823 Shares 5448 views

Zabawne sceny w dniu 8 marca dla dorosłych. Scenariusze dla Międzynarodowego Dnia Kobiet

08 marca – święto wiosny, światła, kwiaty i oczywiście piękna połowa ludzkości! Czy chcesz, aby to niezapomniany? Gratuluję piękne panie są nie tylko tradycyjne tulipany i kawiarnią święto, ale również niezapomniane przeżycie? Skorzystaj z naszych wskazówek, jak zorganizować oryginalne święto 8 marca dla dorosłych. Kobiety będą love it!


Zabawne sceny w dniu 8 marca dla dorosłych – „Zdobycie zakładników”

Z pewnością wszyscy już dawno zmęczony nudne i monotonne konkursach świątecznych. Oferujemy do spędzenia wakacji w dniu 8 marca dla dorosłych pt „Przechwytywanie zakładników”. Rozpoczynamy przygotowania do imprezy.

Dla tych scen, trzeba będzie następujące atrybuty:

  • Niektóre czarne skarpetki (liczba „terrorystów”);
  • Zabawka pistoletów i karabinów maszynowych;
  • mankiety (można kupić w sklepie z zabawkami, a może być w sklepie dla dorosłych);
  • Płyty ze znakiem wywoławczym „terrorystów” (na przykład, samobójstwa № 1, zadzwoń – Pawłowicz). Wybierając nazwę dla rzeczy terrorystycznego – aby pokazać maksymalną oryginalność i poczucie humoru.

Zaproszenie na ucztę

Najlepiej zaprosić dziewczęta i kobiety, aby uczcić to wydarzenie. Na przykład, w dniu 8 marca rano może dać bukiet kwiatów z zaproszeniem wewnątrz dokonania oryginału lub kilka papierowych kolorach i zaproszenie do wydrukowania na odwrotnej stronie arkusza papieru, z którego są one wykonane.

Początek wakacji

Płci z męskiej połowy ludzkości usiąść na odświętnie nakryty stół w wyznaczonym czasie. Pierwsze 30-40 minut imprezy odbywa się w trybie normalnym. Wypowiedziane miłe słowa – gratulacje dedykowane do pięknych kobiet, gra muzyka, napoje w butelkach. Po tym czasie, niektórzy mężczyźni pochodzą z tabeli po pretekstem dymu i ubierać się w stroje terrorystów.

Nie ruszaj się! To wzięcie zakładników!

Zabawne sceny w dniu 8 marca dla dorosłych zaczyna się z faktem, że zupełnie nieoczekiwany niepokojąca muzyka i światła w pokoju rozerwanie najeźdźców w pończochach na głowach, krzycząc: „Wszyscy pozostać w pozycji siedzącej! Nie ruszaj się! To branie zakładników! „Kilka dziewcząt przykuty do fotela, akumulatorów lub innych przedmiotów. Ponadto, „terroryści” przedstawiła swoje żądania o tym, co należy zrobić, aby wydali „zakładników”.

Indykatywny wykaz wymagań, lub konkursach dorosła na 8 marca

Wymóg kryzą numer 1. Niech głównej!

„Terroryści” wybiera pierwszą ofiarę, powinno to być jeden z pozostałych mężczyzn (obrońców). Nałożyła dużą pustą szklankę, a każdy z uczestników musi wlać do niego trochę płynu umieszczonego na stole, a „ofiara” musi wypić powstałą koktajl. Jeśli obrońca, aby poradzić sobie z zadaniem, że „terroryści” wydany jeden z „zakładników”.

Wymóg numer 2. Zbawienie utonięcia – biznesowa utonięcia

„Terroryści” Oferta na zorganizowanie konkursu wśród „zakładników” samych. Istotą konkursu jest ustalenie, w którym dziewczęta są lepiej rozwinięte zrozumiały i zaradność. Każdy z uczestników konkursu otrzymuje niestandardową sytuację i zaproponował, aby znaleźć wyjście z niego. Zwycięzca, który zależy od liczby głosów „terrorystów” wolne.

