia zbiorowego.