401 Shares 1802 views

Żeberka w multivarka z ziemniakami i aromatycznych ziół

Wieprzowe żeberka w multivarka ziemniakami okazać się bardzo smaczne i soczyste. Należy zauważyć, że taki posiłek można przygotować nie tylko na zwykłym stole rodzinnym, ale zaprezentować swoje długo oczekiwane gości. Po tym wszystkim, na co ten obfite dania wymagają jedynie prostych i niedrogich produktów.

Krok po kroku przygotowania żeberka z ziemniaków w multivarka

Potrzebne składniki:

  • cebula duża cebula – 1 szt;.
  • Żeberka – 550 g;
  • dużych ziemniaków; – 6 sztuk.
  • Medium marchew – 2 szt;.
  • bezwonny olej słonecznikowy – 35 ml;
  • wrzącej wody – 2 filiżanki;
  • kmin – pół łyżka;
  • Suszone koper – 1 łyżeczki;
  • laurowe – 2-4 szt;.
  • sól i pieprz proszek – dodając do smaku.

przetwórstwo mięsa

Żeberka w multivarka ziemniaków uzyskuje się znacznie bardziej soczyste i smaczniejsze niż podobnym naczyniu lecz stosując wołowiny lub baraniny. Tak nabyte mięso powinny być umyte i cięte na odcinki wzdłuż nasion. Po to, że trzeba dodać pieprz, sól i odłożyć na bok na pół godziny.

przetwórstwa warzyw

Żeberka z ziemniaków w multivarka uzyskuje się znacznie bardziej aromatyczne i satysfakcjonujący jeżeli się go razem ze składnikami, takich jak marchew i cebula. Nazwane warzywa powinny być czyszczone, a następnie drobno posiekać. W taki sam sposób trzeba zrobić z ziemniakami. Jednak zaleca się, aby wyciąć większy.

obróbka cieplna

Wiedząc, jak gotować aromatyczne danie w multivarku ty, oczywiście, najpierw rozłożyć wszystkie wędliny, łuk swój olej roślinny i smażyć ze wszystkich stron na 15-18 minut (czas pieczenia). Następnie dodać żeberka lavrushku, cebula, i ponownie stanąć w tym samym programie przez 5 minut. Podobnie wszedł i świeże marchewki.

Do pieczonych żeberek wieprzowych z ziemniakami zawsze dostaje potrzebuje najbardziej smaczne i miękkie, podstawowe warzywo należy dodać do mięsa w najmniejszym stopniu, ponieważ jest to niezbędne do przygotowania dużo mniej czasu. Polać ziemniaki w naczyniu jednostkowej miska powinien smaku pieprzem i solą (zważywszy, że wieprzowina była już posmarowane nich) i umieścić suszony koperek i przyprawy kminek. Po tym, multivarku należy wlać 2 szklanki wrzącej wodzie przez 50 minut i umieścić w trybie pieczenia. Należy pamiętać, że w czasie przygotowania żywności pożądane jest 2 lub 3 razy zakłócać dużej łyżki.

Po schabowe w multivarka ziemniaki całkowicie ugotowane, powinny one wytrzymać do ogrzewania kolejne 7 minut, a następnie rozszerzony w głębokim naczyniu.

Jak ubiegać się o kolację

To smaczne, obfite i aromatyczne danie jest pożądane, aby przedstawić gościom chleba pszennego i jakimś sosem. Ponadto, zaleca się, że oprócz smaku świeżych posiekanych ziół i kwaśną śmietaną.

Pomocne gospodynie Podpowiedź

Jeśli chcesz, aby żeberka z ziemniakami bardziej pachnące, po obróbce cieplnej, pożądane jest, aby je umieścić starty czosnek i ostre przyprawy wymieszać.