559 Shares 4043 views

Nauki samodoskonalenia w życiu

Wiele z nich zajmuje się samodoskonalenia, robią wspaniałe, tylko ogromna ilość pracy, zmusił się dzięki sile woli robić to czy tamto działanie, a nawet gdy cały stan wewnętrznej rozmowy i krzycząc mu się, że wszystko na tyle długo, ludzie mogą nie słyszeć i nie zatrzymać, dalej sami „doskonały”, w wyniku takiego samodoskonalenia staje się udręką. Będzie robić tytanicznej pracy, ale wynik będzie minimalny, jak koparka złota, które będą przetwarzać więcej niż jedną tonę ziemi przed istnieje przynajmniej jeden mały samorodek. Wiele osób najpierw nauczyć się nie tylko to, czego potrzebują w teraźniejszości. Aby ustalić, co dana osoba chce, dana osoba ma taki prosty sens jest nazywany procentowych. Doskonałość w co naprawdę interesujące i które zwiększą zainteresowanie. To naiblizhayshy ten sposób, aby uzyskać szybkie efekty. Z pierwszych wyników entuzjazm zaczyna rosnąć, a entuzjazm daje nową energię do osiągania nowych celów.
Jest jeszcze inny skuteczny sposób na samodoskonalenie, jest nauczyć się od życia, aby otrzymywać lekcje życia. Jak wziąć te lekcje? Każda sytuacja, każda informacja ma dwa znaczenia. Jednym z nich jest na powierzchni, a drugi, który jest w głębi, gdzie ukrytej mądrości. Zadanie usuwania mądrość i żyją zgodnie z ustanowioną informacji. Wiele przykładów. Oto jeden albo: ktoś w pracy lub w domu mówi się o was tak nie jest bardzo dobra, to co oni skazani pobierana itp Zwykły człowiek będzie albo obrazi lub poukładać.
Jaki jest głębszy sens tej sytuacji? Nie wiń nikogo, nie jest słaba reakcja niektórych silna pokusa może być. Skazując człowieka, zostawić informacji – energia potępienie. To zajmie trochę czasu i na pewno może być skazany, lub z jakiegokolwiek innego szczególnego aktu lub wystąpienia okoliczności, że jesteś skazany, nawet jeśli nic złego. I wrażenie, że nie są prawidłowo naładowany. Ale w rzeczywistości, masz to, bo gdy w przeszłości też nie są rozsądne dla kogoś w coś winien. I po prostu dał do zrozumienia, jak to jest, kiedy są oskarżeni w coś lub potępić. Głęboki sens tej sytuacji, już domyślił się, co „nie oceniaj będziecie sądzeni”. Każda sytuacja, która ma pozornie negatywne konotacje sugeruje, że trzeba zmienić, co jest, aby zmienić coś w sobie, skorygować wady w sobie. A gdy jesteś w tym bardzo grzech nie zostanie usunięty z siebie, jak wszystkie lekcje zostaną powtórzone w swoim życiu. Dlatego konieczne jest, aby wszystkie złe sytuacje, słuchać i uczyć się od nich, jak pozbyć się nałogów. Przywar wielki pozbyć mniej będziesz popełniać błędy w życiu, tym bardziej będzie twoja dusza, i tym wyraźniej będzie w stanie pomóc i pokazać się w swoim życiu. Stąd bardziej doskonały stajesz.

Weź lekcje życia!

Nauczyć się widzieć mądrość w lekcji życia!

Śledź mądrości dają!

Dzięki lekcji życia!