329 Shares 7284 views

Alexander Makarov: osobiste osiągnięcia i krótka biografia

Być może, wiele słyszałem o tym psychologii, Aleksander Makarow. Zdjęcia tego człowieka pojawia się w opisach wielu projektach telewizyjnych i pokazach. W szczególności, przeprowadzono test psychologiczny wielu z uczestników "The Battle of medium". Jego wiarygodność jako profesjonalnego psychologa jest nie do przecenienia.


Jak to się stało, że absolwent petersburskiej tradycyjnego uniwersytetu może sięgnąć tak wysoko? Co jest powodem jego sukcesu? A co wiadomo o życiu, które prowadzi Alexander Makarov poza projektach telewizyjnych? Więc weźmy pierwsze rzeczy pierwsze.

Aleksandr Makarow: biografia

2 stycznia 1972 w Akademgorodok, Nowosybirsk, urodziła chłopca, którego nazwali Sasha. Jak sam mówi, jego pierwsza nadzieja na przyszłość zwinięte w szkole. Powodem tego był upadek Związku Radzieckiego, która przyniosła spustoszenie i bezrobocia.

W poszukiwaniu lepszej przyszłości dla rodziny Aleksandra często szczypać się z miejsca na miejsce. W stosunkowo krótkim czasie udało mu się zmienić 7 różnych szkół w czterech miastach. Już w młodym wieku, pokazał zadatki na lidera i przedsiębiorcy. Tak, kolejny 10-letni Alexander Maltsev Makarov udało się zarobić pierwsze pieniądze ze sprzedaży kart do obcokrajowców.

Decydującym wydarzeniem w jego życiu było przybycie w Petersburgu psychologicznej instytucji. To tutaj, że Makarov opanował swoje pierwsze umiejętności zawodowych, który później pomógł mu zmienić życie wielu ludzi.

praca specjalność

Po ukończeniu studiów, Alexander Makarov postanawia radykalnie zmienić swoje otoczenie. W związku z tym, w 2005 roku przeniósł się z Petersburga do Moskwy w nadziei na znalezienie bardziej obiecującą pracę.

Tu bierze stanowisko terapeuta w jednym z miejscowych klinik. Mimo, że warunki pracy nie były najlepsze, na żywo praktyka pomogła szybko poprawić swoje umiejętności. Z tego powodu, a jednak wrodzone poczucie celu do swoich 32 lat, stał się dyrektor jednej z najlepszych klinik w Europie psychologicznych.

W tym samym czasie, zaczyna prowadzić szkolenia dla różnych grup ludności. Ich głównym zadaniem było osiągnąć wewnętrzną harmonię poprzez realizację swojego potencjału. Ostatecznie doprowadziło to do powstania niezależnego projektu „Profesjonalne psychologiczny League.”

Warto zauważyć: w celu wzbogacenia ich wiedzy, Alexander Makarov udał się na drugim końcu świata. Rozmawiał z wieloma europejskimi ekspertami i uczyć się od nich nie jest przydatna technika. Nie wspominając o tym, że w 2012 roku był jednym z członków ekspedycji naukowej, wyjazd do Indii, aby zrozumieć podstawy miejscowej terapii duchowej.

Alexander Makarov dzisiaj

Biorąc pod uwagę poziom wiedzy i reputacji, możemy powiedzieć, że Makarov jest bardzo mile widzianym gościem na wielu projektach. Tak więc, jest często zapraszany jako ekspert w wielu wystawach i programach. Poza tym, on prowadzi warsztaty i wykłady w ramach projektu.

On również aktywnie publikuje swoje prace naukowe i artykuły w różnych mediach drukowanych i elektronicznych. Niektóre z jego prac zasługują na uwagę wszystkich i służyć jako przewodnik dla innych terapeutów.

Nie zapomnij Aleksandra i praktykę w klinice. Jednak, aby dostać się do trudno z powodu dużych kolejek iw pełni uzasadnione zatrudnienie psychologa.