777 Shares 5747 views

„Ford Raptor”: specyfikacje techniczne i opinie właścicieli

Nowoczesny przemysł samochodowy jest zadowolony z tych, którzy lubią jeździć nowe modele samochodów osobowych. Niektórzy ludzie potrzebują samochodu, aby zachować poruszając się po mieście, a kto szuka potężny i niezawodny samochód, który poradzi sobie z każdą przeszkodą. Prawdopodobnie ostatni typ może być bezpiecznie nadana „Ford Raptor” – prawdziwy majstersztyk współczesnego przemysłu samochodowego, który jest bardzo popularny wśród kupujących.

Tradycja i nowoczesność

Samochód ten został stworzony w taki sposób, że bierze pod uwagę każdy szczegół. Praktyczne pick-up, który po raz pierwszy pojawił się na rynku motoryzacyjnym w latach 50-tych XX wieku, szybko stała się kultowym dla ludzi w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Ford Raptor to unikalna fuzja praktyczność, niezawodność, trwałość, potwierdził, że w całej historii rozwoju tej marki i modelu, w szczególności. Warto zauważyć, że nawet dzisiaj samochód pokazuje swoje unikalne cechy i dlatego jest godny konkurencji z nowoczesnych SUV-ów.

2008: pierwsza modyfikacja

To właśnie w tym czasie producenci wpadli na pomysł uwolnienia zmodyfikowanego samochodu z unikalnych cech. Informacja, która dołączy do kolekcji Forda zupełnie nowy samochód, szybko rozprzestrzenił się na całym świecie, a zatem nowy model oczekiwanego z wielką niecierpliwością. Obaj eksperci i kierowców spekulowali, jak dobrze pojawić praktyczne mini-ciężarówki, w stanie poradzić sobie z wszelkimi przeszkodami na drodze.

Aw listopadzie 2008, uaktualniony „Ford Raptor” pojawił się przed jego fanów. Ponieważ model został pierwotnie zaprojektowany do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, pokaz odbył się w Las Vegas.

Eksperyment okazał się sukcesem?

Muszę powiedzieć, że premiera nowego SUV zadowolony wszystko. Po pierwsze, samochód stał się najbardziej agresywny w linii podobnych modeli. Po drugie, gdy widoczny masowe kratki oraz zderzak, które zostały umieszczone kanały wentylacyjne. Po trzecie, opony stają się mocniejsze. Bardziej atrakcyjna „Ford Raptor” zdobył kosztem oryginalnego projektu graficznego tyłu.

Jednak samochód przedstawiony zadowolony nie tylko cech zewnętrznych, ale również funkcje „farsz”. W ten sposób, model został wyposażony w jednostkę objętości mocy 5,4 litrów i 320 litrów. A. Że SUV uznano szczytem doskonałości. Silnik połączony z automatyczną skrzynią biegów. Oprócz potężnego silnika, samochód został poszerzony tor do 18 cm, wyposażony w nowe amortyzatory, a także ulepszony system sterowania na wzrost i opadania.

Co będzie dalej?

Okazuje się, że „dane techniczne Ford Raptor„otrzymała ponad wyjątkowy dla wozu w tej klasie. Po premierze w Las Vegas, został pokazany również na głównych targach motoryzacyjnych w Detroit. Jak tylko sprzedaży, liczba klientów wzrosła z dnia na dzień. Następnie został zwolniony inny model – już z silnikiem 6,2 litrów i 400 litrów. s., które natychmiast doprowadziły Raptor daleko od swoich konkurentów.

Oczywiście, ten samochód w Rosji jest rzadkością, ponieważ został stworzony w warunkach właśnie America. Warto zauważyć, że istnieją takie potężne maszyny zostały zwolnione, takich jak Chevrolet S-10 SS i Dodge Ram SRT-10. Ale ciekawe jest to, że modele te pokazują swoje piękne rysy tylko na asfalcie, natomiast charakterystyka i „Ford Raptor” usprawiedliwić własną rękę w trudnym terenie.

Mocne i łatwe do zarządzania

Warto zauważyć, że „Raptor” wrażenie jest trudna do opanowania spychacz. Ale w rzeczywistości okazuje się, że problemy zarządzania nie pojawią. Jest to związane z maksymalnym łatwość rozwiązań konstrukcyjnych. Z eksploatacją samochodu w mieście jest prawie żadnych problemów, oprócz zwrotności to mniej, parking nie jest bardzo łatwe. Ale z drugiej strony, ta maszyna jest po prostu niezbędna dla obszarów wiejskich.

W Rosji, „Ford Raptor” nie kupować, bo to nie jest sprzedawany w naszym kraju. Można kupić samochód z drugiej ręki, ale warto to nie jest tanie. – 1 mln rubli i więcej, w zależności jaki model roku, jest jakiś strojenie i czy zewnętrznych.