Przykłady sytuacji:

  1. Ci korporacyjnych, 8 marca, zakładam, że bardzo długo, aby przygotować się do niego wcześniej nabytej wspaniały strój, ale przyszedł wieczór, widzieliśmy z kolegami dokładnie ten sam strój.
  2. Aby odwiedzić trzeba najpierw przyjść do rodziców pana młodego. Wszyscy dni szykując, ale w wyznaczonym czasie, aby zrozumieć, że masz absolutnie nic do oddania na stole, więc spalił mięso i sałatki zbyt słone.
  3. Załóżmy, że siedzą przy stole bankietowym i jest obchodzony w dniu 8 marca, a następnie złamać ludzi w maskach i zajmie Ci zakładnika.
  4. Jutro masz ważny wywiad praca zaplanowana i zdecydujesz się na niego samego siebie, aby uporządkować i barwione włosy. Jednakże, malować lub zostało opóźnione, albo masz coś bałagan z kolorem, ale włosy to jasny kolor różowy.

Wymóg numer 3. Czarnego Kamienia

Jeden z napastników krzyczy, że chce, aby strzelać. Jego obiektów partnerów i próbując uspokoić kolegów. Potem bierze torbę i rzucanie dwa dobitnie w jego czarnych kamieni. Ponadto, oznajmia wszystkim, że wprowadzone w tym worku jeden czarny i jeden biały kamienny. Jeśli wybrany uczestnik dostanie mu kamyk biały, jeden z „zakładników” ukaże się, a jeśli nie, to wszystko nesdobrovat. Uczestnicy musieli odgadnąć, że konieczne jest, aby wydostać się z worka kamień i zaciśnięte pięści (bez pokazywania otoczeniu wybranego koloru kamienia), ją wyrzucić. Następnie dostać reszta kamienia, to będzie czarny, stąd strona stwierdza, że kamień rzucony im było białe.

Liczba wymóg 4. Dalej, chłopcy!

„Terroryści” zaczynają ziewać w zgodzie, i wymagają ich dopingować. Obrońcy piękne panie (samiec połowa zespołu) oferuje zabawę i prowokacyjnie wykonać ditties dorosłych w dniu 8 marca:

I na kochanie

Gotowane ravioli!

A teraz, bez dalszej zwłoki,

Oczekiwanie na wieczornym maratonie!

U-uuuhh!

W pracy mamy Kobiety,

Jak kury w kurniku!

Trudne dla nas wszystkich w tym dniu,

Co najmniej jeden, ale ogrzewanie !!!

U-uuuhhh!

Z nieba spadła gwiazda

Do mojego przyjaciela w spodniach!

Go teraz jako osoby niepełnosprawnej

Oferują za połowę ceny!

U-uuuhh!

Wymóg numer 5. Dalej, dziewczyny!

Pozostała „zakładników” ofertę, aby zwolnić płeć piękną, śpiewając piosenki dla dorosłych w refrenie do 8 marca.

Przykład piosenka (śpiewa do muzyki z kreskówki „The Bremy”, piosenka „Nic na ziemi nie może być lepiej”):

Byliśmy zmęczeni, i-czy w dniu 8 marca,

Cały rok przygotowania, mycie-a-lee!

A dzisiaj, po prostu odpocząć, to

I shampusik papież z wódka-e-it!

I shampusik papież z wódka-e-it!

La-la-la-la-la-la-la-la-la-la-la,

La-la-la-ee-ee-ów!

Na ten szczęśliwy pamiętać zabawną scenę, w dniu 8 marca dla dorosłych przybywających do logicznego wniosku. Wszyscy zakładnicy wydany i nadal radośnie świętować święto.

wniosek

Powyższy to zabawna scena w dniu 8 marca dla dorosłych może być na ekspozycji „terrorystów”, czyli dziewczęta mogą otrzymać listę uczestników połączenia gangu, a oni musieli odgadnąć, kto jest kim.

Życzymy miłego pobytu!