310 Shares 1590 views

Ciasto z jabłkami w multivarka – proste danie deser

desery jabłko

Nie znam ani jednej osoby, która nie chciałaby jabłka. Jeśli są takie, postawa, to znaczy, że nigdy nie próbował desery wykonane z jabłek. A które z tych owoców uzyskuje się aromatyczne i pyszne wypieki! Eksperci kulinarne dzisiaj są proste, ale tak piękne i pożywne przepisy na różne dania z jabłkami, po prostu zastanawiam się, jak kiedyś żyli bez nich. Najczęstszym przykładem jest szarlotka. Środek ten można wytwarzać nie tylko w piecu, w multivarka, w kuchence mikrofalowej. Mam nadzieję, że większość gospodyń domowych jest co najmniej jeden z tych jednostek w kuchni. Zabierz swoje widelce, łyżki, miski i naganiaczy. Bądź kreatywny! Pierwszą rzeczą, która przygotuje – szarlotka w multivarka. Można już poinformować swoją rodzinę o tym, jak można oczekiwać smakołyki.

Przepis, który pomoże Ci zrobić ciasto z jabłkami w multivarka

Aby przygotować takie pyszne, można spędzić minimum wysiłku i czasu (około jednej godziny), a wynik będzie bardzo miękkie i aromatyczne danie. Wierz mi, iż szarlotka w multivarka pieczone bardzo szybko, ale nie szybciej niż jego upletut swoich gości, picia herbaty lub kawy. Najważniejsze, że się w nim cały ich wysiłek i duszy!

Składniki potrzebne do przygotowania posiłków według receptury „ciasto z jabłek multivarka”:

 • jajka – trzy z nich;
 • mąka – jeden kubek;
 • Cukier – jeden kubek;
 • apple – trzy kawałki;
 • Cukier waniliowy – jeden worek;
 • masło (na formularzu smarowania).

Jak upiec ciasto z jabłkami:

1. Po pierwsze, ma jaja i złamać je w płytkim naczyniu. Mieszane.

2. Dodać cukier (wanilia) , a jedną filiżankę cukru.

3. Następnie wziąć miksera i ubijać mieszaninę wszystko z maksymalną prędkością siedmiu minut. Masa powinna być dwukrotnie zwiększona.

4. Take mąkę pszenną i przesiać go.

5. Zwróć uwagę na wybór jabłek, ponieważ apple pie w multivarka nie będzie działać, jeśli nie umieścić soczyste owoce w nim. Pokroić w cienkie plasterki.

7. Smar postaci oleju Multivarki i wlać trzecią część testu. Top z jabłkami, a następnie wlać trzecią część testu i ponownie pięknie ułożyć plasterki jabłek. powtórzyć tę procedurę. Z góry, trzeba mieć ciasto.

8. Zamknij pokrywę Multivarki. Umieść na tryb pieczenia i ustawić timer dla sześćdziesięciu pięciu minut. Multivarki wyjął z kulinarnego tworzenia i wyciąć kawałki a la carte. Wszystko! Więc tutaj jest prosty przepis pojawił się „ciasto z jabłkami w multivarka”. można zwołać wszystkich na słodki stół!

Przepis II: ciasto z jabłek w mikrofali

składniki:

 • mąka – trzysta gramów;
 • masło – sto pięćdziesiąt gramów;
 • Cukier – dwieście gramów;
 • woda – dwie łyżki stołowe ();
 • apple – siedem sztuk;
 • jeden biały jaj.

przygotowanie

1. W przypadku oleju (ma być zmiękczona), dodaje się sto pięćdziesiąt gramów cukru i puree z talerza do momentu rozpuszczenia się cukru.

2. Otrzymaną masę mąki dodać i wymieszać.

3. Dodać dwie łyżki stołowe (łyżki) wody i wyrobić ciasto. Wyślij je na „odpoczynek” w lodówce przez jedną godzinę.

4. Dopóki gospodarza jabłek. Oczyścić je ze skóry i nasion.

5. Pokrój jabłka na małe kawałki i posypać cukrem.

6. Ubić pianę z białek osobno.

7. Wyjąć ciasto z lodówki i podzielić ją na dwie części, tylko jeden musi być większa niż druga.

8. Shots pieczenia naczynie z pergaminem.

9. Weź duży kawałek ciasta i zwinąć ją. Umieszcza się w formie i szczotką z utartych jaja.

10. Wlać jabłka na górze.

11. Pozostałe rolki ciasta i sprawiają, że paski. Umieścić je krata, jak to ma miejsce w tradycyjnych ciast. Smarować białka.

12. Proszę wysłać swoje dzieło w kuchence mikrofalowej i piec przez piętnaście minut przy mocy 750 watów. Bon Appetit herbata i pyszne!