620 Shares 7514 views

Cafe „na dachu” (Kazań): opis i opinie

Kazan – jedno z najpiękniejszych miast w kraju, stolicy Tatarstanu. Codziennie przychodzi tu dużo gości: kogoś w podróży służbowej, negocjacji biznesowych. Inni goście w dobrze, a jeszcze inni turyści, którzy chcą zapoznać się z kulturą i zwyczaje ludzi żyjących tu bliżej. I tu można spotkać z wybór kawiarni i restauracji w mieście, gdzie można się dobrze bawić, cieszyć lokalnej kuchni. Miasto nie odczuwa niedobór rozrywki, ale nie stój tak dużo. Jeśli chcesz odwiedzić jeden z najlepszych i najważniejszych, niezwykłych restauracji w mieście, preferując Cafe „na dachu” (Kazan). Jesteśmy przekonani, że tutaj na pewno się spodoba. Naszym zadaniem – w oparciu o informacje zwrotne od prawdziwych interesantów instytucji produkować obiektywny przegląd kawiarni i mówić o wszystkich swoich świadczeń.

O projekcie

Cafe „na dachu” (Kazan) w Baumana – wspaniałe miejsce do zabawy z przyjaciółmi. To miejsce jest bardzo popularne nie tylko wśród gości, ale także jego mieszkańcy. Projekt Chip – panoramiczny widok na Kazaniu. Nie pomyłka, tylko dla tego, aby przyjść tutaj jest naprawdę warto. To miejsce jest piękne, romantyczne, dość często jest wybierany przez same zaloty par i jak wiele propozycji małżeństwa zostały dokonane tutaj …

Cafe „na dachu” (Kazan) – jeden z najbardziej popularnych miejsc w mieście, często jest miejscem imprez tematycznych.

wnętrze

Cafe „na dachu” (Kazan) wykonuje rzut dachu centrum handlowego „Sweet Hall”. Ten projekt tematyczny na tworzeniu wnętrza kawiarni autorów natchnionych przez nadmorskiej przystani. Menu jest urządzony jak mapa piracki skarb. Na sam widok nim na twarzach gości pojawia się uśmiech. Autor projektu naprawdę starał.

Wnętrze restauracji jest stylizowany i jest w pełni zgodny z jednym pojęciem: koła ratunkowe, liny, łańcuch, kotwica – wszystko to tylko dodaje do skutku. Restauracja podzielona jest na dwie strefy: taras letni oraz przeszklonym pomieszczeniu. Więc zamknięty pokój jest idealny do zabawy w każdej pogodzie, nawet w zimie można się świetnie bawić. Ale taras, zwany „balkonem” – to idealne miejsce z przepięknym widokiem, lato jest chłodne, chłodne.

menu

Nie ma nic dziwnego lub dziwnego w tym, że wszyscy odwiedzający kawiarni „na dachu” (Kazan) menu nie są zainteresowani w mniejszym wnętrzu. Rzeczywiście, chciałbym spędzić wieczór to nie tylko luksusowa restauracja z widokiem na okolicę, ale także w doskonałej zakładu, w którym można podziwiać wspaniałe kulinarne przez wykwalifikowanych kucharzy. Oferuje on i okazję.

Kawiarnia oferuje szeroki wybór tradycyjnych Europejskiej, włoski, rosyjski, japoński, a nawet kuchni meksykańskiej. Dlatego każdy znajdzie tu dla siebie coś wyjątkowego. Cafe „na dachu” (Kazań, Rosja) – to doskonała okazja, aby zanurzyć się w prawdziwym gastronomicznego raju: owoce morza, sałatki z włoskich ziół, grill, gorące i zimne przekąski, naleśniki z serem i jajka sadzone na śniadanie – to tylko niewielka część tego, co czeka na wszystkich gości. Lista win – źródło instytucji dumy. Oto najlepsze wina z Francji, Hiszpanii, Włoch, a nawet Australii. A zawodowi barmani przygotują zgodnie z życzeniem klienta wykwintnych napojów.

polityka cenowa

Wielu potencjalnych odwiedzających zainteresowany cafe instytucje cenowa „na dachu” (Kazan). Ceny w tej instytucji, mimo założeniu wiele, więcej niż Demokratycznej. Dlatego nie ma wielu turystów nie tylko latem, ale również zimą. sałatki koszty zaczynają się od 200 rubli, gorąco – od 300 rubli, kebab szpikulec jagnięciny lub cielęciny na średni koszt 300 rubli.

usługa

Jeśli czytasz opinie o kawiarni „na dachu” (Kazan), można zauważyć, że obsługa jest tutaj bardzo pochwały. Wydawałoby się, czego można oczekiwać od kawiarni kelnerów i administratorów: przyjazną uśmiech, dyskretną obsługę i szybkość realizacji zlecenia. Ale wizyty w tej restauracji, wyglądasz w restauracji świata w zupełnie innymi oczami. Kelnerzy tutaj – prawdziwi profesjonaliści, właściwe psychologów, którzy na pewnym poziomie intuicyjnym, odgadnąć pragnienia swoich gości. Oni podnieść stolik dla ciebie, doradzić w menu, Lista win, dokładamy wszelkich starań, aby Państwa niezapomniany wieczór.

podsumowując

Jeśli masz czas, aby zobaczyć większość swojego życia, chcesz spędzić dzień lub wieczorem, a nie tylko luksusowa restauracja, ale niektóre naprawdę ciekawe i niezwykłe miejsce, zarezerwować stolik na werandzie kawiarni „na dachu” (Kazan). Nie pomyłka: można spędzić czas z prawdziwej rozkoszy i przyjemności. A jeśli chcesz mieć najlepszy stolik w kawiarni, która oferuje wspaniały widok na piękno miasta, albo wybrali to miejsce, aby świętować moje urodziny, promocji lub innego specjalnego wydarzenia, lepiej zadbać o to wcześniej.