572 Shares 7227 views

Scena „Pozdrowienia z Baba Jaga”. Komiks skrypt urodziny

Każde wydarzenie będzie interesująca, jeśli będzie on używany scena-pozdrowienia od Baby Jagi. Postać ta bajka była wcześniej uznane bardzo negatywne. Ale teraz postawy uległy zmianie.


Nowoczesne Baba Jaga

Wicked zło, które tworzy Mischief ludzie mogą teraz działać jako chłodny, nieco śmiesznej osobowości. Bardzo zabawny można uzyskać z jej udziałem sceny. Gratulacje od Baby Jagi sprawi, że wydarzenie nietrywialne skrypt, fascynujące. Ważne jest, aby opracować nową Wizerunek nadgarstkach nowoczesnym Ozhki.

Niech to postać całkowicie zmienić swój wizerunek. Na przykład, może pojawić się na wakacje nie jest straszna staruszka, ścigany przez czary i sabotażu i ładny, i całkiem młodych Dasher'a, która dopiero niedawno została przyjęta na stanowisko.

Prezentacja gość na jubileusz

Z pewnością wszyscy śmieją więc Baba Jaga. W rocznicę sceny może rozpocząć z kreatywnym reprezentacji gościa. To może przekształcić się w występy parodia Khazanov o studentów z kulinarnego college'u.

„W ten sposób dowiedziałem się czarownice wampira, tylko pierwsza sesja oblał egzamin. No wiesz: młodzi czarodzieje chertyaka … Ach, co byli chertyaka! W skrócie, jak o północy – wszyscy jesteśmy zło to niedouczeni, kto jedzie na wiechy, którzy na „mokik” latającego, a także – w sobotę, do góry, że jest łysy. A tam … Ach, studiować eh, moi drodzy, był miękki mrówki w naszych piosenek, igraszki co godzinę, tak że jego głowa zmieniła! Ale o tym myślę Czytałem gdzieś … W ogóle, został przeniesiony do kursu „babyagin”. Nawiasem mówiąc, gdzie też prawie do „klasy C” mamy czasu.

Coś mi huśtawka, trochę roztargniony. Więc ja przyszedłem tutaj, aby przynieść bohater dzień gratulacje. Od Baby Jagi – kobiety (nazwa brzmi kawałek papieru, który wychodzi z BRA). Więc … teraz! Rep. moje słowa. muzyka ludowa.

Rap odą na cześć dziewczyny urodziny

Creative Sound bardzo humorystyczny pozdrowienia od Baby Jagi w stylu młodzieżowym muzyczno-poetycki kierunku.

Wszystkie – szacunek! To ja, babciu Yozhka! Jestem z ciebie znowu! A mój rap – dla lepszego kobiety Ziemi (nazwa urodzin dziewczyny)!

Moje życie nie było słodkie,

Droga do dziury nie są zbyt gładkie,

Losy ciągle robię miny,

Powiedz mi, bo nasze życie jest nieco podobny?

Ale nawet wtedy, gdy krzyk następuje: „Babcia-Yozhka”

Wiem, że tam jest trochę strachu,

Jest szacunek, zazdrość, miłość,

I podziw. To pobudza krew!

Nie wyglądasz po takich czelów,

Nie mówię o nich wtedy rap swój śpiew.

Wiem, że wszystkich kobiet – bez stinkers, stervozy,

Musimy miernoty jak drzazga.

Stań obok mnie, śpiewać razem ze mną!

Mamy tu rapować małżeństw z wami.

Odtąd niech już czasu zasilania

Nie będzie na (name: Tanya, Luda, Nadii)! I nasilenie ciężaru

Ramię dotyka obecnie delikatny!

Miło niech będzie wieków imię i nazwisko!

scena muzyczna „Pozdrowienia z Baba Yaga bohaterem dnia”

Można ubrać się w ekstrawaganckiej gość sex bomby. I tradycyjny Baba Jaga ona niech to pozostanie tylko jedna z dowolnego atrybutu, takie jak miotły lub stupy. I na magicznej pojazdu może zawiesić godło Super modne samochody. Wtedy jeszcze bardziej nowoczesny i będzie sama scena.

Baba Jaga, która była na święto w parze z tłoczonej Leshim w bandana i skórzane spodnie – to jest cool! A jeśli jest ona również wrony tekst na melodię znanej wszystkim sukces osiągnął.

Wspaniała opcja może być słynny przebój „Jak wspaniały wieczór w Rosji”, które dostroić pewne słowa zostaną wprowadzone.

Jako bohater dnia jest dzisiaj pyszne!

On teraz siedzi wspaniale, szlachetnie,

Słucha przepełnionej podziwem pochwały publicznie

I łaskawie przyjąć każdy dar.

Skrzynki, żelazka, koszule i zegarki,

Kamery i zestawy i herbaty,

Podróże za granicą, jeżeli nie jest możliwe bez wizy,

I spinki do mankietów, łańcuchy urody.

***

Jak cudownie dziś wino tutaj!

Nektar magiczne jak on błyszczy w szkle.

I powiem wam teraz: Bawmy się!

Czekaliśmy na to święto niedawno.

Nasz bohater dnia, że dane te straszne osiągnięte,

Więcej let żyć będą używane nawet sto lat,

Życzymy długowieczność celebrans!

I obiecujemy: wiek śpiewać ten werset.

***

Jak cudownie (powiedzmy, ludzie!) Na żywo!

I dobrze żyć – to milion razy lepiej.

A więc przy odrobinie szczęścia możesz żył tym życiem – stromy

To nie może być życzenia na świecie!

Sukces, bogactwo, szacunek, honor,

Popyt, i … schrupać francuskie pieczywo!

Miłość, szampana, zachód słońca, aleje …

Kłopot – ugh, małe rzeczy się nie liczą!

Taniec na festiwalu

Scene-pozdrowienia od Baby Jagi może być również towarzyszy striptiz, naturalnie, w ramach tego, co jest dozwolone. Dlatego sam taniec powinien rozważyć taki sposób, że bomba pozostała ubrana do końca spektaklu. Aby to zrobić, jej strój powinien składać się z wielu części, które weźmie się podczas tańca: szal, pas, bolero, fartuch, łuk na ramię, spódnice, przymocowany do obroży guzika, mankiety rękawów, kołnierz, etc.

Bardzo oszczędny będzie wyglądać jak taniec wokół pralki, która będzie symulować słup. Można również wymienić koraliki na pierścieniu z clothesline z spinaczy do bielizny przypięty do niego. Włosy Baba Jaga przed występem można przykręcić lokówki, że trochę bliżej obraz tej rzeczywistej Baba Yaga, a nie wspaniałe życie.