190 Shares 7416 views

Naleśniki z łososiem i serem

Zawsze miło, gdy stół będzie firmą umysłową. Prowadzony przyjacielskiej rozmowy, jest dyskusja o wczorajszym meczu lub po prostu rozmowa odbywa się „od serca”. Aby dodatkowo ozdobić świątecznym stole i dać to tradycyjny rosyjski smak, można otrzymać, na przykład, naleśniki z wędzonym łososiem i serem.

Naleśniki – wspólna danie we wszystkich częściach świata. Każdy naród ma swoje sekrety gotowania i specyficzności. Rosyjskie naleśniki – to jest stałą cechą folkloru i kuchni Słowian. Naleśniki są cienkie, lekkie i przejrzyste – duma pani. Każdy z nich jest gotowy by się chwalić, że jej receptura jest najlepszy, ponieważ była przekazywana z pokolenia na pokolenie, aby nie ujawniać nikomu, i przeprowadzone z tradycji kultu.

Dla naszych posiłków (naleśniki z wędzonym łososiem i serem) przygotuje klasyczne ciasta cienkie naleśniki. W tym celu potrzebujemy następujące składniki: 250g. mąkę (zwłaszcza pszenicę) 2 jajek 200 g. mleko lub jogurt, a tym samym ilości wrzącej wody, 1/2 łyżeczki soli i cukru. Lepiej się kefir równe ilości wody, po czym otrzymuje się placki z smak mleka i będzie lepiej piekarniczego. W misce przesiać przez sito o średnicy otworów blisko mąki, dodać 100 g jogurtu i 100 g wody i miesza za pomocą mieszadła o niskiej prędkości, od ściany, w celu rozbicia grudek. W innym naczyniu pokonać jaja z solą z mieszadłem, aż do piankowy, wlać je do rondla. Ugniata aż do uzyskania jednorodnej masy. Ciasto okazało się dość grube, ale nie ma grudek, a teraz dodać pozostałą ilość jogurtu i wody. Po raz kolejny przynieść ciasto, aż będzie gładkie, tak że staje się cieczą. Dajemy go parzyć przez 5-7 minut. Przeciętna średnica naczynia ogrzewa się na wolnym ogniu, smaruje narybku powierzchni olejem i wlać 3,5 sztućce łyżka ciasta, rozdzielając go równomiernie na patelni. Piec placek 1,5 minuty z każdej strony. Wyjąć ciasto łopatką na talerzu i przykryć pokrywką, tak aby były one gotowane na parze i nie kruche kiedy rolowany

Następnie solone wziąć łososia i cięte na podłużne paski 10-12 cm i grubości 3-4 cm. Aby dokonać czyste cięcie filet, wcześniej, przez 20 minut, umieścić go w zamrażarce. Gotować naleśniki z łososiem i serem i musimy zdecydować, z widokiem sera. Do tego dania najlepiej nadają krem lub pasta z sera do smarowania konsystencji. Jeśli nie, to możemy tłuszczu twarogu, przenieść go przez sito, przez pocieranie małych grudek, dodać 100 g kremu o wysokiej zawartości tłuszczu (co najmniej 20%) i miesza się masę. Obficie posypać posiekanym koperkiem nim.

Spread naleśnik na powierzchni roboczej, smaruje pół serek poprzez zastosowanie cienkiej warstwy i wycierając nóż i włożył kawałek filet oblewania naleśnik. Rolka naleśniki z łososiem gotowy. Umieścić go w lodówce przez 2 godziny. Dla pięknej obsługujących pokroić na kawałki a la carte, a następnie rozprzestrzenił się na półmisku. Następny ozdobić wszystkie zielenie, mielona papryka i pomidory czereśniowe.

Tarty z łososia i sera – analogu powyższych potraw. Jest to przepis dostosowany do realiów naszych czasów. Życie jest dynamiczna i pełna, tak aby zaoszczędzić czas, musimy uprościć przepis „naleśniki z wędzonym łososiem i serem” i korzystać z półproduktu. Aby przygotować opakowania żywności musi słono tartlets, które są sprzedawane w sklepie. Nadzieniem obecnie wytwarza się z następujących składników: Jaja kurze – 4, kawałki sera podpuszczka – 150 gramów, koper, majonez srednekaloriyny – 100 gramów. Do tego niszczyć widelcem jajka na twardo, dodać starty ser na drobnej tarce, posiekany koperek i majonez do tankowania. Ugniatać aż do uzyskania jednorodnej masy. Rozłożyć napełniania łyżeczki Tartlet lub ściśnięcie strzykawki cukierniczego. Filet z łososia strip wyłączyć różę i umieścić w środku tartlets. Top dekorujemy koperkiem. Szybkie i łatwe do przygotowania danie nadaje się do uczty, i przyjaznych stron. Smacznego.