712 Shares 4400 views

Ciasto „Ptasie mleczko” w domu – tajemnice sufletów gotowania

Ciasto „Ptasie mleczko” w domu – to nie jest tak trudne, jak może się wydawać na początku. Oczywiście, będzie to wymagało umiejętności początkujących cukiernik i dokładność. Ale problem z tym jest mniej niż, na przykład, „Napoleon” lub tort „Opera”. Musimy tylko być w stanie pracować z takiej substancji jak delikatnym suflet, i będzie miał nie gorsze niż na zdjęciu. „Ptasie mleczko” słynie nie tylko wyjątkowy smak – to także prosty i niskokaloryczny, co jest ważne dla współczesnego deser. Porównaj różne opcje gotowania i wybrać najlepszą.


Ciasto „Ptasie mleczko” w domu. Klasyczny przepis

To sufleynoe przysmak został wynaleziony przez cukiernika Vladimirom Guralnikom, który po raz pierwszy użyty agar zamiast żelatyny. W ten sposób uzyskuje się znacznie większą spójność przetargowej. Ponadto takie ciasta mogą być pieczone. Po żelatyny, w przeciwieństwie do agaru, może być poddawany obróbce cieplnej.

Do podstawy ciasta i ma białkami parzonej syropu. Wykonana jest z cukrem, syropem i agar. Nie wszystkie z tych składników mają powszechnie dostępne. A jeśli agar można teraz zamówić za pośrednictwem sklepów internetowych, a następnie syrop glukozowy jest sprawa trudniejsza. I bez niego, trzeba sprowadzać syrop jest znacznie dłuższy, biorąc mniej cukru. Agar krzepnie szybciej niż żelatyna, więc praca z nim trzeba szybko, bez zwłoki. Aby przygotować syrop cukrowy jest lepiej, aby uzyskać kulinarne termometr – to pomoże określić stopień ogrzewania. Agar namoczone wcześniej, a następnie wrzenia aż do rozpuszczenia. Dopiero potem dodać cukier.

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie szczegóły i zakupić agar, potem resztę mleka „Birda” w domu przygotowuje elementarny. Do ciast potrzeba stu gramów masła i cukru, dwa jajka i sto czterdzieści gramów mąki. Mogą być aromatyzowany lub naturalny waniliowy esencja. Kucharz ciasto jak keksovoe – beat masło i cukier, a następnie dodać mąkę. Dwa piec ciasto w wysokiej temperaturze, a następnie ostrożnie cięcia. Ciasto musi być określony w formie zwalniany, a następnie można zacząć souffles: pokonać również sto gramów masła dwieście gramów mleka skondensowanego i gotować do rozpuszczenia agaru, wymieszać z cukrem. Ugotować syrop, następnie wlać do swojego strumienia bitych dwóch białych jaj – bardzo ostrożnie i uważnie. Połączyć masę tłustej i nadal kolidować z mieszadłem przez dwie minuty.

Souffles gotowe wlać do ciasta, umieszczone w chłodnym pomieszczeniu i przygotowania glazury. Można to zrobić w dowolny sposób, który uzna za odpowiedni. Na przykład, mieszanina czekolady oraz olej ogrzewa się do wrzenia i ochłodzono. Przykryć ciasto mrożone oblodzenia i wolne od pleśni – które zakończyć gotowanie ciasto „Ptasie mleko” w domu. Ponownie odsłonięcia zimno.

ptasie mleczko. Receptura z semoliny

Jeśli jesteś ostrożny z surowych jaj, które są wprowadzane do suflet, można je zastąpić innymi produktami. Na przykład, kasza manna. Ona będzie odgrywać rolę zagęszczacza zamiast jaj. Krem receptury w tym przypadku są następujące: uciera z cukru, masła zmieszanego z gotuje się z dwóch szkieł mleka kleiku. Następnie ostudzić i połączyć z cytryny, wstępnie gotowane na trzy minuty i sproszkowany w blenderze. To daje wymaganej kwasowości suflet.