643 Shares 4361 views

Jak marynowane Caviar House

Wszyscy uwielbiają jeść, a nawet więcej przysmaki. Ich liczba jest ograniczona i zawsze są drogie, ale co, jeśli oni sami przygotować? Spróbuj dowiedzieć się, jak marynowane czerwony kawior. Zwłaszcza, ponieważ istnieje wiele ciekawych receptur i wskazówek, opowiada, jak marynowane Caviar House.

Czerwony kawior – jeden z najbardziej użytecznych przysmak znany ludzkości. Tu i duża ilość łatwo przyswajalnych białek i tłuszczów wielonienasyconych, które są niezbędne dla naszego organizmu. Jajka można kupić jako gotowy produkt, ale często kupujemy rybę, których jaja nie są konfiskowane. W tym przypadku, wszystko, czego potrzebujemy – to nauczyć się marynowane czerwony kawior i cieszyć się przysmaki przygotowywane z własnych rąk.

Do trawienia, musimy:

  • Sól – 1 kg;
  • Wody – 3 L;
  • Jajka – 1 kg;
  • sito z tworzywa sztucznego może;
  • grill do czyszczenia;
  • cedzidło
  • olej – olej z oliwek lub olej kukurydziany;
  • sterylnych słoików.

Przed rozpoczęciem solenie, decydują o jakości swoich jaj. Najlepszy jest ten, który w filmie (yastiks), bez uszkodzeń. Do mycia takiego produktu może być również normalnie wodą. Ale kiedy yastiks uszkodzony, mam trochę trudne. Wystarczy umyć słona woda, świeża woda tak robi jaja powłoki solidne i kruche. W celu zachowania jakości jaj smak z uszkodzonych yastiks każdy litr wody powinien być uzupełniony o 40-50 gramów soli. Proces płukania powinien zostać usunięty i niedojrzały lopantsy kończy. Lopantsami zwane puste muszle uszkodzonych jaj. Kawior ich waga łatwo wyizolować, ponieważ stają się białe podczas prania. Oczyść swoje najlepsze pincety i plastiku, aby uniknąć uszkodzenia reszty całych jaj.

Jak marynowane czerwony kawior? Odpowiedź jest dość prosta. Końcowy wynik zależy od solanką (solance). Przede wszystkim, solanka musi być większa niż kawioru. 1 kg jaj musi 3 litry wody. Dla lepszego rozpuszczania zaleca słona woda jest podgrzewana, a wrzenia i ochłodzono do temperatury pokojowej. Jest to ważny punkt w przygotowaniu. W żadnym wypadku nie zalać gorącą solanką. Kwestia jak marynowane czerwone grę, tym razem bez znaczenia.

W chwili, aż solanka ochładza się, można zrobić cielę rozdział na filmie. Aby to zrobić przy użyciu niewielkiej siły do nacierania yastiks z kawiorem na siatce. Komórki nie powinna być mniejsza niż trzy razy większy niż rozmiar jaj. Delikatnie rozerwał taśmę i gut-bolesnym yastiks na starcie. Gładkie ruchy pocierać jaja w komórkach. Wskutek jaja będzie w puli, a yastiks na starcie.

Co do solenia czasu. Kawior wystarczający do prowadzenia w solance o 30 do 50 minut. Ale tym razem ma wpływ wiele czynników, takich jak gęstość, dojrzałość jaj, wielkości i więcej. Byłoby najlepiej, jeśli spróbujesz go podczas kąpieli solankowych. W dodatku, jeśli jesteś opierając się na długoterminowym delikatnością pamięci, a następnie moczyć w osolonej już mają. Kiedy jaja gotowane, powinna być oddzielona od solanki. Odbywa się to zazwyczaj poprzez sito lub gazę. Najważniejsze – aby spuścić resztki solanki. Wymaga to około 2 godzinach oczekiwania. Po wszystkie resztki solanki (solanka) odsączone w gotowych jajek można dodać olej (oliwa z oliwek, olej kukurydziany, roślinny), nie pozwala jaja trzymać się razem. Ale olej zmniejsza okres trwałości, więc należy być ostrożnym.

Wiedzieć, jak marynowane czerwony kawior, nie wystarcza do pełnego sukcesu. Aby cieszyć się jego smakiem dłużej, zaleca się przechowywać w lodówce słoiki lub piwnicy. Ponadto w osłonie przed światłem przedłuży trwałość garmażeryjnych zatem owinąć słoiki z grubego papieru. Nie zapomnij okresowo sprawdzać „twist” na obecność zmian zapachu. Kawior musi mieć dokładnie ten sam zapach jak w solenia. Czujesz się odrzucenia? Przygotuj się pozbyć całego smutnych banków.

Teraz posiadając arsenał wiedzy, wiesz jak marynowane Caviar House. Teraz musimy kupić ryby z kawioru. Powodzenia i smacznego!