Ford Raptor: komentarze szczęśliwcy

Ci, którzy mieli okazję stać się właścicielami chłodnym samochodu, mówić o nim tylko pozytywne. Po pierwsze, zwraca uwagę na projekt: gładki ale sportowym. Po drugie, ma to wpływ na poziom wyposażenia maszyny. Ale to nie jest ważne, ponieważ większość kupujących. Najważniejsze – moc silnika, który jest niemal kluczową zaletą dla kierowców. O wskaźnikach technicznych silnika już wspomnieliśmy. Warto zauważyć również, że samochód wyposażony jest w unikalny moment, rekord dla samochodu tej klasy.

Co ciekawe, duży silnik ma praktycznie żadnego wpływu na poziom wibracji w kabinie – przynajmniej, nie zginaj ich ucho. Samochód wyposażony jest w płynną jazdę, a wszelkie, nawet poważną przeszkodę na drodze radzi sobie hulaszczy i szybko. Cylinder wyposażony jest w dwie pary świec zapłonowych, a także dwa zawory, żelazo i aluminium bloku głowicy silnika.

Wymiary i dane

Pickup „Ford Raptor” samochód pięć-osobowa z ciałem, w którym znajduje się miejsce dla każdego. Warto zauważyć, że taki potężny samochód, firma do „Raptor” po prostu nie jest produkowany. Cechą jego konstrukcji jest to, że pozwala przejść nawet w warunkach terenowych szybko iz ufnością, nawet jeśli koła muszą „komunikować się” z piasku i kamieni. Producenci zapłacili wielką wagę do zapewnienia, że każdy szczegół jest pracował off-road „z hukiem”. Zaletami urządzenia są w stanie ocenić wielu Amerykanów i Europejczyków, którzy preferują duże i wygodne samochody.

Samochodem zalety są następujące:

– ulepszony system zdalnego uruchamiania silnika;

– zmodyfikowana tablica przyrządów;

– obecność siłownika elektrycznego, składane, lusterka i kamera.

Charakterystyka techniczna SUV pozwalają całkowicie inne podejście do ciągnięcia przyczep o masie do czterech ton. Ponadto, zbiornik paliwa zwiększa się do 136 litrów.

Drożność Paramount

Oprócz ulepszonych specyfikacji, pickup „Ford Raptor” jest inny i bardziej ergonomiczne. Z rozszerzonym torze, samochód jest łatwo poradzić sobie z każdych warunkach drogowych, łamiąc chodnika gleby, piasku, żwiru lub kamienia. Maszyna nie stracić prędkości. Warto zauważyć, że podczas gdy „Raptor” masywność i moc jest maksymalnie dostosowana do zapewnienia, że ładunek transportu i pasażerów. I dzięki ustanowionej Kungu samochodu nie wygląda tak nowoczesny i stylowy, ale również majestatyczny.

Warto zauważyć, że ten samochód jest ceniona nie tylko w domu, ale również w wielu krajach świata. W pierwszej kolejności zdobył entuzjastyczne recenzje za swoją biegowe, a drugi – „Ford Raptor” doskonałe osiągi silnika Zużycie paliwa, nawiasem mówiąc, jest bardzo ekonomiczny: 100 km na autostradzie będzie wymagało średnio 21 litrów benzyny, a na obszarach miejskich będą wystarczające i około 15 litrów.

Co robi 2014 th?

W tym roku firma „Ford” planuje wyposażyć model „raptor” dodatkowych opcji. Powinny one stać się narzędziem unikalnym, choć zmiany wpływają tylko na wygląd i mały projekt. Jak wspomniano przez producentów, wydajność samochodu nie może ulec zmianie, ale będzie to zmiana koloru powierzchni zewnętrznych. Klienci będą mogli wybrać dwa kolory: czerwony metalik lub czarny metalik. W pełni zaktualizowane i grafika: tak obręcze kół zostaną stylizowane, nieco zmieniony, a wewnętrzne elementy wyposażenia.

Jak zauważono w firmie, starali się stworzyć doskonały pick-up, który pomimo swojej wysokiej wydajności byłby inny nawet i wysoki poziom komfortu. W związku z tym potrzebny jest nowy samochód elementów, które są wykorzystywane do premii auto. Kierownik marketingu Doug Scott zauważył również, że od pierwszego „Raptor” w 2009 roku, a firma stale postępuje do dnia dzisiejszego.

Scott powiedział także, że pakiet opcji nie będą tworzone dla właścicieli „Raptor” może być dumna z jeszcze bardziej wyjątkowość swojego samochodu. Najważniejsze dla nas – pogoń za najciekawszy projekt, który tylko podkreślił doskonałe osiągi pojazdu. Ford Raptor – to idealna maszyna dla tych, którzy poszukują kombinacji mocy, agresywny design i ducha sportowego. Cross-country – po prostu dodatkowy bonus dla tych, którzy potrzebują samochodu do brutalnego każdych warunkach drogowych.