435 Shares 1196 views

Smażony karp w piekarniku – to zawsze smaczne

Ryby – jest nie tylko źródłem użytecznych i olejku mikro- i makroelementów, ale także diety mięso dla smakoszy i estetów. Smaczne danie, które stało się trwałym jako ozdobę świątecznego stołu, a także w codziennej diecie, ze względu na jej wartość odżywczą, szybkość gotowania i stosunkowo niska cena. Również nie zapominajmy, że karpie – najpopularniejszy ryby połowowe rybaków. Karas w piekarniku – wspólny wysiłek szczęśliwej rodziny – Przyjazny rybaka tandem i gospodyń domowych.

Podczas przygotowywania potraw z ryb rzecznych jest zawsze wiele pytań, więc gospodyni celowo omijają boku, czasami niesłusznie nazwał że ponieważ ma więcej kłopotów niż pożytku. Być może nadszedł czas, aby odkryć tajemnice, które łamią stereotypy ustanowione w ostatnich latach.

Pierwszy stereotyp – to jest nie do przyjęcia i co eliminuje się z nawet najbardziej spokojnych skalach domem. Tak: lepiej skala jest usuwany z ryb świeżych, więc połów jest najpierw oczyszczone, a następnie umieszczane w zamrażarce do przechowywania. Jednym ze sposobów, aby szybko usunąć łuski karpia larded 20 minutach grubej soli, a następnie zmielić je z rąk, ryby będą szybko i łatwo wyczyścić. Możliwe jest zatem, w celu uniknięcia kłopotów z długości i przygotowanie mieszanki ciasta do głównego.

Kolejny przykry moment, połączona z wagą: jak byś dokładnie nie go usunąć, to ma tendencję do rozpraszania całej kuchni, a następnie przekazywane za pośrednictwem domu. Jest jeden potężny rada dla zapobieżenia takiej pomyłki: wziąć przejrzysty Surround plastikową torbę i umieścić go w naszych ryb, czyszczenia szalę na płetwie ogonowej do skrzela – na opakowaniu nie jest rozbite. Cięcia ryby od głowy do ogona wzdłuż brzucha i oczyścić wnętrzności, uwalniając obie te folie. Promoem go pod zimną bieżącą wodą.

Drugi stereotyp – tzw „bagno zapach” charakterystyczny dla ryb rzeki. Aby się go pozbyć, weź szklankę zimnego mleka, rozpuścić w nim 0,5 łyżeczki soli i zalać rybę. Rybki moczono przez 30-40 minut. Mleko neutralizuje zapach ryb sprawia, że mięso soczyste i podczas prosolitsya równomiernie. Następnie umieścić rybę w durszlak i dać do drenażu nadmiar płynu. Ręcznik suszono w celu całkowitego usunięcia wilgoci.

Karas piekarnik przepis: tusza karp najpierw panierowane. Aby to zrobić, należy zmieszać w równych proporcjach z mąki i kaszy manny, może podjąć bułkę tartą i posypać z obu stron karpia. Do karpia w piekarniku było delikatne i nie przeszkadza małych kości, wykonaj następujące manipulacje. Z głowy, a nie cięcie grzbiet, a także w przestrzeniach międzyżebrowych do ogona, cała długość ryby, czyli między kośćmi żeber, konieczne jest, aby wycięcie. Tak więc małe kości, które dostarczają tyle kłopotów, pod wpływem temperatury nieco złagodniał. Oraz w folii będzie lepiej przygotowany jako para.

Karas w piekarniku być ostre, ale nie suche. Dlatego tusza posypać pieprzem i umieścić w brzuchu jednej łyżeczce masła. Połóż rybę na arkuszu folii i dodać kolejną łyżeczkę oleju roślinnego, pochyla się folię z boków, tak że olej nie wypływa. Karaś w folii w piecu piec 20-30 minut w temperaturze 170-190 ° C,

piekarnik Karas otrzymuje z polędwicy i ma przyjemny smak. Otrzymujemy z piekarnika i rozprowadzić na poszczególnych potraw na liściach sałaty. Dekoracji posiekaną koper i szczypiorku. Jako dodatek można przesłać ziemniaki smażone lub gotowane. I na świąteczny stół jest bardzo ważne, aby dodać łódź sos z sosem żurawinowym-miodu. Żaden z gości nie będzie odgadnąć, że karp w piekarniku z sosem mógłby mieć taki elegancki smak i wygląd tak imponujące.