568 Shares 4701 views

Aerophobia. Przyczyny i praktyczne porady, jak nie bać się latać samolotem

W dzisiejszym świecie ludzie są stale narażone na ogromną ilość informacji przekazywanych przez media. I często wiadomości przestraszyć nas, a nawet pogrążony w szoku. Znamiennym przykładem jest regularne doniesienia o katastrofie. Około jedna czwarta światowej populacji, według statystyk, cierpią z powodu tzw aerophobia. Warunek ten nie jest chorobą, ale znacznie komplikuje życie, szczególnie tych ludzi, którzy kochają podróżować. Głównym strach przed lataniem światła – niepewność związana z negatywnym nastawieniem do żałosny finału lotu. Człowiek boi się nie dotrzeć do miejsca przeznaczenia. On dostaje zdenerwowany na jakiś czas przed lotem, może nawet z niego zrezygnować. Na płaszczyźnie człowiek jest często mylone i oddycha, to przyspiesza bicie serca, spocone dłonie, i dokręcić wszystkie mięśnie, zwiększa zapotrzebowanie na napoje alkoholowe. Dość często są obsesyjne myśli na temat katastrofalnego wyniku lotu. Jeśli jesteś zaznajomiony z poczuciem danych, a chcesz dowiedzieć się, jak nie bać się latać w samolocie – ten artykuł jest dla Ciebie.

Przyczyny irracjonalnego strachu przed lataniem

Tak więc, z powodu których ludzie są coraz częściej uznawane siebie: „boję się latać samolotem?” Co powoduje niekontrolowane paniki będąc w samolot? Mając do czynienia z zastraszające czynników można przezwyciężyć tę fobię zakłóca normalnego życia. Pierwszą rzeczą, która odstrasza pasażerów – jest to bardzo głośny hałas wytwarzany przez samolot. Człowiek odnosi podobny dźwięk wraz ze wzrostem prędkości. Tak więc, na wysokości hałasu silnika jest znacznie zmniejszona, co jest związane z prędkością pasażerów utracone. Jest to uczucie, że samolot spadnie teraz. Oczywiście, to nie jest przypadek, samolot po prostu nie potrzebują tyle mocy. Kolejnym punktem, do którego należy zwrócić szczególną uwagę w odpowiedzi na pytanie: „Jak nie bać się latać samolotem?” – pojęcie turbulencji. Zasadniczo, strach przed lataniem jest związany z tym, że jest całkowicie nieuzasadnione, jako strefę turbulencji nigdy nie stał się przyczyną wypadku. Niewielkie drżenie w czasie lotu związanego z niejednorodności powietrza (w zależności od temperatury), a także w zależności od prędkości ruchu. Należy tylko brać się, weź głęboki oddech i powiedzieć sobie: „Nie boję się. Latać w samolocie – bezpieczne „- i czekać na wstrząsając.

praktyczne wskazówki

Tak, aby nie bać się latać w samolocie? Co konkretnie należy zrobić (lub czego nie robić)? Po pierwsze, trzeba spokojnie powiedzieć sobie, że latanie jest niezbędne, jest to jedyny sposób, aby dostać się do miejsca docelowego. Można również przypomnieć dolegliwości i czas trwania podróży innymi środkami transportu. Ponadto, w czasie lotu się rozpraszać i zrobić coś swojego umysłu. Na przykład, można obejrzeć film (Best Comedy), czytać fascynującą książkę rozwiązać krzyżówkę. Gaszenie pragnienia pomoże również pozbyć się lęku (tylko napoje bezalkoholowe!). Jeśli wiesz z góry, że strach nie będzie działać, aby wyeliminować taki sposób, że jest silniejszy od ciebie, odwiedź dowolny przebieg leczenia pod tytułem „Jak nie bać się latać w samolocie”, czy coś takiego. Kursy te są zwykle krótkotrwałe (wziąć tylko kilka dni), ale są one znacznie łatwiejsze do życia ludzkiego.